Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. a jaki to dzien wchodzi w rachube i o jakiej porze
  2. Sahara może dam Ci namiar to tej babki , tak będzie najlepiej
  3. Modliszka bardzo Ci współczuję. W sierpniu wyciągnęłam ze schroniska maleńką schorowana sunię. Miała 12 lat. tak bardzo chciałam dac jej domek.Niestety nie dojechała do domku.Serduszko nie wytrzymało Bardzo to przeżyłam. Wzięłam następną starszą suczkę. bardzo ja kocham, ale ciagle myslę o tamtej
  4. dzień dobry. Wróciłyśmy.Wyjazd wspaniały tylko krótki. Pieski dzisiaj jeszcze odpoczywają Pixi nie chciała iść nawet o 8 na poranny spacer. Trzeba było ją wziąć na ręce
  5. gdzie Yoko pojechała- tak sie ciesze
  6. Mona , jakby stały domek b od razu to nie jedzie do Krakowa, tylko do domku. W ciągu tych 2 tygodni musi się wyjasnic
  7. acha dzisiaj w nocy spałam z dwiema dziewczynami a mąż na drugim łóżku sam
  8. tak ,jest bardzo kochana. Mama tez sie w niej zakochała. Powiedziała ze gdyby nie miała Puszka to by mi ja zabrała. Nie oddałabym jej nigdy bo ja kocham ale tez ze względu na nią . Jest bardzo mądra. Wczoraj po tej tabletce na chorobe lokomocyjną nie wymiotowała ale była otumaniona. Jak lubi jeżdzic , dzisiaj nie chciała wsiąść- skojarzyła złe samopoczucie.
  9. tak sięciesze, trzymam kciuki
  10. tak aktualny, Patia potwierdza tymczas
  11. jesteśmy u mamy na wsi. Jest super. Tabi, Pixi, 2 kotki babci i foksterier Puszek. Zdjęcia będą
  12. super macie wyjazd
  13. Mona jakbyśmy dali na tymczas Sliczną do Krakowa do Patii to może zainteresujesz się maleńką białą suczką. Wygląda że jest wielkości yorka. Znalazłam ją na dogo . Jest w chorzowie . ,czyli niedaleko. Boks 52
  14. mamy nowe fotki z działki. Dzisiaj jedziemy w góry do mojej mamy. Tam sa pieski i kotki . Na pewno bedzie fajnie- fotki po powrocie
  15. no blisko nie jest, ale mam nadzieje, ze uda sie cos zrobic :(
  16. fidelek tak jak piszę musi ktoś skontaktować się z tymi ludzmi osobiście bo telefonicznie rozmawiałam
  17. Aniu to nie chodzi o tymczas. Chodzi oto aby skontaktowac się z ludzmi, pomóc w zorganizowaniu transportu do Bytomia- Mona 4 daje tymczas.
  18. Mona , proszę Cię szukaj kontaktu aby ktos z Radomia sie nia zainteresował.. trafia mnie ten internet .Poszła mi karta sieciowa i komputer w naprawie, a ze jest gwarancja to to potrwa. Mogę goscinnie wchodzić na chwilę
  19. ja ją znalazłam na Allegro, ale opiekunowie mówię że ją ogłaszali gdzie sie dało. sunia jest już u nich kilka tygodni, więc chyba jej nikt nie szuka. Nie byli z nią u weta, obiecali ze pójdą odrobacza ją i odpchlą
  20. Mona ja mam dzisiaj dostęp do internetu tylko do14. gdyby coś było pilnego to przez stacjonarny lub przez Kasię
  21. no to dowiedzcie sie o ten domek stały. Rozmawiałam dzisiaj z dziewczyną. Obiecała ja odpchlić i odrobaczyć
  22. mona wiem ,wiem u Ciebie piesek będzie miał cudownie jak miała Pixi. Niektórzy moze by zapoznali się z wątkiem Pixi w jakich warunkach mieszkała u Mony, ile serca i pieniędzy włożyła w jej opiekę.A jeszcze jedno nie mogła być zaszczepiona przed wydaniem mnie ,więc dostałam pieniążki na szczepienie. [B][SIZE=3]Pixi dostałam za darmo[/SIZE][/B]
  23. ten piesek wygląda jak maskotka, Mona czy on jest żywy
×
×
  • Create New...