Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. A mi jest miło Alma że nie wykasowałaś jeszcze Pepinowej subskrybcji... To m.inn. dzięki Tobie jest w pełni sprawnym i radosnym pieskiem... Ja też z przyjemnością oglądam te stare i nowe zdjęcia...Pal licho fryzurke, ale te Pepinowe oczy..!!! Oczy kiedyś i terażniejsze spojrzenie..! Pepele ma w domu pełne ręce roboty,bo mimo mikrej postury uważa sie za szefa stada.. Adoruje i pilnuje dużą kudłatą/szefową/, toleruje suczkę Niunię,prześladuje psa Mikusia i .....pojedynkuje się z zapieluchowanym Lolkiem z mojego podpisu...!!! Cudo moje kochane..!!!
  2. Jejku...może sie ktoś w Czarnej zakocha i ten hotelik zbędny będzie...? Zresztą jak Czarna awansowała na [B]rytkową[/B] kanapę, to ja już teraz nie wyobrażam jej sobie w najlepszym nawet hoteliku...!!!
  3. :kociak::kociak::kociak::2gunfire:
  4. hi..hi...jeszcze ktoś pomyśli że ta śliczna blondyneczka to ja...:evil_lol: A do "kompletu" to brakuje jeszcze 20 łap....;)
  5. [quote name='ona03']Fryzurka Pepina śliczna ;). [B]Pepi trzymaj się zaraz wraca k......... Loluś :evil_lol:.[/B][/QUOTE] To [B]k...[/B]zabrzmiało dwuznacznie. ale tu codzi o.....[B]koszmarnego Lolusia;)[/B]
  6. Szok !!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  7. Matko Jedyna !!!!:-o Akitki jak wszyskie azjaty raczej nie mają poczucia humoru...:shake: Samuraj nie będzie się z Lolusiem ciaćkał... Nieeeee... wolę nie myśleć co by się stało....!!!! Straszne! Co też ta Nasza Poker wymyśliła...:mad:
  8. Ale bidusia......Ojejku...! Jak Lolek na początku drogi....!!!! Wierzę że będzie miała tyle samo szczęścia, albo i wiecej....!!
  9. Mikusiu! kudłaczu Kochany..!!! wielu słonecznych dzionków i żadnych boleści i życzliwości wielu Ciotek na tą Twoją Rocznicę Ci życzę....:iloveyou:
  10. rytka ! jak Ty sobie dasz rade...? W domu masz gorzej niż szpital...! Pewnie wieczorem lecisz z nóg, a my ci dokładamy obowiązków....! Martwię się o Ciebie! Tak,tak..koniecznie zapisuj deklaracje żebyś wiedziała na czym stoisz....
  11. Cieszę się a zarazem jest mi strasznie smutno..... Niedawno pojechał[B] itek[/B], teraz [B]Funia[/B]...Dla [B]Lolusia[/B] też w Polsce nie będzie domu???
  12. Cicho u[B] Onych....[/B] Mam nadzieje ze to nie cisza przed burzą...;) Kilka dni temu "pogadałam" sobie z Lolciem przez Skypa..Lolcio grzecznie siedział na kanapie,z głową na kolanach Wujka. Ale jak mnie usłyszał.....!!! Dostał totalnej głupawki.:evil_lol: Zamiast Lolka,widziałam co chwilę na monitorze białą smugę przelatującą nad kolanami Wujka... Stan ten utrzymywał się ponoć do 1-szej w nocy :evil_lol:. !!!! Cały Lolo !
  13. Poker! poczta na dogo mi siada. Wezmę co trzeba będzie...! Przepraszam że tu śmiecę...
  14. [quote name='Poker']Państwo chyba są w szale przeprowadzki :roll: i nie mają czasu .[/QUOTE] Czy to z powodu poprawienia Duni komforu życiowego,ta przeprowadzka???;)
  15. Nie zaglądam tu zbyt często, z nadzieją że i Ona3 i Loluś zapomną sobie o mnie....:evil_lol: Miało być 'wojsko' i dyscyplina/ przynajmniej ze strony Wujka/, a z tego co wiem to jest rozpuszczanie na 4 ręce i same zachwyty ......:mad: Koniec świata...!!!
