Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [quote name='Nikaragua']Przejeżdżałam dziś przez Wojkowice :) Zawsze wtedy was widzę na parkingu ;)[/QUOTE] Was ? Nas, [B]Nikuniu.[/B] Nas...;) A tu ; zawsze razem. Wiekowa, schorowana [B]Toga i [/B]ciupeńki [B]Pepi [/B]przed którym dłuuugie życie. Między nimi jest szczególna więż i pełna akceptacja. Miłość chyba ? [IMG]http://images66.fotosik.pl/35/e6683e4f5062e16dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images66.fotosik.pl/35/e191ef0b55f8adaamed.jpg[/IMG]
  2. [B]Lolo[/B] nie ma litości. Może grzmieć, padać, może się ściemniać, mogę padać na pysk. Ma to w nosie. Zbliża się wieczór i[B] Lolo[/B] w nastroju spacerowym. [B]Oneczko03[/B]...to Twoja sprawka.;) A tu przed spacerkiem. Upał... [IMG]http://images67.fotosik.pl/35/3e60b9ff6650b52emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images66.fotosik.pl/35/1853cfa1ba61f379med.jpg[/IMG] [IMG]http://images68.fotosik.pl/35/4e82b82d84a913d4med.jpg[/IMG] Moja[B] Igunia.[/B] Radzi sobie jak może... [IMG]http://images68.fotosik.pl/35/fae1110a85195313med.jpg[/IMG] [IMG]http://images70.fotosik.pl/34/e809764fd980dd8bmed.jpg[/IMG]
  3. Nie ma jak, nie ma kto do Irysa zajrzeć.:-( Wakacje.
  4. [quote name='ewu']Jak się miewa Duszek?[/QUOTE] Dzwoniłam dzisiaj do Lecznicy. Rozmawiałam z Panem, którego nie znam. Stażysta ? [B]Duch[/B] ma nadal problem z apetytem. Dostaje kolejny nowy enzym . Kooo raz byle jakie,raz w miarę ok. Taka przeplatanka. Wciąż kochany, przylepny, wręcz namolny. Zadomowił się.
  5. Czyli trzeba uciułać na dziadygę [B]300,00[/B] zł.:placz:
  6. Własnie czytam że kruszyna szczerbata. Biedactwo kochane !
  7. Przepraszam za absencję, ale problemy zdrowotne moich psio-kocich kompletnie mnie wybiły z rytmu. Z telefonicznej rozmowy z[B] Irenką[/B] wiem , że[B] Miś [/B]w znakomitej wręcz formie. Wesolutki, szczekać zaczął, dopomina się spacerków. Gdyby nie te łyse placki, nie byłoby widać że to chory pies.
  8. [quote name='mar.gajko']A sunia Twoja, czy Stowarzyszeniowa?[/QUOTE] Tymczasik to był, ale już dawno bo ze 3 lata temu zawłaszczony. Trafiła do mnie na 3 łapkach, odchuchałam, wynaprawiałam i teraz znowu w punkcie wyjścia.:-(
  9. [quote name='mama_Alfika']Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253879-Rozliczam-Praktycznie-i-dekoracyjnie-na-dwa-cele-SOZ-i-SBM?p=22314412#post22314412[/URL] przelałam na SBM 150 zł. Prośba o potwierdzenie jak kasa dojdzie.[/QUOTE] Doszło dzisiaj i potwierdzam z wdzięcznością że [B]150,00 [/B]zł z bazarku z artystycznym rękodziełem , jest już na koncie naszego Stowarzyszenia. [B]Alficzku[/B]; jak zawsze, buziaki wielgachne dla Ciebie !
  10. Ona, to chyba lepiej ode mnie. Na razie bardzo się oszczędza . Próbuje kustykać, ale widać że ją to męczy. Za to ja, z tego noszenia Jej po schodach, już kręgosłupa nie czuję. Jakoś musimy wytrwać te 10 dni.
  11. [quote name='Toska1']Zakończył się już mój bazarek dla Misia , wpłynęły wszystkie wpłaty -zebrało się 219,70 zł :) dla równego rachunku dziś zrobiłam przelew na 230 zł jak dotrze ,to proszę o potwierdzenie tutaj : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254228-KONIEC-Fajne-ciuszki-i-inne-rzeczy-kilka-gier-dla-Misia-do-16-07-14-godz-21[/URL][/QUOTE] Potwierdzam że powyższa kwota wpłynęła dzisiaj na konto S[B]towarzyszenia[/B] i i raz jeszcze bardzo, bardzo dziękuję w imieniu[B] Misiulca.[/B] :loveu: [B]230,00 zł, t[/B]o prawie miesięczna kuracja VETROLEM !!!:multi:
  12. [B]MDK8, ewu !!!![/B] :multi: Dziękuję dziewczyny kochane za wsparcie. Bardzo, bardzo !!! Dzięki Wam ,dług [B]Duszkowy[/B] mniejszy . Trochę mnie stąd wywiało, ale mam sunię po operacji więzadła krzyżowego i jak na Nią patrzę , to potem na niczym innym się skupić nie mogę. Straszna bidusia.
