Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. kochne psiaczki do góry
  2. nowe to szkoda pieniedzy, tylko pozmieniam to.To ma jeszcze 9 dni. Tylko tak- mam napisac ze jest w DT i wkleic nowe fotki, czy coś jeszcze
  3. czy te zdjecia moge wykorzystać w Allegro
  4. przepraszam że dopiero dzisiaj zaglądam ale wyjechałam . Chyba powinnam zmienić ze szukamyDS
  5. tak popieram stwierdzenie że agresja może być spowodowana chorobą. Moi zmajomi mieli dobermana od szczeniaka, bardzo łagodny. w wieku 6 lat zaczał atakować domowników, tak ze syn wylądował na okulistyce z uszkodzonym okiem. w niedługim czasie wykryto u niego bardzo poważną chorobę. Proces chorobowy się toczył, tego wtedy nie było widać gdy zaczał byc agresywny.
  6. bardzo bym była wdzięczna. ale Melcia miała szczęście
  7. Gaworek ma obserwatora
  8. zrobiłam mu Allegro- gdyby znalazł dom to dajcie znać, zamienię na innego psiaka
  9. Orzeszku ,biedne cudeńko
  10. piesek bardzo potrzebuje domku
  11. tak się cieszę. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
×
×
  • Create New...