Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Na dzień czwartkowy pan tez kochał Bajeczkę
  2. poczekam jeszcze troszkę ze zmiana tutyłu- ale P.Małgosia wszystkim w pracy opowiada o Bajeczce -ona tak bardzo chciała mieć znów pieska. Wczoraj jak wróciła z pracy aż sie popłakała tak ją witała
  3. [B]wszystko w najlepszym porządku. Pan kocha już Bajeczkę.Ślicznotka spała z nimi w łóżku a życie powinno mieć ciekawe. Poprzedni piesek zwiedzal z nimi Europę. Pani już wczoraj mówiła o paszporcie.[/B] [B]Czekamy na fotki. Została Bajeczką i takie mysle ze bedzie mieć zycie.[/B]
  4. to nie był domek godny Basi
  5. [quote name='Agata69']Szukam małej suni, moze Bajka się nada: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187171-Mała-suczka-(do-10-kg)-poszukiwana.-Dom-w-Trójmieście[/URL][/QUOTE] Agatko Bajeczka w nowym domku od wczoraj. Czekamy na wiesci
  6. Asiu ale jutro prawie cały dzień psy będą same, w piątek do 16 tak samo . Przykro mi
  7. [IMG]http://images44.fotosik.pl/303/f47c2f53b448f7cemed.jpg[/IMG] to piwonie z mojej działki
  8. takim jestem prezentem dla p. Małgosi, która twierdzi ze jestem cudowna
  9. [IMG]http://images39.fotosik.pl/299/bbcfd9f404f87a93med.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images49.fotosik.pl/303/1796f5d19646c565med.jpg[/IMG]
  11. a mój płacze ze w domu pusto i smutno
  12. Fizia to trzymam jeszcze bardzo mocno. bajeczka pojechała do DS . Rok temu koleżance mojej szefowej zmarł wilczur, który miał 14 lat. Pani Małgosia bardzo chciała pieska ale mąż sie nie zgadzał. Jak moja szefowa powiedziała ze jest taki piesek , ona zobaczyła zdjecia i bardzo sie jej spodobała. Koleżanki postanowiły jej zrobić niespodziankę a własciwie prezent i zawiozłam Bajeczke do ich pracy. Pani Małgosia jest nią zachwycona ale mąż zły.Postawiła go przed faktem dokonanym, ona ma jutro imieniny. gdy zajechały do domu bajeczka od razu wskoczyła do niego na wersalke i dała mu buzi i połozyła sie koło niego.......
  13. jest śliczny no to szukamy DT lu DS
  14. Nikt nie zagląda a Bajecza ma tyle do powiedzenia
  15. zapisuję wątek
  16. cieszę się ze jestescie i staracie sie pomóc maleństwom. Bardzo wszystkim dziękuję
  17. trzeba pomóc im ale jak?Może rzeczywiście ktos na wsi by je wziął wszystkie aby odchować i szukać wtedy DT. Pisz do dziewczyn na PW , ja mogę cos pomóc
  18. tego wszystkiego nie da się opisać A Bajeczkę czym bardziej poznaję to widzę jak człowiek ją krzywdził.
  19. Witam. Wróciliśmy cali i zdrowi. Gorzej z domem, ale jest już prąd i woda a to sukces.Mamie zalało sutereny,do parteru niewiele brakowało. Dziewczyny ale co się tam dzieje to trudno opisać. Wyobraźcie sobie że wersalkę można kupić tylko po znajomości a tak to w sklepach nie ma. Jutro wkleję zdjęcia. Dzisiaj już padam
×
×
  • Create New...