Adka zaszczekała 4 razy- 2x jak przyszedł jakiś facet, raz na taką przechodzącą parę ludzi no i pięknie szczekała jak przyjechałam z Tabi. Jak inny pies mógł wejść do jej ogrodu. A z Tabi jeżdziło nie będzie bo Tabi sie boi i ucieka. Adka ją goni- chce się z nią bawić i nawet ją łapami powaliła, łapy to ona ma , więc niechcący mogłaby co zrobić.Adka będzie szczekać pewnie od dużej okazji jak Wega.Bery szczekał na każdego , więc znajomi nie mogli się na początki przyzwyczaić. Taraz mówią że najważniejsze ze jest . Jej wygląd juz budzi respekt, tym bardziej ze cały czas biega po ogrodzie;)