Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. moja sunia po sterylce i usunięciu sudków tez miała ogromne problemy z gojeniem rany. Była uczulona na szwy
  2. dzięki za pomoc. Nie było mnie 10 dni na Dogo. Muszę nadrobić zaległości
  3. a wiecie kto z Ostródy
  4. ile ona może ważyc
  5. jest podobny do mojej tymczasowiczki,która ma już DS
  6. już zmieniłam tytuł że to Ostróda i cisza.
  7. jest śliczna i będzie szczęśliwa
  8. ona ma cały czas Allegro- obecnie też
  9. gdyby była bliżej. Dzięki za pomoc
  10. sunia z mazur-Kraów daleko, jak jej pomóc
  11. [quote name='Soema']Ma może ktoś lodówkę samochodową/przenośną? Muszę przewieźć surowice z Krakowa do Sandomierza. ja mam ............
  12. takie dzisiaj słoneczko a sunia w boksie
  13. musze zadzwonic i zapytać jak u Bajeczki
  14. no to rzeczywiście jest problem- niestety mieszkam w bloku
  15. cieszę sie że psiak pojedzie. Co do kosztów za benzyne to bym pisała przed wizytą. Chcesz mnie obrazic? Możesz zaglądnąc do suni z ostatniego banerka. Nie mam pomysłu jak jej pomóc. Ona tak daleko. Może Tobie cos przychodzi do głowy
  16. czy naprawdę nie ma nikogo z tamtych okolic
×
×
  • Create New...