Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Mona możesz mi napisać coś więcej co się dzieje
  2. dzień dobry Groszku
  3. piękna Zulka ma uszka jak moja Tabi
  4. gdzie Twój dome3k piesku
  5. czyli nie można nic pomóc
  6. Jagódko piękne kwiatki a jaki piękny Koruś
  7. a co za choróbska się Was wszystkich trzymają łącznie z psiaczkami
  8. widzę że nie możecie wejść na Dogo. Ja tak miałam przez 2 tyg. W domu 0 połączen w pracy super. Rozmawiałam z 2 informatykami, nic nie pomogło. w końcu w pracy napisałam do wszystkich Moderatorów jakich znalazłam na Dogo.Było to w piątek. Jak wróciłam do domu Dogo działało, na razie wszystko Ok. Może Wy spróbujcie, nie wiem czy to Oni pomogli ale na to wygląda
  9. to mój mieszaniec 8 letnia sunia wzięta od osoby ,która ją chciała oddać do schronu- są podobne [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dbbc23c8c6b5201c.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/dbbc23c8c6b5201c.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL="gg:6575746"][IMG]http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=6575746[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] Doda szuka domku, ja mam takie 2 łobuzy ale szkoda że nie mam domu z ogrodem [IMG]http://i29.tinypic.com/vz819z.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2qs8j1c.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Natussiaa']zobaczcie jakie podobne sunie do Kosmitki w schronisku...:-( 11 letnia...: [URL]http://szczecin.schronisko.net/adopcja13129-3.html[/URL] 7 letnia...: [URL]http://szczecin.schronisko.net/adopcja13145-3.html[/URL][/quote] a czy one mają swoje wątki
  12. Dzięki za bazarek.To prawda za forsę kupiłabym yorka bez rodowodu. Ja kocham swoją maleńką. Mona Pixi zostanie wymiziana. A Pixi , nie pisałam oniej bo mi nie działało Dogo. Dwa tygodnie temu mąż z nią pojechał do kontroli, rany się goiły, weterynarz mówiże to ostatnia wizyta a po powrocie wieczór spuchnięte na dole łącznie z nóżką. Wet mówi że to znowu stan zapalny a mnie to wygładało na ukąszenie. Znów leki i znów lepiej. Tydzień temu w sobotę znów pęcherz z płynem surowiczym i krwią. To pęka i ogromna dziura. w poniedziałek była kontrola ale w drodze do weta patrzę ona ma na główce kleszcza. Ma teraz taki guzeczek mam nadzieję ze zniknie.
  13. no ale świeto , dogo mi się w domu otwarło
  14. Mona Kraków pozdrawia. Ja to nieraz w nocy próbuję wejść i nic. Mam tez super zdjęcia . no i co z tego
  15. [quote name='Patikujek']Dogo lepiej działa kiedy ma się ustawioną opcję automatycznego logowania[/quote] niestety nie pomaga to , u mnie w domu nie otwiera się , czasami strona główna od 2 tygodni nie mogę się zalogować.Teraz przyjechałam specjalnie do pracy. w pracy nie mam problemu. U meza w pacy raz się otwiera raz nie.Jest fatalnie, mam tyle spraw do załatwienia, pozakładanie bazarków, nie mam czasu w pracy tego robić
  16. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10179552#post10179552[/URL] oto link do wątku pana poszukującego jamnika
  17. zakładam wątek ze ten pan poszukuje jamnika
  18. poproszę o dane do przelewu, dostałam tylko konto ale nie przejdzie
×
×
  • Create New...