Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Figusia kochana starsza jamniczka z olsztyńskiego schroniska. Tak bardzo kochała zycie i ludzi. Odeszła nie doczekawszy prawdziwego domku. Tak bardzo nam smutno. Jestes teraz Fifusiu z moją Kajunią http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=49132&page=76
  2. chcę przesłać pieniążki z bazarku na sunię- 30 zł
  3. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110837http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110837 oto bazarek na hotelik dla Drwala z Krakowa
  4. będziemy szukać domku, czy ma ogłoszenia. Skontaktuję się z wolontariatem
  5. śliczna sunia
  6. a może by ogłosić Pamkę w Kundlu
  7. Groszek nie ma domku
  8. podnoszę mieleckie pieski
  9. czyli będzie biegac po Błoniach, może ja spotkam
  10. po południu zaczeły otwierać sięrany z których sączyła ropa. Pojechaliśmy i Malenka ma w ranie zrobione otwory przez które miała usuwane szwy co się dało, co było widać, Dostała bardzo mocny antybiotyk w zastrzyku i sterydy.Znów codzienne kontrole i zastrzyki. Jest bardzo słaba, ma chyba troche temperatury ale mam nadzieję że to już koniec yego wszystkiego. Jest uczulona na jakis składnik tych nici i tak organizm reaguje. Boję siębardzo, tymi nicmi miała szyte też wewnątrz. Niczyja wina, a Pixunia cierpi
  11. Jagódko ona czuje się dobrze i dobrze ze tak jest ale rana wygląda fatalnie. Tam gdzie są szwy to takie guzy. Robią się w tym dziurki i wychodza te szwy. Po antybiotyku mniej czerwone . ja podejrzewam ze tak bedzie dopóki te szwy nie wyjda. Po prostu one sie nie rozpuszczają.
  12. Groszku i nadal cisza
  13. pozdrowienia z mokrego Krakowa
  14. fotki śliczne jak zawsze i szczęsliwe pieski. Witamy z bardzo mokrego Krakowa
  15. pozdrowienia z Biecza. Pieski dwa dni w ogrodzie. Pixi gdyby nie rana czuje się b.dobrze. Ma apetyt, biega , podskakuje. Ma właczony antybiotyt. A tak jak Kasia pisała pechowa PANIENKA
×
×
  • Create New...