-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
A mi jest miło Alma że nie wykasowałaś jeszcze Pepinowej subskrybcji... To m.inn. dzięki Tobie jest w pełni sprawnym i radosnym pieskiem... Ja też z przyjemnością oglądam te stare i nowe zdjęcia...Pal licho fryzurke, ale te Pepinowe oczy..!!! Oczy kiedyś i terażniejsze spojrzenie..! Pepele ma w domu pełne ręce roboty,bo mimo mikrej postury uważa sie za szefa stada.. Adoruje i pilnuje dużą kudłatą/szefową/, toleruje suczkę Niunię,prześladuje psa Mikusia i .....pojedynkuje się z zapieluchowanym Lolkiem z mojego podpisu...!!! Cudo moje kochane..!!! -
Jejku...może sie ktoś w Czarnej zakocha i ten hotelik zbędny będzie...? Zresztą jak Czarna awansowała na [B]rytkową[/B] kanapę, to ja już teraz nie wyobrażam jej sobie w najlepszym nawet hoteliku...!!!
-
:kociak::kociak::kociak::2gunfire:
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
hi..hi...jeszcze ktoś pomyśli że ta śliczna blondyneczka to ja...:evil_lol: A do "kompletu" to brakuje jeszcze 20 łap....;) -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ona03']Fryzurka Pepina śliczna ;). [B]Pepi trzymaj się zaraz wraca k......... Loluś :evil_lol:.[/B][/QUOTE] To [B]k...[/B]zabrzmiało dwuznacznie. ale tu codzi o.....[B]koszmarnego Lolusia;)[/B] -
Szok !!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
Matko Jedyna !!!!:-o Akitki jak wszyskie azjaty raczej nie mają poczucia humoru...:shake: Samuraj nie będzie się z Lolusiem ciaćkał... Nieeeee... wolę nie myśleć co by się stało....!!!! Straszne! Co też ta Nasza Poker wymyśliła...:mad:
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
togaa replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Ale bidusia......Ojejku...! Jak Lolek na początku drogi....!!!! Wierzę że będzie miała tyle samo szczęścia, albo i wiecej....!! -
rytka ! jak Ty sobie dasz rade...? W domu masz gorzej niż szpital...! Pewnie wieczorem lecisz z nóg, a my ci dokładamy obowiązków....! Martwię się o Ciebie! Tak,tak..koniecznie zapisuj deklaracje żebyś wiedziała na czym stoisz....
-
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
togaa replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Cieszę się a zarazem jest mi strasznie smutno..... Niedawno pojechał[B] itek[/B], teraz [B]Funia[/B]...Dla [B]Lolusia[/B] też w Polsce nie będzie domu??? -
Cicho u[B] Onych....[/B] Mam nadzieje ze to nie cisza przed burzą...;) Kilka dni temu "pogadałam" sobie z Lolciem przez Skypa..Lolcio grzecznie siedział na kanapie,z głową na kolanach Wujka. Ale jak mnie usłyszał.....!!! Dostał totalnej głupawki.:evil_lol: Zamiast Lolka,widziałam co chwilę na monitorze białą smugę przelatującą nad kolanami Wujka... Stan ten utrzymywał się ponoć do 1-szej w nocy :evil_lol:. !!!! Cały Lolo !
-
Nie zaglądam tu zbyt często, z nadzieją że i Ona3 i Loluś zapomną sobie o mnie....:evil_lol: Miało być 'wojsko' i dyscyplina/ przynajmniej ze strony Wujka/, a z tego co wiem to jest rozpuszczanie na 4 ręce i same zachwyty ......:mad: Koniec świata...!!!
-
[B]Czarna[/B] jest krótkowłosa. Ciężko jej bedzie przeżyć zimę w tej rozlatującej się budzie..... Ona zginie.....
-
Ja widzę że Lolcio ma dużo lepsze wakacje od moich.....:razz: !!! To niesprawiedliwe....:cool3:
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ojejku...przepraszam Samsonka że zapomniałam... Moja [B]toga[/B] też od 3 -4 tygodni na lekach... Ten wspomagacz z glukozamina ,chondroit. i kwasem hyaluronowym to CORTA-VET HA. Dwa lata temu podziałał rewelacyjnie. Teraz stosuję od tygodnia,ale na razie brak poprawy....Dostepny na stronie Cortafleksu. Ale tym razem dziecko przywiozło mi go z Irlandii za połowę ceny... Biłam się z myślami,czy zafundować go [B]todze[/B] czy sobie /bo jest tego ludzka wersja/...no i wygrała moja psica...;)! Zeby tylko pomogło...! -
Bardzo jesteś kochana, Feliksiku! Niech jak najwięcej osób pozna historię Lolusia.. Może poruszy czyjeś dobre serce...? Ciekawa jestem, czy będą jakieś telefony...?
-
Co tu sie wyprawia;??? jutro biegne kupic atłasowa pościel, bo sie Lolcio obrazi na moja flanelę...;) Miała byc dyscyplina a jest rozpuszczanie na maxa.!!! Protestuję!!!!!:placz::mad: Gad mnie wykończy po powrocie... I tak właził mi na głowę...!!!!!!!
-
Mój Lolcio jako przekupa na straganie albo raczej 'pies ogrodnika"...:razz: Zdjęcia kapitalne....!!!! No własnie... Lolcio zdążył już wyszkolić Wujka ? A ja mam pecha...! Bo to miały być moje jesienne wakacje, nie zimowe..!:placz: W ogrodzie same straty...!Połamane gałęzie drzew...Z przepieknej, krzewiastej azalii został tylko placek... W dodatku śnieg nie topnieje...Biało i zimno! Najgorzej, bo psy wygrzebały dzisiaj spod sniegu maleńkiego jeża...:placz: 300 gramów! Nie zaśnie,bo za mały...! Nie przeżyje więc zimy bez pomocy! Właśnie wrociłam ze sklepu gdzie zaopatrzyłam jeżyka w wołowinkę i kocie puszeczki W.Junior. Maluch siedzi w kartonie ze słomą, a ja zaraz zmykam na jeżowe forum.... Za dużo mam na głowie...!Nie moge go zatrzymać... Muszę jeżykowi znależć dom... Aaaa..a to link do jeżowego Stowarzyszenia,gdyby ktos był w potrzebie; [URL]http://naszejeze.org/index.php?param=start[/URL] Swietna maja stronke Stowarzyszenia!
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak tak strasznie dzisiaj waliło śniegiem i wiało, to pomyślałam o Frelci...; że to nie pora by odchodzić.... Bo przeciez zły czas sie skończy i wyjrzy słońce,,, No, ale stało się.....:-(:-( -
Czemu tak cicho u mojego gada kochanego??? Pewnie śniegiem przysypany na amen, tylko łatki prześwitują?;) Ona3...wszystko ok? Akitka cała ? Wytrzymacie z piekielnym Lolusiem jeszcze te 3 tygodnie???
-
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
togaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[B]Ghanima[/B].....zapomniałaś jeszcze o [B]feliksiku[/B]...;)! To Jej akcja ogłoszeniowa spowodowała że [B]itulec[/B] ma dom a Jego los poruszył wielu darczyńców...... Może dobra ręka [B]feliksika[/B] sprawi, że i[B] Lolo[/B] znajdzie ten najlepszy, najszcześliwszy domek który sie w nim zakocha... -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To cięzkie chwile dla wszystkich którzy Frelcie pokochali.... Smutno, a zarazem ulga że nie jest sama....:-(