Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. tak mi przykro atak sie cieszyłam że może
  2. pieseczku wierzę że wszystko będzie dobrze, musi być dobrze
  3. tak się denerwuję
  4. biedna maleńka,dla mnie najgorsze jest gdy piesek ginie potrącony przez samochód lub zagryziony. Szybciej godzę się z tym jak umiera z powodu choroby.
  5. Czy mogę ten banerek z aotobusem dołożyć na Allegro- bardzo mi się podoba
  6. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=187979609[/URL] oto mój pierwszy wystawiony piesek na Allegro. Proszę o ocenę i uwagi- zmienię. Polecam sie na przyszłość
  7. Dzięki, prześlę zdjęcia i wymiary po Twoim powrocie oraz zdjęcia Adki. Życze odpoczynki. Bannerki są super
  8. o której ten transport
  9. [quote name='black_sheep']To które zdjecie chcecie mieć w bannerku? Całuski dla Aduni:)[/quote] Moge prosić o adres e-mailowy.Druga sprawa to może coś znajdę- ciuszki na bazarek Dla Miśtka ale nie umiem tego zrobić. Kasia po pierwsze jeszcze nie umie a po drugie w tej chwili nie ma czasu
  10. Włosogłowka to pasozyt żyjący w jelitach, jest wielkości do 5 cm, który czepia się śluzówki. Jest bardzo trudno go wyleczyć. Gdy została zabrana ze schroniska miała cały czas biegunki- najpierw ze powodem stres, potem zap. uszu bo miała, potem błąd żywieniowy a stan zapalny jelit powodowały te robaki, w stolcu była nawet krew. Adka będzie juz 2 miesiące jak jest leczona i dopiero teraz lepiej , jednak cały czas dieta- ryż i kurczak
×
×
  • Create New...