może i tak jest , ja tego nie wiem.Na pewno jest dużo wspaniałych adopcji. Przykładem jest Adka- proszę przeczytać wątek. Jest to 7 letnia bernardynka wzieta ze schroniska, nie dzięki programowi ale można tak nazwać że też szybki impuls
tak się cieszę, popłakałam się. A ja ściągnęłam plakat i miałam rozwieszać. Ponieważ wiedziałam że ma być w kundlu, więc myśle poczekam. Ciekawa jestem jak długo sie błąkał i dlaczego go nie szukali w schronisku