[url]http://www.dogomania.pl/threads/188212-S%C5%82odkie-szczeniaczki-od-zbieraczki...Ka%C5%BCda-chwila-gra-na-Ich-niekorzy%C5%9B%C4%87...-Pszczyna!/page6?p=15073509#post15073509[/url][B]
jeszcze te maluchy
[/B]
[quote name='Javena']TE ZDJECIA MNIE POWALIŁY. Boziu,żebym tak mogła pomóc. Z Pszczyny do mnie jest całkiem blisko,gdyby nie mój tz ,to już byłaby u mnie. :([/QUOTE]
ja o każdy Dt walczę i zawsze się udaje
jak możesz to porób jeszcze zwykłe Allegro pieskom. Zwykłe dużo tańsze a zawsze jest szansa Koszty pokryje ale troszkę poźniej.nie moge tak od razu kogos za bardzo stresowac............