Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. bardzo się cieszę i dziękuje
  2. może właa jest tam gdzieś schronisko- tam tez trzeba dac znac
  3. przepraszam że cokolwiek pisałam.
  4. karusia ale to nie chodzi o mne ale o męża bo ja nie prowadzę.On pracuje na zmiany i jestem od niego uzależniona. Mąż bardzo chetnie jeździ ze mną ale nie zawsze moze ze wzgledu na pracę. Pracuje po 12 godzin i nie ma już tyle lat jak Ty .
  5. zrobiłabym ale na ten tydzien wystarczy. napierw byłam sprawdzic domek a teraz w iedziele jadę po psiaka do Katowic
  6. dzięki Ika , zawsze to już dwe osoby, tym bardziej ze Ty masz juz doswiadczenie. a moze kogos znasz jeszcze z Trzebini
  7. Trzeba poszukać i napisać do nich, może nie wiedza. W tytule napisz Trzebinia
  8. [URL="http://poczta.interia.pl/html/getattach,mid,3_23vXLG,fid,1,mpid,2,uid,73a7970bf0c23a59?f=DSC04930.JPG"][COLOR=#005599]DSC04930.JPG[/COLOR][/URL] [URL="http://poczta.interia.pl/html/getattach,mid,3_23vXLG,fid,1,mpid,4,uid,73a7970bf0c23a59?f=DSC04918.JPG"][COLOR=#005599]DSC04918.JPG[/COLOR][/URL] [URL="http://poczta.interia.pl/html/getattach,mid,3_23vXLG,fid,1,mpid,3,uid,73a7970bf0c23a59?f=DSC04924.JPG"][COLOR=#005599]DSC04924.JPG[/COLOR][/URL] na razie wklejam linki do zdjęc a zdjęcia pózniej
  9. witam nowa osoba na Dogoanii. A suni trzeba szukać domku
  10. a miała badane hormony tarczycy. ja miałam takiego psiaka na tymczasie, była to potworna niedoczynność. Teraz jest pieknym rozbojnikiem
  11. Adka za 3 lata zycia u tesciów szczeknęła chyba z 3 razy
  12. [URL]http://www.afn.pl/forum/viewtopic.php?p=42020#42020[/URL] Poziomeczka jest natym forum prowadzona. Jest po drugiej operacji i dochodzi di siebie
  13. no wiem juz wszystko Domek bajeczny , tylko Bajeczka pokazuje co potrafi. Gryzie np. poszły już 2 kołdry. Idą spać , wszystko OK a wstają kołdra pogryziona. Jak ją czegos takiego oduczyc
  14. Asiu jesteś winna mi numer telefonu
×
×
  • Create New...