Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. chyba znalazłam ogłoszenie Lamii na Allegro
  2. [IMG]http://strony.aster.pl/awues/Yoko/2007-09-22_6050.jpg[/IMG] Kraków pozdrawia
  3. [IMG]http://strony.aster.pl/awues/Yoko/2007-09-22_6050.jpg[/IMG] [IMG]http://strony.aster.pl/awues/Yoko/2007-09-22_6050.jpg[/IMG] [IMG]http://strony.aster.pl/awues/Yoko/2007-09-22_6050.jpg[/IMG] [IMG]http://strony.aster.pl/awues/Yoko/2007-09-22_6050.jpg[/IMG] pozdrowienia z Krakowa
  4. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7360/tnimg1578di7.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7897/tnimg1580qs3.jpg[/IMG] takie zdjecia moge oglądać
  5. a co tu tak cicho
  6. wtatara

    Hektorek :)

    i co z Hektorkiem
  7. już od dłuzszego czasu myslę o transporcie pieska. Jak go przetransportować.ja często z Krakowa jeżdzę z Krakowa do Gorlic ale mam 2 swoje psiaki w samochodzie ale choćbym go zabrała do Gorlic to co dalej. Ja mieszkam w Krakowie a mama ma psa i kota i dom nieogrodzony. Jaki piesiu jest duży
  8. na razie mogę tylko tak pomagać. Finansowo odpada- na moją małą sunię która 4 IV była operowana wydałam duzo pieniędzy. Od tego czasu jest w leczeniu i to takim intesywnym. Szwy które zostały uzyte w czasie zabiegu uczuliły małą. Cały czas jest stan zapalny, obrzęk i ropa. Mała jest na antybiotyku w zastrzykach i sterydy. Dobrze zastrzyki robię sama, ale i tak mąż duzo czasu spędza ze mną na wizytach. Ja tak jak pisałam nie mam prawa jazdy . Nie mam odwagi już go o to prosić obecnie. Jak tylko się to unormuje pomogę inaczej.Wczoraj była taka sytuacja ze w gabinecie wyglądało to nawet dobrze jak na nią. Po południu zrobił się straszny obrzęk i zaczerwienienie. Po konsultacje właczyłam sterydy w maści. Podejrzewamy że cos ją ukąsiło w te rane pooperacyjną. jest lepiej ale czy całkiem. [B]Czekam na dane do bazarku[/B]
  9. [quote name='Foksia i Dżekuś']pani Wando bardzo byśmy z Asia prosiły bo potrzebne sa pieniązki żeby wyciagac z harbutowic psiaki . Ani Asia ani ja nie mamy czasu zajmowac sie bazarkami bo my opiekujemy sie psami w hotelu( bo sa tam tez psy ktoz z róznych interwencji straszne niektore bidy) , rozwiozimy je do domków ,wozimy do kundla ,a jak pani wie jeszcze jeżdze do schronska . Asia pomaga tez w transporcie psiakow do wet.[/quote] no poprosze o zdjecia, dane i zrobie bazarek
  10. czyli rozumiem ze trzeba zrobic bazarek, mogę pomóc
  11. Groszek chce biegać po trawce
×
×
  • Create New...