Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. tak się cieszę ze nie bedzie już w schronisku
  2. oj pucowata to się zrobiłam teraz. Przed weselem Kasi pewnie schudnę
  3. tak , ja tak samo uważam.Ja swoją Tabi nigdy nie puściłabym aby sama tak chodziła. Od 2 lat bez smyczy jest spuszczana w parku i na działce. lata temu wpadła nam pod samochód więc mielismy nauczkę. Rok temu byłam z nia w parku AWF. 4 osoby i 3 psy. Jechał facet tak szybko na roewrze w parku że ona się wystraszyła i w ostatniej chwili wpadła mu pod rower. Facet próbował hamować i przejechał się brzuchem po asfalcie. Najciekawsze było to że wszyscy martwili się o psa a nie o faceta. On jeszcze miał pretensje. Po pierwsze nie była to ścieżka rowerowa a po drugie tylko tyle mu powiedziałam a gdyby to było dziecko.
  4. to zna czy kto podobny - ja z Kasią , raczej nie . Kasia to wykapany mąż. Głos mamy podobny Adka ma tam super. Otwarty kojec, ogród i dom. Uwielbia salon i oczywiście kuchnię bo tam jest jedzonko i mlaskanie. bardzo boi sie burzy. Jak była kiedyś burza siedziała za kominkiem w salonie
  5. ja wiem że był znaleziony na Lublańskiej a widywałam podobnego samego psa w kagańcu w lipcu za Almą za parkingiem. Jeśli mieszka w tych okolicach to pewnie w lecie sobie spacerował. Przecież od wakacji nie mógł zaginąć i nic nie jeść
  6. ciekawa jestem gdzie w Krakowie mieszka. W lecie własnie niedaleko Lublańskiej widywałam podobnego psa w kagańcu-chodził sam
  7. jaki on śliczny, a jest na Allegro. Z tamtych wystawiłam jednego
  8. co tam u mojej ślicznotki
  9. dobrze to określiłaś, że kupa futra. Lato za pasem a ona to futro ma coraz to bardziej gęste. Można porównać z zdjęciem pierwszym.Ale jakie kochane to futro, jak ona domaga się pieszczot, jak macha tą dużą łapą aby ja pieścić.Szkoda że nie mogę ją częściej odwiedzać. Jest cudowna. Wczoraj jak wychodzili goście i wszyscy ją zaczęli głaskać to w końcu uciekła, za dużo rąk na raz to chyba się jej nie podoba
  10. może mu założyc bazarek. Mam trochę ciuchów dziecinnych. Nie umię tego robić. Mogę przesłać zdjęcia i wymiary może ktoś zrobi a ja powysyłam
  11. no wspaniałe damy. Jaki wspaniały wypad, nawet odpocząć można i pospać w konwaliach
  12. pewnie że pokocha, jak nie kochać takiej wspaniałej osoby
  13. jaki on sssssliczny a zdjęcia super
  14. super zdjęcia i ujmująca historia. Kluseczko wszystkiego najlepszego
  15. no wróciłam od Adki, super dama. Nic tylko głaskać. Chcesz wejść do domu , to zagrodzi drogę, kładzie się na brzuchu i głaskać. Gdy sie przestanie łapa do góry i zaczepia. Szczekać na obcych to ona chyba nie będzie. Przyśli goscie których nigdy nie widziała to oczywiście przywitała ich merdaniem. A jak ona fajnie mlaszcze jak chce aby coś jej dać do jedzenia. Zdjęcia będą.
  16. kurczę nawalił mi internet od wczoraj. Jestem na imieninach i pierwsze patrzę do Miśtka
×
×
  • Create New...