Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. ja mieszkam obok Brodowicza na Grochowskiej. Byłam tam dwa razy i dwa razy skończyło się tragicznie. Pierwszy raz gdy mój spaniel wyrwał się i wpadł pod samochód. Nie dano mu żadnych szans - został uśpiony. Dwa lata temu wzięłam sunię na DS i nagle w nocy zaczęła rodzic. Miałam ją miesiąc i nie wiedziałam że jest w ciąży, USG nie wykazywało ciąży a miała robione dwa razy , nie na Brodowicza. Gdy myśmy się obudzili maluszka było już widać. Maluch był duży jak się później okazało, musiała być pomoc. Pojechaliśmy najbliżej-noc. Sunia przeżyła ale maluszek nie, był przyduszony to prawda ale mógł go ratować. On twierdził że OK . Jak mąż wrócił maluch już nie żył.
  2. Zmienię jak będę mieć umoweę. Wszystko w porządku. Bajeczka uwielbiana sunia, pewnie spędzi urlop z państwem za granicą
  3. [B]SZUKAM KOTKI DLA BRATOWEJ:[/B] Najlepiej młodej, z dłuższą sierścią, jak by była szylkretowa to było by już wyśmienicie :diabloti:[/QUOTE] córka brata ma 3 kotki
  4. jak najszybciej chociaż DT
  5. super- a moze fotki
  6. zapraszam do siebie- to się nie da wysłać jest to na nagrywarce cyfrowej
  7. podnosze ten ważny wątek
  8. Łatek jesteś taki sliczny
  9. może dobry byłby domek z pieskiem-szybciej by sie otwarła
  10. [quote name='Ank@']oglądnęłam skróconą wersję. Nie posiada ktoś pełnego reportażu ?[/QUOTE] ja mam pełną
×
×
  • Create New...