Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. bardzo się cieszę że maluch czuje się coraz lepiej
  2. Na początku Adka miała mieszkać w dużym kojcu z śliczną budą i spacerami w ogrodzie. Wygladało to tak - otwarty kojec i ogród do woli, oprócz tego są spacery w pola no i oczywiscie w ciągu dnia dom. [B][COLOR=Black]Ale robi dalsze postępy. Dzisiaj tam dzwoniłam i spędziła noc w domu koło państwa łóżka na posłanku. [SIZE=4]Trzeba się umieć ustawić[/SIZE] [/COLOR][/B]
  3. oczywiście- tak ciepło mi się zrobiło na sercu
  4. Trzymam kciuki, podobna do mojej tabi. Tylko że ona nie toleruje prawie żadnych zwierzaków
  5. Dzięki za te słowa- wzruszyłam się
  6. cieszę się ze tyle osób czyta o Adce, jednak rzadko ktos coś napisze-dlatego dzięki. Adka jest wspaniałym psem .Cieszę sie że ma dom. Gdy podeszli w schronisku do boksu aby ja zobaczyc nawet nie chciała wyjść. Wówczas była juz tak zrezygnowana po miesiącu- o co by było dalej.A oprócz tego te biegunki i robale - nie wiem jakby sie to skończyło
  7. fajnie jest dwa razy wystawiona, szanse się zwiekszają na adopcję
  8. Neris, ja też bym ja bez przerwy tuliła. Jak nie czytałaś całego wątku to nie wiesz ze Adka nie mieszka u mnie tylko około 15 km od Krakowa w domu tesciów mojej córki. Mysmy z córką tylko troszke pomogli aby zabrali ją ze schroniska-taki mały doping. Teraz ja odwiedzamy, dzwonimy ale to nie jest przytulanie nacodzień. Ja chciałabym miec taką Adkę ale nie mam domu z ogrodem a uważam ze na 47 m to szkoda pieska takiego,inny zwierzyniec to mam ale to małe stworzenia
  9. [URL="http://www.allegro.pl/item193804966_sliczny_jelonek_prosi_o_domek_brutus_z_zabrza.html"][IMG]http://photos.allegro.pl/photos/128x96/19/1938/193804/19380496/193804966[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item193804966_sliczny_jelonek_prosi_o_domek_brutus_z_zabrza.html"]śliczny jelonek prosi o domek-Brutus z Zabrza[/URL]
  10. wystawiłam, ale mi to nie wyszło za bardzo, miałam ogromne problemy (numer 193804966)-to numer aukcji
  11. przepraszam, że nie wystawiłam jeszcze. Postaram się zrobić jak najszybciej. Jestem ostatnio zagoniona ale teraz jużnie zawiodę.Zdjęcia super do wystawienia. Jak będą nowe zdjęcia tamtych psinek proszę o wiadomość-to pozmieniam.
×
×
  • Create New...