Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. hej, hej a zdjęć to nie ma
  2. niektórzy ludzie są dużo gorsi od ludzi , jak ona musiała biedna cierpieć.-biedna malutka
  3. A co tutaj taka cisza, nie ma juz szansy na domek dla malutkiej
  4. A co tutaj taka cisza, nie ma juz szansy na domek dla malutkiej
  5. dodałam na Allegro nowe zdjęcie
  6. a taką miałam nadzieję po mojej nieobecności że będą lepsze wieści
  7. przykro mi , wiem że jest Ci bardzo ciężko ale teraz Twoja Mama jest na pewno szczęśliwa i to powinno trochę ukoic Twoj ból
  8. zobaczycie że będzie piękniejsza.[B]uziaczków nie rozdaje ale niestety wiele to ona nie umie. Umie siad, leżeć z oporami. Próbuje się ją uczyć ale czy w tym wieku to możliwe. Tabi ma 4 lata a jeszcze się uczy , może Adka też będzie można coś nauczyć. Acha Tabi wspaniale rozdaje buziaczki- prześlę zdjęcie[/B]
  9. Adka powoli dochodzi do siebie. Kończy się leczenie, ścisła dieta.[SIZE=4][COLOR=red]Zobaczycie jaka będzie piękna za jakiś czas[/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...