Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Istny cukiereczek.....! ! ! :lol: Wygrał chłopak los na loterii albo i jesze wiecej..
  2. Bardzo smutne wieści, ihabe:-( Nie takich sie spodziewałam....:shake:
  3. Dzieki Limo...! To jedyna droga,ogłaszać gdzie sie da.
  4. Co do drugiego psa, [B]rytka[/B] może mu pomóc wzięciem na tymczas dopiero jak Gufi znajdzie dom. Same musimy pomyśleć, jakby mu wcześniej pomoc... Nie można juz tego zwalać na [B]rytkę.[/B] Ma dość na głowie własnych problemów.
  5. Jak to miło że tyle Kochanych Cioteczek na wątku.... Bazarki jak najbardziej....!! W dużych ilościach potrzebne ! Gufi jest wciąż na minusie, jeśli chodzi o finanse..... Nadal brakuje na operacje biodra... Myślę,że należałoby tez pomóc[B] rytce[/B] w utrzymaniu Gufika.
  6. Może to troche bez sensu, ale to mój 2500 - setny post, i chcę go zadedykowac własnie maleńkiemu Pepi.... Mija półtora roku od kiedy Pepi jest u mnie .... W tym czasie stado sie powiekszyło o Lolusia wymagającego szczególnej opieki ... Pepi czasowo przestał być królewiczem..,księciem Pepi... Bardzo to przeżywa. Oczywiście, staram sie mu wynagrodzić ten brak czasu dla niego.Jego łóżeczko jest dalej tuż przy mojej poduszce. Zasypiam z ręką na jego łeptynie... /Pepi nie lubił i nie lubi spać w łóżku..Dziwne, ale tak ma:razz:/ Ale widzę i wiem że Pepino cierpi... To najsłodsze i najkochańsze psie stworzonko jakie miałam w życiu. Moje słońce psie, mój macho kochany... Bubu zrobiła Pepinowi pare zdjęć miesiąc temu.Może wstawi?
  7. [B]pinczerka..!!![/B]:angryy: tylko mi tu nie podpuszczaj[B] bubu[/B]......:mad: To wątek[B] Lolusia[/B]...! Nic tu po mnie...:razz: [B]Lolo[/B] na tych żywieckich wystepach musiał być żywiony puszkowo i bardzo Pedigre mu zasmakowało...O wiele chetniej wcinał puchę lub saszetki niż moje gotowane....:razz: Nawet to mielone siemię mu nie przeszkadzało... Chyba częściej będę się ratować puszkami ,bo to wygoda wielka a nie korkuje tak [B]Lolka[/B] jak suche... Ze też wcześniej na to nie wpadłam...Muszę wejść na stronę Krakwetu czy Telekarmy jakie tam są oferty puszkowe? Męczy mnie już to gotowanie Lolkowi... Na festynie,teren naszego stoiska[B] Lolo[/B] uznał za swój własny i wszczynał awanturę z każdym przechodzącym psiakiem.Zwłaszcza psi faceci schroniskowi nie mieli prawa sie zbliżyć...A im intruz większy, tym reakcja Lolka bardziej zajadła..
  8. Pytałam dziewczynki jak wyglądaja szczeniaczki; opisała je tak jak na zdjeciu...
  9. Na TKB podeszła do stoiska dziewczynka, pytajac czy mama może przynieść do schronu suke z czterema szczeniolami. Akurat przy rozmowie była p.Irena. Umówiły sie z dziewczynka na wtorek...czyli to ta sunia! Dziewczynka powiedziała,że szczeniulów było 5 i jednego szczeniaczka sobie zatrzymują.... Ciekawe, po jakim czasie i on trafi do schronu...?.
  10. Na życzenie mojego dziecka, ktore cały czas płacze nad moim koszmarnym zdjęciem gazetowym, wklejam zdjecie ubiegłoroczne z" żywieckiego wątku" zrobione przez[B] Pinczerkę[/B]. I co, dziecko kochane; może być ? /Acha, ta w zielonym - to ja...:oops:/ [IMG]http://i38.tinypic.com/27wvq60.jpg[/IMG]
  11. [quote name='mru']chyba ktoś kupił :)[/quote] Tak, poszedł dzisiaj rano na Allegro...uf.......!
  12. Może dlatego że jestem już stara, moje patrzenie na sytuacje [B]ihabe[/B] i Samka jest inne.... Czasem człowiek nie może znieść widoku nieszczęścia , wiec woli sobie to "nieszczęście" wziąśc na głowę, niż sie temu przyglądać i tym sie zagryzać...... Martwię sie o Ciebie. [B]ihabe[/B]........
  13. Uważam że na Gufika zwaliło sie wystarczająco dużo złego jak na jednego psa... -strzaskane biodro /które nigdy nie będzie całkowicie sprawne/ i perspektywa ciężkiej i kosztownej operacji.. - ślepota - bezdomność Tylko jak to wyeksponować , żeby poruszyło serca i umysły?
