Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. jaki on śliczny a jaki radośny - to dzięki swoim opiekunom. Oskarek bardzo was kocha.
  2. tak to prawda ze duza ,ale proszę zobaczyć na pierwsze jej zdjęcia a teraz, ile przytyła. Nie jest juz młoda więc mało biega, po ogrodzie tez się jej nie chce za duzo spacerowac- woli leżeć przed domem. Ma 3 spacery dziennie we wieś, więc boimy sie aby za bardzo nie przytyła.Juz w domu moja tabi zamiast 12 waży 16 kg, więc wiem jak trudno aby cos pies zrzucił.
  3. tak to prawda jest bardzo spokojna , nieraz aż za spokojna.Woła się ją a ona patrzy i mysli, myśli i za chwilę zaczyna iść. Jest przeciwieństwem poprzedniego bernardyna. to prawda ze tamten był o wiele młodszy. Jednak Bery był groźnym psem,po ogrodzie nie mógł chodzic sam bo znalazł sobie gdzies wyjście i szedł we wieś. Adka ma otwarty boks, chodzi po ogrodzie i wchodzi tez do domu. Oczywiscie uwielbia kuchnię- tam jest jedzenie i zawsze cos smacznego dostanie[SIZE=4], Ogromna łakomczucha[/SIZE][SIZE=3]-w schronisku była przecież krótko. Szkoda ze przynajmniej troszeczkę nie szczeka na obcych. Szczeka na psy, konie[/SIZE]
  4. kochana nasza naskotka- moze w niedzielę uda nam się wprosic z wizytą- wtedy nowe fotki
  5. jaka ona szczęśliwa-dzięki za fotki
  6. wtatara

    Hektorek :)

    czekamy na zdjęcia
×
×
  • Create New...