-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Szczecin Dąbie,stacyjny szkielet ma cudowny dom.Historia jak ze snu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
No to pora zmienić tytuł...:razz: [B]driada![/B] ale cały czas czekamy na relacje i zdjęcia.....!!! -
Rano bubu wzięła Lolka do fryzjera..... Mały radośnie wybiegł do Niej na ulicę, po czym w tył zwrot i... przepadł w ogrodzie..;) Pewnie myślał że znowu mu sie półkolonie szykują..:razz: Tym razem Lolo ostrzyżony wygląda ślicznie.Głównie przez kosmaty ogonek... Kiedy będą zdjęcia, nie wiem? Może bubu znajdzie czas?
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mija']Oni śpią ,a fotograf pstryka...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Pstryka i czuwa !!!;) A swoja drogą, masz talent dziewczyno !!! Zdjęcia świetne !!! -
Szczecin Dąbie,stacyjny szkielet ma cudowny dom.Historia jak ze snu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ależ to kawał psa!!! Chudzinka, ale sporych rozmiarów! No i ma w sobie to coś, co nie pozwala minąć go obojętnie...;) Gałgan,urzekł "tym czymś "i berni i driadę... Piekny pies !!! -
[B]Bubu [/B]jak tylko usłyszała o ewentualnych wakacjach LOlusia, natychmiast zapaliło Jej sie w głowie czerwone światełko z napisem 'JAJA"... /sorry [B]bubu[/B],wiesz że Cie lubię..;)/ No i nie ma wakacji, aż Lolo bedzie szczekał cienkim głosem.:shake: A to że stara Ciotka Togaa bokami robi,jest zmęczona i chciałaby odpocząć to jakos zeszło na plan dalszy...
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Z tego zdjęcia śpiącego Taty z Miją to chyba sobie tapetę zrobię...;) Tacy piękni oboje....!!! A kiciusia coś w szerokość idzie, co normalne w takim dobrobycie......:evil_lol: -
Loluś weekend spędził u[B] bubu..[/B] Wrócił dopiero dzisiaj i powitaniem troche mnie zaskoczył...Pod bramą szczekał,a jak go wpuściłam to minął mnie obojętnie i pędem pognał do ogrodu...:mad: Czyzby to kudłata roztaczała aromaty, bo cieczka tuż,tuż... Lolusiowi szykują sie miesięczne wakacje...:razz: Narazie cicho sza..! Niech ta kochana Cioteczka sama się ujawni....!;)
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Bardzo to smutne,że brak trwałych postępów.... Pani Prezes nie ma wyrzutów sumienia? Bo niby chciała dobrze,a wyszło jak zwykle.... -
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
togaa replied to Evas's topic in Już w nowym domu
Ja też ciągle subskrybuję ten wątek....To taka śliczna ludzko-psia historia.! Zdrowia Wam życzę dziewczynki! -
Szczecin Dąbie,stacyjny szkielet ma cudowny dom.Historia jak ze snu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Niesłychana historia......!!! :multi::multi::multi: [B]Berni[/B]...gdzie sie podziewasz..???!!! :mad: Czekamy...! /Pewnie liczy swoje miauczące tymczasy,czy w komplecie po wakacjach..:razz:??/ Trzeba by tytuł zmienić! Na jaki ? -
Szczecin Dąbie,stacyjny szkielet ma cudowny dom.Historia jak ze snu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Całe szczęście że psiak jest zdrowy....Tylko co dalej? -
Lolus właśnie sprzedany na 2-3 dni.. Bubu jakos lepiej sobie z nim radzi..U Niej nie ma rannej pobudki...! Widać żle go wychowałam...:razz:
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Aż łza sie w oku kręci....Cudne zdjęcia...,:loveu: Z wycieraniem tylnich łapek u mnie jest to samo...Widać tak jest przy dysplazji.... Brak słów Iwonko! Z takiej biedy Samka wyciągnełaś...Gdyby nie [B]TY[/B],to co by z nim było....???:shake: -
Szczecin Dąbie,stacyjny szkielet ma cudowny dom.Historia jak ze snu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zżera mnie ciekawość,co u "dworcowego"..? Driada,gdyby mogła pewnie by napisała....Trzeba poczekać cierpliwie... -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jakby był przeżroczysty,...nikt Go nie dostrzega ..? -
Pytała Diuna, pytały inne osoby jak to jest z Lolusiowa sikawką? Gdy po ogrodzie Lolo chodzi bez pieluchy,zdarza sie że podniesie nogę i jest maleńkie siu... Ale na 100 takich podniesień, to siuu..zdarzy sie 1,2 razy. A i wtedy Lolo idzie, a siu.. kapie dalej. Myślę więc,że to bardziej przypadek niż celowe działanie. Z kupą bez zmian. Wprawdzie codziennie biegnie do ogrodowego lasu na kooo..., kuca,natęza sie zagrzebuje i w podskokach zadowolony biegnie do domu... Tyle tylko że w majtkach nic nie ma.Nawet śladu jego wysiłku...
