Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. do góry mały, zaraz wystawię cie na Allegro
  2. cieszę się że ma taki domek , jednocześnie zazdroszczę. Od kiedy ją zobaczyłam zauroczyła mnie. Asior mojemu mężowi też się bardzo spodobała. Nie chcieliśmy Ci nic mówić, robić nadziei. Ze względu na tabi nie mamy szans na drugiego pieska a Yoko to oprócz Tabi drugi piesek którego bardzo , bardzo lubię.Yoko życzę Ci dużo szczęścia
  3. kochane psinki choć was nie znałam bardzo mi smutno
  4. Pozdrowienia od Adki i nas wszystkich zakochanych w bernardynach. Trzymaj się malutka
  5. tak się cieszę że Adka się podoba . my też ją uwielbiamy. Choć ma 7 lat ale to nie jest ważne. Ważne to że ją zabraliśmy z schroniska taką nieszczęśliwą, że ma dom, że ją kochamy. Czekam na zdjęcia Twojego Psiaka - gdzie szukać
  6. Ale z niego wspaniały psiak , jak on przytył, lśniace futro, domek musi być
  7. To fakt że Adka jest śliczna, mądra, pieszczocha i bardzo , bardzo kochana.Gdyby jednak nie zdolności sam urok by nie pomógł.
  8. mnie też się wydaje że lepiej jej dać czas na pokochanie tak naprawdę nowych państwa. Na początku jak przyjechałam do Adki to tak samo szła do mnie jak i jej opiekunów. Teraz widać tę różnicę wyraźnie, widać że to oni są dla niej najwazniejsi
  9. te mądre oczęta. jak ona musiała cierpieć, jednak nadal ufa ludziom. jaka ona kochana
  10. tak się cieszę, że mamy nową obywatelkę - krakowiankę. Może kiedyś wspólny spacer na Błoniach
  11. Może by warta było zbadać kał na pasożyty. Adka też przyszła z biegunką.Leczona była przez miesiąc na stan zapalny ukł. pokarmowego. Dopiero jak został zbadany kał okazało się że ma ta cholerną włosogłowkę- a była odrobaczana
  12. jest śliczny, masz talent banerkowy. [SIZE=4][COLOR=#ff0000]DOGOMANKI CHWALCIE PIEKNE BANERKI KOLEŻANKI[/COLOR][/SIZE]
  13. jak tam samopoczucie
×
×
  • Create New...