Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. jestem zaskoczona tym co przeczytałam. Myślę że pieski trzeba ogłaszać i wydawać. To ja wczoraj jadę 50 km za swoje pieniądze aby zrobić wizytę a tu coś takiego czytam. Nie czytałam o co tu dokładnie chodzi ale ja uważam że powinniśmy im pomóc.Pieski źle są traktowane przez sąsiadów, dlaczego mają cierpieć
  2. jestem po wizycie. wklejcie mi proszę który to psiak. Wszystko juz przekazałąm
  3. tak, ja ją znalazłam na Allegro. Bardzo mnie wzruszyło że musi tak tkwić. Napisałam do osoby robiącej Allegro czy mogę jej założyć wątek i się zgodziła. Ja mieszkam w Krakowie , nie mam jak jej inaczej pomóc
  4. czyli macie już DT bliżej- rozumiem
  5. czy ktoś pomoże w ogłoszeniach
  6. na moim banerku są moje sunie ale one tylko przez pierwsze dni warczą. A z mężem to musze ostrożnie bo wczoraj za bardzo mu zaszłam za pazury
  7. Kraków sie kłania. tylko musze urobic męża, dopiero 9 VI poszedł piesek do DS. Acha, nie wiem czy w Krakowie steylka nie jest droższa
  8. Kraków- tylko musze urobić męża. Co do sterylki tonie wiem ile byłoby w Krakowie, bo tu wszystko droższe
  9. to jest dla niego ogromny dramat
  10. DT bezpłatny by się znalazł, tylko troche daleko
  11. tylko jak jej pomóc. DT byłby najlepszy
  12. może dlatego też ne chciał jeść. Proszę zobacz [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187876-maleńka-schorowana-staruszka-prosi-o-banerek-i-ogłoszenia-tak-bardzo-chce-przytulić[/URL]
  13. [IMG]http://images40.fotosik.pl/302/e47d272e38d36e11.jpg[/IMG] [B]Wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin[/B]
  14. a coś więcej o suni , kiedy będą fotki?
  15. [IMG]http://images43.fotosik.pl/306/988af871617f0887med.jpg[/IMG] i ostatnie zdjęcie, które mam
  16. bardzo Ci dziękuję
  17. bardzo Ci dziękuję [IMG]http://images47.fotosik.pl/306/def885759589a2a1.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images45.fotosik.pl/307/7ea514c3933b816f.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images37.fotosik.pl/301/e48e3436f6b06782.jpg[/IMG]
  20. moja sunia ma jaskrę ale to leczymy kropelkami obniżającymi ciśnienie w oczkach
  21. zdjęcia będą później
  22. [CENTER][COLOR=#8e00b1][SIZE=3][COLOR=#b10000][COLOR=#000000][B][I]Poziomka trafiła do schroniska kilka miesięcy temu, stara maleńka, schorowana, ledwie widząca psia babula... ktoś porzucił psa, który całe życie przy nim był, całe życie Kochał i trwał.... a może jeszcze coś innego spowodowalo to, że to psie maleńkie serduszko zostało wystawione na tak ciężką próbę....[/I][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#8e00b1][SIZE=3][COLOR=#b10000][COLOR=#000000][B][I]Poziomka trafiła do schroniska, była przeraźliwie smutna i zamknięta w sobie....[/I][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#8e00b1][SIZE=3][COLOR=#b10000][COLOR=#000000][B][I]Nie potrzebuje na prawdę wiele...tyle co starszy pies...troskliwej opieki i kawałka poduszeczki do snu... bo większość dnia przesypia...[/I][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#8e00b1][SIZE=3][COLOR=#b10000][COLOR=#000000][B][I]Jest po sterylizacji i wycięciu jednej listwy z guzami.... w przyszłości trzeba by wyciąć jeszcze drugą listwę mleczną ...[/I][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#8e00b1][SIZE=3][COLOR=#b10000][COLOR=#000000][B][I]Może chcesz pokazać Poziomce, że starość nie znaczy porzucenie?[/I][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#8e00b1][SIZE=3][COLOR=#b10000][COLOR=#000000][B][I]...że starość nie znaczy "niczyjość"[/I][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
  23. a mąż teraz nie chciał oddać tymczasowiczkę [IMG]http://images39.fotosik.pl/299/bbcfd9f404f87a93med.jpg[/IMG] gdyby nie to że mam w domu dwa pieski to na pewno bym ją zostawiła
×
×
  • Create New...