  16. [B]Czarna[/B] jest krótkowłosa. Ciężko jej bedzie przeżyć zimę w tej rozlatującej się budzie..... Ona zginie.....
  17. Ja widzę że Lolcio ma dużo lepsze wakacje od moich.....:razz: !!! To niesprawiedliwe....:cool3:
  18. Ojejku...przepraszam Samsonka że zapomniałam... Moja [B]toga[/B] też od 3 -4 tygodni na lekach... Ten wspomagacz z glukozamina ,chondroit. i kwasem hyaluronowym to CORTA-VET HA. Dwa lata temu podziałał rewelacyjnie. Teraz stosuję od tygodnia,ale na razie brak poprawy....Dostepny na stronie Cortafleksu. Ale tym razem dziecko przywiozło mi go z Irlandii za połowę ceny... Biłam się z myślami,czy zafundować go [B]todze[/B] czy sobie /bo jest tego ludzka wersja/...no i wygrała moja psica...;)! Zeby tylko pomogło...!
  19. Bardzo jesteś kochana, Feliksiku! Niech jak najwięcej osób pozna historię Lolusia.. Może poruszy czyjeś dobre serce...? Ciekawa jestem, czy będą jakieś telefony...?
  20. Co tu sie wyprawia;??? jutro biegne kupic atłasowa pościel, bo sie Lolcio obrazi na moja flanelę...;) Miała byc dyscyplina a jest rozpuszczanie na maxa.!!! Protestuję!!!!!:placz::mad: Gad mnie wykończy po powrocie... I tak właził mi na głowę...!!!!!!!
  21. Mój Lolcio jako przekupa na straganie albo raczej 'pies ogrodnika"...:razz: Zdjęcia kapitalne....!!!! No własnie... Lolcio zdążył już wyszkolić Wujka ? A ja mam pecha...! Bo to miały być moje jesienne wakacje, nie zimowe..!:placz: W ogrodzie same straty...!Połamane gałęzie drzew...Z przepieknej, krzewiastej azalii został tylko placek... W dodatku śnieg nie topnieje...Biało i zimno! Najgorzej, bo psy wygrzebały dzisiaj spod sniegu maleńkiego jeża...:placz: 300 gramów! Nie zaśnie,bo za mały...! Nie przeżyje więc zimy bez pomocy! Właśnie wrociłam ze sklepu gdzie zaopatrzyłam jeżyka w wołowinkę i kocie puszeczki W.Junior. Maluch siedzi w kartonie ze słomą, a ja zaraz zmykam na jeżowe forum.... Za dużo mam na głowie...!Nie moge go zatrzymać... Muszę jeżykowi znależć dom... Aaaa..a to link do jeżowego Stowarzyszenia,gdyby ktos był w potrzebie; [URL]http://naszejeze.org/index.php?param=start[/URL] Swietna maja stronke Stowarzyszenia!
  22. Jak tak strasznie dzisiaj waliło śniegiem i wiało, to pomyślałam o Frelci...; że to nie pora by odchodzić.... Bo przeciez zły czas sie skończy i wyjrzy słońce,,, No, ale stało się.....:-(:-(
  23. Czemu tak cicho u mojego gada kochanego??? Pewnie śniegiem przysypany na amen, tylko łatki prześwitują?;) Ona3...wszystko ok? Akitka cała ? Wytrzymacie z piekielnym Lolusiem jeszcze te 3 tygodnie???
  24. [B]Ghanima[/B].....zapomniałaś jeszcze o [B]feliksiku[/B]...;)! To Jej akcja ogłoszeniowa spowodowała że [B]itulec[/B] ma dom a Jego los poruszył wielu darczyńców...... Może dobra ręka [B]feliksika[/B] sprawi, że i[B] Lolo[/B] znajdzie ten najlepszy, najszcześliwszy domek który sie w nim zakocha...
  25. To cięzkie chwile dla wszystkich którzy Frelcie pokochali.... Smutno, a zarazem ulga że nie jest sama....:-(
×
×
  • Create New...