Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='kopciuszek']Tak zostały psiaki o numerze 2 i 4 ... no i Pyza[/QUOTE] Pyza jak będzie transport idzie do DT , czyli zostały 2 -nr.2 i 4
  2. wyślę jak najwięcej wiadomości do dziewczyn.
  3. czy ona ma ten DT do 20 VIII
  4. napisz jeszcze do manforte- wysłała mi wiadomość o konto
  5. trzeba robić ogłoszenia i jesli taka zaniedbana przydałby się weterynarz aby ją zobaczył
  6. jaka ona jest duża, ile może ważyć
  7. może założyć mu wątek i w tytule z prośbą o szybkie sprawdzenie domku
  8. [url]http://www.dogomania.pl/threads/188212-S%C5%82odkie-szczeniaczki-od-zbieraczki...Ka%C5%BCda-chwila-gra-na-Ich-niekorzy%C5%9B%C4%87...-Pszczyna!/page6?p=15073509#post15073509[/url][B] jeszcze te maluchy [/B]
  9. jeszcze te szczeniaczki czekają
  10. [B]bardzo prosimy o ogłoszenia i nawet najmniejsze datki na te biedne pieski[/B]
  11. [B]bardzo prosimy o ogłoszenia i nawet o najmniejsze datki na te biedne pieski[/B]
  12. [quote name='Javena']TE ZDJECIA MNIE POWALIŁY. Boziu,żebym tak mogła pomóc. Z Pszczyny do mnie jest całkiem blisko,gdyby nie mój tz ,to już byłaby u mnie. :([/QUOTE] ja o każdy Dt walczę i zawsze się udaje
  13. 8i9 strona są robione Allegra
  14. jak możesz to porób jeszcze zwykłe Allegro pieskom. Zwykłe dużo tańsze a zawsze jest szansa Koszty pokryje ale troszkę poźniej.nie moge tak od razu kogos za bardzo stresowac............
  15. to co ja wiem to około 30, ja myslałam o jakieść małej suni na DT ale nie ma takiej. Sa ale takie do kolana
×
×
  • Create New...