-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
W zeszły czwartek Marcelek pojechał do nowego domku, a już we wtorek wrócił z powrotem do Irenki. Całym sobą protestował ,że żadne zmiany nie są mu potrzebne. Wielka szkoda, bo miałby w tym domku jak w niebie... -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy koruniu78 za pomoc . :) No to pakujemy chłopaka i w drogę .... -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Podobno jest z tym już lepiej, ale wszystko wyjdzie "w praniu" u Wiosenki. ;) Bardzo już obrósł w piórka . ;-) Gdy siedział na 'fotelu kierownika' a ja chciałam mu tylnią łapkę wyplątać ze smyczki, ostro zaprotestował i...złapał mnie za palec. Nie, żeby odgryzł, ale dał do zrozumienia... :roll: Za to swoje 'doktorki" kocha bezgranicznie . Drepcze za nimi krok w krok, wodzi oczami... Colett, wyprawkę skompletujemy. Dzięki że o tym myślisz. Nawet dzisiaj w lecznicy przymierzalismy szelki na drogę. Obróżkę ma, smyczkę ma, adresówka wiadomo. Jedzonko i medyczną instr, obsługi oczywiście też do Duszka dołączymy.. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nie zazdrość Figuniu ! Padamy na nos... -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Duszkowe minki...Najświeższe, bo dzisiejsze... -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Dziękujemy Colette ! Z całego serca !!!! Obydwie Twoje wpłaty dla Duszka, już na stowarzyszeniowym koncie. ( 150, 00 zł za kastrację i 50,00 zł - wpłata z 1.10.2014 ) Razem to aż 200,00 zł!!! To ogromna pomoc ! :sweetCyb: -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
kora78 dziekuję że tu jesteś . ;-) Poker, Ona03, buziaki wielgachne za pomoc przy wizycie p.a. Jako że duży zaopiekowany , to odwiedziłyśmy dzisiaj malutką. Nie była w humorze. Chwilę wczesniej miała pobierana krew do badania, a to niedotykalska panna. Doktory mówią że przemiła i chodzi za nimi krok w krok. Może przekonamy się o tym następnym razem... Na fotelu Duszek-rezydent. W sobotę jedzie 500 km. na tymczas do WiosnaA. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Podobno jest w dobrej formie. Pomiata naszym Duszkiem-Papierkiem , który jest w tej samej Lecznicy . Irenka która tam dzisiaj zajrzała, zastała biednego Duszka na kocyku , bo księżniczka podstępem zajęła Jego rezydencki fotel. . -
TIMON - szwendaczek z interwencji. Szczęśliwy w nowym domku.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
To samo powiedziała o Nim p.Ewa, która Go wiozła do Tychów na kolanach. Nawet z buzi mu ponoć wiosennie pachniało... :fadein: -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, wybieramy sie do lecznicy w tym tygodniu. Może pojutrze ? Misiu ładnie już zarasta, brzuszek już nie taki wzdęty. Po bokach wciąż złazi z niego płatami naskórek, ale grzbiet już czysty. Wczorajszy Misiaczek vel Romanek vel Robaczek... ;-) -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Oczywiście dubel... -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ma bardzo długie pazury, co widać na zdjęciu. Musiał długo tkwić w tym "kojcu" ,,bez wychodzenia. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Mam takie urwanie głowy ostatnimi dniami że Duszek ciut zapomniany, ale jutro go odwiedzę. Zwłaszcza że do tej samej Lecznicy trafiła zagłodzona sunia z interwencji. Jak narazie ,plany transportu na 4-go aktualne. tfu..tfu.. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Talia modelki; Krew do badania... -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nic nie wiem o Malutkiej. Mam ostatnimi dniami istne urwanie głowy, a jak znalazłam chwilkę i tam dzwoniłam to nikt nie odbierał. Jutro się czegoś dowiem... A to nasz Roki dzisiaj . Tylko kochać... -
TIMON - szwendaczek z interwencji. Szczęśliwy w nowym domku.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
O rety, czyżby wiedział co to lanie ? -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zawiozłyśmy Rokiego do Lecznicy. Poszła do badania koo i krew, również pod kątem trzustki. To cudo nie pies. Sama słodycz !!! Wpadłam po uszy !!! Roki jako szczeniak został podobno kupiony na pobliskiej giełdzie przez brata ostatniego 'opiekuna" i na niego jest wystawiona książeczka zdr. Facet nie mieszka już w Bielsku. Sunia też podobno pochodzi z giełdy, kupiona rok wczesniej. Nocką wstawię zdjęcia. -
ZERWIJMY ŁAŃCUCHY !!! PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS 28 WRZEŚNIA 2014 R. W C.H. STARA KABLOWNIA - CZECHOWICE DZ. ZAPROTESTUJMY !!! DLA POPRAWY WARUNKÓW PSÓW TRZYMANYCH NA UWIĘZI - ZERWIJMY ŁAŃCUCHY OBOJĘTNOŚCI !!! W dniu 28 września 2014 r. w godzinach 12:00 – 16:00 w Centrum Handlowym STARA KABLOWNIA W CZECHOWICACH - DZIEDZICACH /plac przed Tesco/ organizujemy happening ogólnopolskiej akcji ZERWIJMY ŁAŃCUCHY ! http://www.starakablownia.pl/stara-kablownia-na-rzecz-praw-zwierzat-happening-zerwijmy-lancuchy-28-wrzesnia-godz-12-00-16-00 Kolejny raz chcemy zwrócić uwagę na cierpienie psów trzymanych na łańcuchu – przyjdź, przykuj się łańcuchem do budy, poczuj choć przez chwilę jak za wygląda świat z perspektywy psa, który spędza na uwięzi całe życie. Podczas akcji będziemy edukować, informować, przewidziane są warsztaty edu - plastyczne dla dzieci, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami.
-
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Eluniu, wszystko jest bardzo dobrze. Dziękuję. Wyslę Pani z fb tekst i zdjecia. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nadeszło kilka wpłat, zaraz je wymienię w pierwszym poście. Pocieszajace, że Roki taki poczciwy i łagodny. W nocy porobię trochę ogłoszeń. -
No to Cię czeka duże wyzwanie, Pokerku. ( o Myszce myślę)