Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. W krakowie pada, pieskom mokro. W schronisku piesków dużo a o domki niełatwo. Nasza Adka wspaniała aż miło patrzec na pannicę
  2. zrobię wszystko aby znaleźć dla niej domek.Ja jestem z Krakowa, gdybym znalazła domek możliwy byłby transport
  3. Trzymam kciuki za piękną
  4. szukamy domku, szukamy- może jakieś inne zdjęcia to zmienię w Allegro
  5. Dziękuję za odpowiedz- kochana psinka, tak mi jej szkoda. Bardzo proszę o filmik maleństwa
  6. podnoszę Kajunię- bardzo proszę o odpowiedz na moje pytania
  7. bardzo proszę o odpowiedź
  8. dzwoniłam i pytałam o naszą damę. ma się wyśmienicie. Pozazdrościć takiego domku
  9. nie mogę przestać o niej myśleć- jest taka maleńka i taka bezbronna. Będę próbować szukać dla niej domku. Proszę mi napisać coś więcej o niej. Czy ona bierze leki na stałe, dlaczego jest leczona. Czy nauczona jest czystości ale myśle że tak jak mieszka w kuchni i czy chodzi na smyczy. Kochana psinka
  10. a co Kajuni jest że jest chora- biedna maleńka
×
×
  • Create New...