Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Elik przelała mi na konto a ja póżniej przelałam dalej, czyli jest to 15 zł.
  2. śliczny Orzeszek szuka domku
  3. [quote name='Mraulina']U vetów dobrze by było rozwiesić takie ulotki.[/quote] to jest dobry pomysł Ja ostatnio tak zostawiałam , nie było rzadnych problemów
  4. mam taką uwagę, czy nie mozna by było zrobić nowych zdjęć tej pięknej suni. Te nie pokazują za bardzo jaka ona sliczna
  5. próbuje go wklejac w wwątkach gdzie szukają piesków ale ni emam szczęśćia
  6. widzę ze jest rozliczenie. a moje pieniążki nie wpłynęły . !5 zł przelałam i 15 zł Topi, która kupiła kwiatki z bazarku dla Drwala.
  7. Adunia piękna az za bardzo , za duzo przytyła. Postaram wkleić zdjęcia
  8. Tinusia pozdrowienia. Wiosna sie robi, musimy zrobic spacerek
  9. a Tabunia smutna- mam zap. uszka , jeszcze na uszka nie chorowałam [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/26/22/49/68d8110e2014724f58fa93ac13238598_400[/IMG][/URL]
  10. ale i tak jestem wesoła [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/26/22/49/4fdde2e5bc1458e303ded63f2ee2e75e_400[/IMG][/URL]
  11. a oto mój brzuszek już w większości zagojony [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/26/22/49/086dced2edefe8963ae811827ce8ebf7_400[/IMG][/URL]
  12. Pixunia po strzyżeniu [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/26/22/49/2c2551b6eb60b2e67d389aa17270efa6_400[/IMG][/URL]
  13. Pixunia kilka dni temu [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/26/22/48/981a72726784a524314cc33b065b746e_400[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...