[quote name='Patikujek']Dogo lepiej działa kiedy ma się ustawioną opcję automatycznego logowania[/quote]
niestety nie pomaga to , u mnie w domu nie otwiera się , czasami strona główna od 2 tygodni nie mogę się zalogować.Teraz przyjechałam specjalnie do pracy. w pracy nie mam problemu. U meza w pacy raz się otwiera raz nie.Jest fatalnie, mam tyle spraw do załatwienia, pozakładanie bazarków, nie mam czasu w pracy tego robić