-
Szczecin Dąbie,stacyjny szkielet ma cudowny dom.Historia jak ze snu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Odezwała sie [B]berni[/B]....Przeczytałam Jej posty[B] driady[/B]. Nie muszę mówić jaka jest szczęśliwa....!!!:multi:!Cały czas sie gryzła losem psa...Wraca do domu w niedzielę wieczorem i zaraz wejdzie na dogo. Już mysli o bazarku i allegro dla "żółtego"... Na pewno pomoże....!!! -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
No właśnie Iwonko...! Co u Was słychać? Jak sie miewa Samsonik? Z brzydkimi kupami spokój? -
Szczecin Dąbie,stacyjny szkielet ma cudowny dom.Historia jak ze snu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]driada[/B]....nie wierzę...!!!!:loveu: Jesteś niesamowita,dziewczyno!!!!:Rose: Załozyłam ten wątek bez przekonania że ktokolwiek zainteresuje sie psem. Popatrzyłam jeszcze na mape pomocy dogo. ale nikogo nie zastałam.../albo dawno nie byl na dogo. albo walacje.../ Z nieba nam spadłaś... Rozmawiałam wczoraj przez telefon z [B]berni[/B]. Okazało sie że dzwoniła w pn. wieczorem do schronu w Szcz. z prośba o interwencję...Widac nie specjalnie sie przejęli...i całe szczęście!!!! Teraz koniecznie musisz mu wymyślić imię, może jakieś zdjęcie....? Czekamy na dalszy rozwój wypadków... Telefon [B]berni [/B]nie odpowiada....Ale sie zdziwi... -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
No własnie...ja też sie boję czy go nie boli? Wszyscy sie o to martwiliśmy przed zabiegiem,że narażamy go na dodatkowe cierpienie.. /Mój Pepi po podobnym zabiegu był przez tydzień na p.bólowych../ -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
togaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Ciężko przeboleć, że nikt w Polsce...że nikt nie pokusił się, by tu dać Itkowi przepustkę do szczęścia. :-([/quote] pa,Diuna...dobrej nocy.../Peszkowa jest cudna!/ Majga...tylko chodze za Toba po wątkach i Cię cytuję,ale Twoje myslenie jest mi tak bliskie...! I coraz bardziej martwie sie o Lolka....? Czy podzieli los Itka?Czy też ma ma szansę na polski dom..? -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
togaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
To może bubu odpowie,bo Ona ma z lecznicą codzienny kontakt...? Nivalin odstawiony został przed wakacjami. Chcemy jeszcze raz zafundować Lolkowi dawke uderzeniową zabiegów rehabilit. + farmakolgia , tylko problem ze zorganizowaniem się.... -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
A przeciwbólowe dostaje ? -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
togaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
bardzo,bardzo będę wdzięczna i wielkie dzięki Diuna, że myślisz o gadzie...... Sikawka Lolusia coś wciąż nie chce sie naprawić....:-( -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
togaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']To ostatnie zdjęcie rozwala, biedne, psie dziecko...:-(...ufne i w swej ufności bezbronne.[/quote] Tak samo to odebrałam....Skoncentrowany na terażniejszości,nieświadom rychłej zmiany losu... Może to i lepiej ...? Wystarczy że my sie o niego martwimy...