Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. tak się cieszę ,ze wszystko w porządku
  2. może i tak jest , ja tego nie wiem.Na pewno jest dużo wspaniałych adopcji. Przykładem jest Adka- proszę przeczytać wątek. Jest to 7 letnia bernardynka wzieta ze schroniska, nie dzięki programowi ale można tak nazwać że też szybki impuls
  3. Jutro dopiero będzie radość i to obustronna a to najważniejsze
  4. tak, tak tyle dobrego robią , tak jak dzisiaj dzięki nim wraca do domku Miśtek
  5. można prosić namiary na plakaty, Miśtka już nie musze rozklejać
  6. sa śliczne, domeczki na pewno będą
  7. lupak a czy wiesz ,że Mistek po kundlu znałazł swojego pana, dawny domek go rozpoznał
  8. W sobotę Kasia jedzie do Adki. na pewno się ucieszy , no i może będą nowe fotki. ale jakoś rzadko ktoś w jej wątku coś napisze
  9. no własnie, w Krakowie idzie tyle piesków do domków po kundlu
  10. tak się cieszę, popłakałam się. A ja ściągnęłam plakat i miałam rozwieszać. Ponieważ wiedziałam że ma być w kundlu, więc myśle poczekam. Ciekawa jestem jak długo sie błąkał i dlaczego go nie szukali w schronisku
  11. do góry pieseczki, jesteście śliczne
  12. przeczytałam cały wątek. Dzięki za opiekę nad pieskiem i Twoje poświęcenie. Jestes wspaniałą dziewczyną:multi:
×
×
  • Create New...