-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
Bajeczka z krakowskiego schronu ma wspaniały bajkowy domek
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
jestesmy na wsi na terenach po powodzi- zalało nam dom.1.5 m wody. Dzisiaj Bajeczka uciekł mi z domu,juz biegała bez smyczy i było ok. A dzisiaj nie wiem czy sobie coś przypomniała. Uciekała potwornie pezed nami. Trwało to chyba z 40 min. Myslałam że ją zgubimy. Ma adresówke ale to nie byłoby żadne pocieszenie. Dopiero zaczymała ja brama jakiegoś ogrodu i ją mąż złapał. -
BROK - Polcia i jej maluchy już w nowych domach ;)
wtatara replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
to wszystko jest przerażające -
Basia po 9 miesiacach tułaczki w końcu w swoim domu.
wtatara replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
dziękuję za plakat.Mnie tez się pomieszało . Miałam wejscie z Bajką na aukcję z pieskami po powodzi. Wczoraj zalało moją mamę. Jak tylko da się dojechac- wyjeżdżamy i Bajeczka nadal u nie -
_DIEGO_Roczny bernardyn_ZBYT DŁUGO CZEKAŁ,ale MA JUŻ SWÓJ DOM!
wtatara replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
mogę tylko podnieść- zalało dom mamy-1.5m wody wszystko na naszej głowie, 140 km.od Krakowa. Bajka miała miejsce na Krzemionkach w niedziele, to tez przepadło bo jutro jedziemy tam , jesli drogi będa przejezdne -
_DIEGO_Roczny bernardyn_ZBYT DŁUGO CZEKAŁ,ale MA JUŻ SWÓJ DOM!
wtatara replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
do góy sliczny -
Sunia szuka DOMU i kochających ją właściecieli/właściciela
wtatara replied to ANIA 36's topic in Już w nowym domu
a nie możesz jej wziąć na domek tymczasowy i szukac stałego. Szybciej ledzie biorą na domki stałe pieski o których cos wiedza. ja ma na DT pieska-oto watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186014-Bajeczka-z-krakowskiego-schronu-szuka-DS-i-prosi-o-ogłoszenia-i-banerek[/URL] -
Sunia szuka DOMU i kochających ją właściecieli/właściciela
wtatara replied to ANIA 36's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images37.fotosik.pl/296/c453e094d97aa146.jpg[/IMG]oto zdjęcia suni- jaka ona jest duża -
Sunia szuka DOMU i kochających ją właściecieli/właściciela
wtatara replied to ANIA 36's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images49.fotosik.pl/301/bcc12b9b116567ab.jpg[/IMG] -
Sunia szuka DOMU i kochających ją właściecieli/właściciela
wtatara replied to ANIA 36's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images46.fotosik.pl/300/6e30f33059b8fd3d.jpg[/IMG] -
[B]to były zdjęcia archiwalne[/B]
-
na działce [IMG]http://images32.fotosik.pl/359/6f6dbeb4aa1f83bemed.jpg[/IMG] a tak na dynie zareagowała Pixi - nie widac tego dobrze na zdjeciach, ale sie najerzyla i wygladalo jakby chciala z nimi walczyć [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] było to komiczne [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/love.gif[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/9/8949fae2ac6d6192med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/9/46e6d6722cdbb304med.jpg[/IMG] No i mamusia postanowiła przekonać Pixi do owych dyni [IMG]http://images45.fotosik.pl/9/a7cbd43ec8aab369.jpg[/IMG] A tutaj jeszcze troszke działeczki rodziców.....i nasza Pixunia z mama [IMG]http://images34.fotosik.pl/359/d2178a71f95d9466med.jpg[/IMG] A tutaj przedstawiam wam jeszcze koleżankę dziewczynek - Kora - wiecej opowie wam o niej mama [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/359/846a750220b253d6med.jpg[/IMG]
-
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT]ja i Pixi - a w tle moj mąż [IMG]http://images43.fotosik.pl/9/c6a650cd146417f9med.jpg[/IMG] Tabuś i jej śliczny języczek [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/359/5f265bdc121792cdmed.jpg[/IMG] i uśmiechnięta Pixunia [IMG]http://images44.fotosik.pl/9/fce509716dd41283med.jpg[/IMG] Tabi z korkusami [IMG]http://images28.fotosik.pl/274/083c490dab951dc9med.jpg[/IMG] [/INDENT]
-
Sunia szuka DOMU i kochających ją właściecieli/właściciela
wtatara replied to ANIA 36's topic in Już w nowym domu
witamy nowa osobę na wątku -
pytasz Alicja o pogodę. Własnie zalewa mi dom na wsi- mama dzwoniła
-
czyli tak jak pisałam wina domku. ja mam teraz na DT sunię około roku, piekna madra ale niszczy buty. Była na pewno bita, zapraszam na jej watek- jest w podpisie Bajka. Co do DS to uwazam ze trzeba go najpierw doprowadzic do takiego stanu aby zapomniał wszystko czyli musi byc pobyt dłuzszy a poyem szukac DS nie wspominając o jego agresji
-
Fargo - stracony pies? Blagam o pomoc dla niego.
