Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. ma ale kilka.Napiszę wieczorem gdze bo jest to w watku
  2. nawet z tych zdjęć widac że to fajny psiak, ja mam w tej chwili pieska w DT . [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186014-Bajeczka-z-krakowskiego-schronu-szuka-DS-i-prosi-o-ogłoszenia-i-banerek[/URL] proszę zaglądnijcie do niego
  3. Bajeczka ma wszystkie dokumenty i szuka domku
  4. ta sunia tak bardzo przypadła mi do serca......
  5. nie oddam jej. Muszę podpisać adopcję i ja zaszczepić
  6. a czy kto mógłby to sprawdzić
  7. własnie wróciliśmy z działki. była 7 godzin, zmęczona ale wybiegana.Myslałam ze będzie bardziej niszczyć. Jak sie wybiega to jest potem Ok. Jutro załatwie w schronie i szukam dalej domku.
  8. ona jest bardzo strachliwa, te koty by ją zadrapały
  9. niestety domki nie wypaliły. Ostatni wydawał sie sensowny ale jak usłyszałam że poprzedni pies dość przeszedł zanim 4 koty go zaakceptowały więc stwierdziłam ze nie mogę Bajki narazac na taki stres. [B]Mam rację?[/B]
  10. Bajeczka wita wszystkich ze słonecznego Krakowa
  11. my też bardzo, bardzo dziękujemy
  12. jejku, jak się przestraszyłam, ze znów zbieracie na Tinkę
  13. muszę napisac do tej dziewczyny i poprosic o zwrot pieniędzy za teksty bo nic nie otrzymałam- przepraszam
  14. ona nie powinna znów trafic do schronu, trzeba ogłoszeń, miejmy nadzieję, ze znajdzie chociaż DT
×
×
  • Create New...