gdyby Bajeczka znalazła taki domek- ogród i drugi piesek. Moje psiaki bez przerwy zaprasza do zabawy.Szukam dla niej takiego domku a tak przyzwyczaja się do mnie i do moich psiaków a one do niej.
jejku udało mi się wejść
[B]mam ogromną prośbę- napiszcie do ENERGY że zrobię te wizytę w Krakowie. Mój adres [EMAIL="wtatara@interia"]wtatara@interia[/EMAIL] .pl. [/B]
[B]zuzlikowa nie otwierają mi się wątki , do których chciałabym zaglądnąć[/B]
[B][COLOR=darkred]Mam jeszcze ogromna prośbę w moim imieniu że nie moge pisać postów.Udaje mi sie raz na iles postów-tylko do kogo[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]PROSZĘ[/COLOR][/B]
szukam dla niej domku super, ona na to zasługuje. Taka przytulanka, taka kochana. Najlepiej byłby dom z ogrodem, może byc z drugim pieskiem-akceptuje każdego pieska. Z moimi bawi sie , właściwie to bawią się w trzy
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186014-Bajeczka-z-krakowskiego-schronu-szuka-DS-i-prosi-o-ogłoszenia-i-banerek[/URL]
proszę zaglądnijcie do mojej utopki
czy mogłady prosić o plakat