wtatara replied to monika55's topic in Już w nowym domu
czemu ma pecha -
mozna wkleic zdjęcia
-
_DIEGO_Roczny bernardyn_ZBYT DŁUGO CZEKAŁ,ale MA JUŻ SWÓJ DOM!
wtatara replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
śliczny mały piesek -
Alicja kiedy wracasz
-
Bajeczka z krakowskiego schronu ma wspaniały bajkowy domek
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
dziękuję, sunia coraz bardziej nas kocha, jednak sie juz oswoiła na całego. Zaczęła niszczyc buty, więc trzeba chowac jak sie wychodzi. Nie może być na podłodze nic z papieru, reklamówki, zaczęła niszczyć Pixi zabawki ale to mi nie przeszkadza. Ona była bita, jak się weźmie do reki rzecz, która zniszczyła tak się płaszczy i ucieka i się trzęsie. Jak tylko znajde trochę czasu wkleję zdjęcia. -
nie będe czytac całego wątku ale wydaje mi sie ze tu też dom zawinił. Jesli piesek na poczatku nie był agresywny wiec chyba cos spowodowało ze sie stał. W domu.dostaje klapsa, czy to konieczne?. ja pakusia wzięłam z Krakowskiego schroniska. Juz tam gryzł ale myslelismy ze schroniskowy stres. Jego agresja to to że był wnętrem. Pakus został wykastrowany ale nie zmieniło to jego zachowania ale to dlatego że on miał 10 lat. Miał doczynność tarczycy, był prawie łysy. Wnętrostwo powoduje agresję, czy on miał badane hormony. A tak jak pisałam na początku dom tez chyba zawinił. Pakus nigdy nie dostał od nas klapsa, choć po operacji mielismy z nim duże problemy. Najgorzej jak męża w domu nie było. Moje psy poustawiał , choc Tabi waży 15 kg., nic nie miały do powiedzenia. Teraz meszka sobie w piekny domu z basenem i gryzie dalej ale włascicielka sie go nie boi, ugryzł mężą, kuzyna, mamę - dzieci musza byc daleko. [B]Czy on był przebadany[/B]. On musi mieć dom spokojny, cierpliwy i bez dzieci i musi byc przebadany. Wet nie moze siego bać. My kupilismy mu taki malutki kaganiec do weta. Mąż go kąpał, brał na ręce , a ja nawet bała m sie go pogłaskać. Mogę dać link do jego watku to zobaczycie go jaki był a jaki jest
-
_DIEGO_Roczny bernardyn_ZBYT DŁUGO CZEKAŁ,ale MA JUŻ SWÓJ DOM!
wtatara replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
jest piękny-tylko domek potrzebny -
Nero - teraz Diego - cudny collie - już w nowym super domku!!!
wtatara replied to majuska's topic in Już w nowym domu
śliczny ten starszy pan