Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. bo ona myslała że została zabrana z kochanego domku
  2. [quote name='Isadora7']Na moich aukcjach dzisiaj dojdą jeszcze co najmniej dwa jamniczki. Jeen bardzo podobny do Hugo. Tyle że w Mialnówku są. Jest cień szansy że bede miała transport do Krakowa. T[B]o znaczy jak będe miała wolne to pojadę.[/B][/quote] no to fajnie, ja z transportu sie nie wycofuję,tylko po przewiezieniu do Krakowa muszę jak najszybciej go zawieź. oczywiscie jeśli któryś jamniś mu sie spodoba
  3. czyli nie ma jamniczka. a pan przed chwila dzwonił i umówilismy się na sobotę. To tak jest , jak w domu mi się Dogo nie otwiera i tylko w pracy moge zobaczyc.
  4. niedziela nie wypaliła, a ja dzisiaj rozmawiałam z facetem. Jest nadal jamnisiem zainteresowany. Uprzedziłam go że to łobuz . Pan jednak uważa że to pewnie dlatego że go ktos skrzywdził.Dzwonił do mnie dwa razy z zapewnieniem że jamniś bęsdzie miał dom u niego mimo trudnego charakteru.
  5. będziemy ogłaszać
  6. pozdrowienia z Krakowa
  7. ja również bardzo sie cieszę
  8. Groniu Kraków pozdrawia
  9. ja w październiku byłam w podobnej sutuacji. 12 IX wzięła 4 kg sunie. zanim do mnie dotarła miała 2 USG bo włascicielka która ja chciała oddac do schronu powiedziała ze moze byc w ciąży. USG nic nie wykazało . sunia 8 letnia czuła się wspaniale tylko duzo jadła i w październiku ważyła juz 5500. 13 X o 4 rano obudził mnie mąż bo usłyszał jakies odgłosy, sunia rodziła. Szybko do weta, nie urodziła by sama, maluch duzy i siły nie te. Maluch zmarł po porodzie a sunia oprócz urazu psychicznego ze nie ma synka czuła sie dobrze. Pod koniec miesiąca złapała jakąś infekcje brzuszną a w trakcie leczenia zap. krtani i tchawicy.Spadek odpornosci po porodzie
  10. jak nic nie wypadnie jamnis pojedzie do domku w niedzielę. Mąż chce w niedzielę na spokojnie , więc pojedziemy zawieź łobuza. Mysle ze bedzie wszystko w porządku. W tygodniu facet pracuje a wieczorem mąż nie chce jechać, może i lepiej.
  11. dobranoc pieseczku
  12. no to może by sprawdzić i jakos spróbować
  13. mam dobre wieści ,jesli się nie znajdzie transport mąż w przyszłym tygodniu pojedzie przez Dopczyce- zabierze juz z nim rozmawiałam
  14. poproszę o bazarek Orzeszka
×
×
  • Create New...