  14. quote=Ajula;12762305]cegiełki Gufikowe źle sie sprzedają :placz:[/quote] Ja tez tego nie rozumiem....:shake: Slepota i fizyczne kalectwo..! "Slepy,połamany"....! Juz nie wiem co może być gorszego....? Czemu wiec zainteresowanie Gufim marne..? Ktos od marketingu by sie nam przydal..?:razz: /Myslę o stronie finansowej Gufika../
  15. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=710952811]Bilet, MADONNA, kurier GRATIS!, CHARYTATYWNA (710952811) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Dziewczyny...mamy bilet na [B]koncert Madonny[/B]....!!! Pomóżcie rozgłaszać gdzie sie da.Boimy sie że nam przepadnie....:-( Kasa pójdzie na schroniskowce z Zywca, m.inn. na Lolusia - pieluchowca z mojego podpisu...
  16. [quote name='leni356']Ale wcześniej w telewizji jeszcze nie występował :evil_lol: Teraz to już znana postać medialna :lol:[/quote] Wystepował,wystepował....w TNV Turbo. To kanał płatny na platformach cyfrowych.Niestety nie mam tego filmiku. Program był o losie psów potraconych przez samochód a film kręcony w okresie gdy Lolo poruszał sie na dwóch przednich łapkach a tylnie ,poskręcane ze soba unosił do góry jak akrobata... Wystepy na tKB mamy za sobą... Ciężko było....siedzenie cały dzień na linewce i w jednym miejscu to nie na temperament Lolusia.
  17. Tak patrzę na ten filmik.... Ile Go to wysiłku kosztuje, jak chłopak walczy ze swą ułomnością...!!! Zal patrzeć a równocześnie radość że już tyle pokonał...
  18. bubu...zaraz Cie trzasnę...:mad:!!! A ochrona danych osobowych..:razz:
  19. Ta śliczna blondyneczka z Lolusiem to nasza Hund...:lol: Gdybym wystąpiła ja, to ani by nie było slicznie ani rzeczowo..:razz: Zreszta należę do ekipy transportowo-tragarzowej.. Jutro ostatni dzień "występów"....Trzeba to jakos przeżyć..
  20. Dla niewtajemniczonych; TKB to 46 juz "Tydzień Kultury Beskidzkiej..". Coroczna,wielka regionalna impreza folklorystyczna na która zjeżdżaja zespoły ludowe z całego świata, a to wszystko dzieje sie na estradach Wisły,Sczyrku.Zywca..i innych miast podbeskidzia. To korowody uliczne,jarmarki,wystawy a i cała handlowa otoczka. Kolejny raz swoje stoisko przy żywieckim amfiteatrze ma wolontariat żywieckiego schronu... Lolo "robił za gwiazdę". Najpierw "spacerowal" po zatłoczonej alejce z młodziutkimi kwestujacymi wolontar. ..Malo kto go dostrzegał a jeśli już to wzbudzał sensację swoja pieluchą. /O głupich komentarzach nie wspomnę,/ Dużo lepiej było , jak zmeczony hałasem i tłumem Lolo leżał sobie na foteliku czy kocyku przy wolontariackim stoisku... Pieknie wygladał z zielona chustą ' szukam domu'...I pewnie został by "sprzedany" gdyby nie pielucha... Niektórym dawał sie głaskac, z innymi było róznie. Na wszelki wypadek trzeba było wprowadzić zakaz głaskania Lolusia ,zapraszając do rozpieszcania innych schroniskowych psów które zostały przywiezione na imprezę... Jutro.."powtórka z rozrywki"....i popojutrze.... !
  21. Rytka!...jak slicznie o Nich opowiedziałaś.... wzruszyłas mnie do łez, choć i i zmusiłas do uśmiechu. Masz wyjątkowe patrzenie na psy, widzisz tak wiele...Zauważasz te wszystkie niuanse,róznice....Bo patrzysz sercem, nie tylko oczami... Twoja ukochana Frytka odeszła w dniu urodzin mojej córki... 29 września...hmmm
  22. Dzwoniłam wczoraj do Rodziców ihabe żeby zapytać o naszą Frele i jak sobie radzą, a usłyszałam smutna wiadomość; ukochany Pixelek ihabe odszedł rano za TM... Z Frelą też wczoraj nie było najlepiej. Wymiotowała .... Bazarki bardzo na Frele bardzo potrzebne....Jest cały czas na finansowym zerze...:-(
  23. Ja też wysłałam deklarowane 30 na konto ihabe.,, To wszystko mało...Bazarki bardzo by sie przydały..Ihabe oprócz własnych psów ma jeszcze na głowie chorą Frele z żywieckiego schronu.... Smutna wiadomość z wczoraj; Ukochany Pixelek ihabe odszedł wczoraj za TM. Można sobie tylko wyobrazić co czuła Iwona,będąc od Niego tak daleko w takiej chwili..:-(
  24. Moja cała banda tez jest na Acanie. :razz: [B]pokładziu[/B]... dwa pieski to tyle co nic....Może jeszcze Lolusia mojego gdzieś upchasz? Ach, czemu On nie ma szczęścia do takiego domku..?
  25. Czy aby paróweczki były odpowiednio świeże..? :evil_lol:
×
×
  • Create New...