[quote name='Mraulina']U vetów dobrze by było rozwiesić takie ulotki.[/quote]
to jest dobry pomysł
Ja ostatnio tak zostawiałam , nie było rzadnych problemów
a Tabunia smutna- mam zap. uszka , jeszcze na uszka nie chorowałam
[URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/26/22/49/68d8110e2014724f58fa93ac13238598_400[/IMG][/URL]
ale i tak jestem wesoła
[URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/26/22/49/4fdde2e5bc1458e303ded63f2ee2e75e_400[/IMG][/URL]
a oto mój brzuszek już w większości zagojony
[URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/26/22/49/086dced2edefe8963ae811827ce8ebf7_400[/IMG][/URL]
Pixunia kilka dni temu
[URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/26/22/48/981a72726784a524314cc33b065b746e_400[/IMG][/URL]