  13. Moja [B]Igunia[/B] dzisiaj. Operacja trwała 2 godziny. Strasznie mi Jej żal.:-( Może błąd zrobiłam tą swoją zaborczością ? Gdyby trafiła do 'blokowego" , statecznego domku, pewnie nie zerwałaby więzadła, nie miała problemów z kręgosłupem z nadmiaru schodów, nie ryzykowała życia polując na kwiatowych grządkach na pszczoły i inne latające. W dodatku jest taka młoda.... [IMG]http://images67.fotosik.pl/18/a50efe0d9cca98femed.jpg[/IMG]
  14. Ledwom żywa z dzisiejszego wojażowania. :mdleje: [B]Duchowi[/B] kroi sie super tymczas, ale jest problem z ustawieniem leczenia, diety , enzymów. Już było dobrze, a teraz znowu stanął z wagą i koo brzydkie .:placz: Raczej musi w Lecznicy pozostać do czasu aż wyjdzie na prostą...
  15. [quote name='MikAga']Basieńko, cudne wieści,tak bardzo się cieszę-z Mikusią,oczywiście:lol: a,Ty chcesz naskarżyć Zbychowi-ok,masz dwa tymczasy na BDT na stałe,mnie i Mikusię-już mamy się pakować?:evil_lol: Misiaczku,tak trzymaj![/QUOTE] Muszę to rozważyć ?:hmmmm:
  16. [quote name='Nikaragua']Nie jakaś hurtowa ;) taki woreczek jak ostatnio dostałam :) nie wiem ile tego było....[/QUOTE] Aaaa...pewnie wakacyjny wyjazd z [B]Nikusią[/B] się kroi .;) Ciasteczkowa motywacja nie ma sobie równych. Kiedy wyjeżdżacie?
  17. [QUOTE]Czy apetyt dziś lepszy u Yody? Co on najbardziej lubi? [/QUOTE] Co najbardziej lubi? [B]Fizię[/B] .....;) [B]Tamara[/B] umordowana, [B]Fizia[/B] umordowana,[B] Yod[/B]a ledwo żywy z emocji.. Prawdopodobnie Fizia cieczkuje , a Yoda okazał się pełnojajeczny .
  18. [quote name='Nikaragua']Basiu, bazarku ciasteczkowego nie planujesz w najbliższym czasie?[/QUOTE] Chodzi za mną, zwłaszcza że lato i można kuchnię po wątrobowych smrodach wietrzyć do woli. A jaka ilość Cię interesuje?
  19. [quote name='AgaG']togaa a te puszeczki conwalescenta jadłby? jeszcze to chce? hmm on suchej karmy może w ogóle nie chcieć, tak jak mój Fenomenek.. Niektóre psiaki trudno przekonać do suchego.. aha i jeszcze sobie przypomniałam, że moje pozosta psy też hillsa nie lubią. Są na karmie wątrobowej i tylko royala uznają.[/QUOTE] Podobno jakiś czas Duszek jadł Royal Canin Digestive Low Fat. Jadł z chęcią, ale być może wyniki były mało zadawalające, skoro zmieniono na Hillsa. AgaG, zapytam o puszeczki.
  20. Jest wynik badania w[B] IDEXX[/B]; kortyzol po stymulacji w normie, czyli leczenie odnosi skutek ! Tak trzymać, [B]Misiaczku !:multi:[/B]
  21. [quote name='mar.gajko']Oj, oj Misio kochany będzie na leki miał. Kochane te Misiowe cioteczki są.[/QUOTE] To prawda ! Nie wierzyłam że to się uda, że[B] Miś[/B] będzie leczony. Pamiętam jak się rozbeczałam na wieść o cenie [B]Vetyrolu.[/B]
  22. [quote name='Poker']Widocznie wampirzyce były urocze i Miś im przebaczył. W nagrodę przelałam na Misia 223 zł z bazarków.[/QUOTE] Kolejna ogromna kwota !!! To prawie jedno miesięczne opakowanie[B] Vetorylu[/B] ! Potwierdzam zatem iż na konto Stowarzyszenia wpłynęło 16.07.2014 aż [SIZE=3][B]223,00 [/B][/SIZE]zł!!!! Dziękujemy, [B]Poker[/B] kochana !:loveu:
  23. [INDENT] [SIZE=3][B]MikAga[/B][/SIZE] ! Słońce Ty nasze ! A właściwie [B]Aguniu i Mikusiu[/B] ! Dziękujemy w imieniu [B]Duszka, Miśka, Pętelki, Pesteczki.[/B] Dziękujemy z całego serca i z ogromną wdzięcznością, [B]Ty[/B] szalona, przekorna, kochana [B]Istotko[/B] ! [B]400,00 zł[/B] podzielimy po równo i jest to dla nas ogromna, przeogromna pomoc .:buzi: A że będą baty i naskarżymy Mężowi, to swoją drogą !!!!! Zobaczysz !!!:razz: [/INDENT]
  24. [quote name='Nikaragua']:multiT Może cioteczka bank obrabowała? albo wygrała w lotka?[/QUOTE] Problem w tym że NIE ! To osobista krwawica [B]MikAg[/B]i.:placz:
  25. [INDENT] [SIZE=3][B]MikAga[/B][/SIZE] ! Słońce Ty nasze ! A właściwie [B]Aguniu i Mikusiu[/B] ! Dziękujemy w imieniu [B]Duszka, Miśka, Pętelki, Pesteczki.[/B] Dziękujemy z całego serca i z ogromną wdzięcznością, [B]Ty[/B] szalona, przekorna, kochana [B]Istotko[/B] ! [B]400,00 zł[/B] podzielimy po równo i jest to dla nas ogromna, przeogromna pomoc .:buzi: A że będą baty i naskarżymy Mężowi, to swoją drogą !!!!! Zobaczysz !!!:razz: [/INDENT]
×
×
  • Create New...