Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='Jagoda*']Nie otwieraja sie zdjęcia, a tak chciałam obejrzeć...;)[/quote] wkleje znowu, ja nie wiem co sie dzieje. Ale i tak się cieszę że Dogo u mnie działa, bo u niektórych całkowita klapa
  2. Mona , tylko nie mów że 14 . !3 czerwca będę w Krakowie, 14 rano wyjeżdżam i wracam 15 rano, czyli w niedzielę. Proszę tak zaplanuj wyjazd abys mogła odwiedzic nas i Pixunię
  3. nawet wczoraj komórkę miała wyłączona
  4. [URL]http://www.allegro.pl/item373835459_panstwo_na_wakacje_pies_do_lasu_azorek_spod_w.html[/URL] oto watek dajcie jakiś do Was kontakt podałam swój telefon
  5. śliczny nieszczęśliwy piesek szuka domku
  6. i nadal bez domku
  7. tak się cieszę, plakaty do kosza. Szkoda że nie wiedziałam bo bym pojechała
  8. to na pewno . ja w zimie znalazłam pieska. nie chciałam oddawac do schronu , więc zadzwoniłamże znalazłam takiego psiaka podając swoje namiary. Wieczorem zadzwonił do mnie własciciel w sprawie pieska. jeśli się nie znajdzie do czwartku można by było poprosic o ogłoszenie w kundlu- to taki program krakowski. Duzo krakowian oglada ten program
  9. czy macie jakieś plakaty- ja mieszkam zaraz przy Rakowickiej. Zróbcie plakaty, trochę mogę porozwieszać. Z tym że zdjęcia będą czarno białe-poprosze meża ,syna, córkę. Jutro będę koło parku AWF to porozwieszam. Możecie podac mój telefon.
  10. Zulka piękna sunia
  11. nadal bez domku
  12. [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/31/12/08/b9b28ecd689d043544aeac3c712b470b_400[/IMG][/URL] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/31/12/08/7d438e1ad401a46608c0dac4e54b1c39_400[/IMG][/URL] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/31/12/09/53623ebc92b73d21ce241ae4253eabc0_400[/IMG][/URL] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/31/12/09/301186b79e786d0b33bc76c17a56ab30_400[/IMG][/URL] oto mój prawie wygojony brzuszek [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/31/12/09/be728b18362970d979ad9d394371fe20_400[/IMG][/URL] Tabi z chorym uszkiem
  13. elik, to nie tak, to Twoje pieniążki zostały przelane , wszystko się zgadza. Topi odbierała osobiscie .
×
×
  • Create New...