[quote name='Jagoda*']Nie otwieraja sie zdjęcia, a tak chciałam obejrzeć...;)[/quote]
wkleje znowu, ja nie wiem co sie dzieje. Ale i tak się cieszę że Dogo u mnie działa, bo u niektórych całkowita klapa
Mona , tylko nie mów że 14 . !3 czerwca będę w Krakowie, 14 rano wyjeżdżam i wracam 15 rano, czyli w niedzielę. Proszę tak zaplanuj wyjazd abys mogła odwiedzic nas i Pixunię
[URL]http://www.allegro.pl/item373835459_panstwo_na_wakacje_pies_do_lasu_azorek_spod_w.html[/URL]
oto watek
dajcie jakiś do Was kontakt
podałam swój telefon
to na pewno . ja w zimie znalazłam pieska. nie chciałam oddawac do schronu , więc zadzwoniłamże znalazłam takiego psiaka podając swoje namiary. Wieczorem zadzwonił do mnie własciciel w sprawie pieska.
jeśli się nie znajdzie do czwartku można by było poprosic o ogłoszenie w kundlu- to taki program krakowski. Duzo krakowian oglada ten program
czy macie jakieś plakaty- ja mieszkam zaraz przy Rakowickiej. Zróbcie plakaty, trochę mogę porozwieszać. Z tym że zdjęcia będą czarno białe-poprosze meża ,syna, córkę. Jutro będę koło parku AWF to porozwieszam.
Możecie podac mój telefon.