Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. wiadomo co z kotką
  2. czy nic nie wiadomo o piesku
  3. napiszę do Pani wieczorkiem MSM , może coś napisze.
  4. super-bardzo się cieszę.Siedzi mi w głowie ta sunia Cudeńko. Trzeba się nią zająć.
  5. [IMG]http://images45.fotosik.pl/511/c4127f921d490c40gen.jpg[/IMG]
  6. Pierwsze zdjęcie to sunia po kąpieli a drugie to przyjażń suczek po 5 dniach.
  7. [IMG]http://images50.fotosik.pl/510/a55d219c7b2cf81cgen.jpg[/IMG]
  8. dla wszystkich piesków życze wspaniałych domków
  9. już znalazłam wątek slicznotka. Tulinka jest coraz fajniejsza. Juz tylko raz zaszczekała na wnuczkę.Nie przerażał ja juz jej płacz. Za to spacerki to musi byc jej poznana trasa. Jesli idziemy inna droga jest przerażona, ale powoli poznajemy tez nowosci.
  10. nie otwiera się
  11. ten piesek zasłużył na wspaniały dom- juz tyle przeszedł
  12. [quote name='Zuzaneczka']dziś przelałam moja deklarację, bardzo proszę, jesli juz nie bedzie potrzebna Vanilkowi, o przekazanie na Poldka :)[/QUOTE] Poldek dostaje pełną kwotę na szczepienia
  13. [quote name='Kenny']dziękuję wtatara, Polduś już zaszczepiony na zakaźne. suni nadal nie ma...:( a mnie dopadła grypa i nie mogę nawet pojechać żeby pomóc jej szukać...[/QUOTE] podaj nr. konta i kwotę-jak pieniążki dotra do Ciebie potwierdź na wątku Vanilka że pieniążki dostałaś
  14. tak, mówił mi wczoraj Mariusz . Jak zabrałam Tule to było mi smutno że Kaja została.Dzwonił bo mnie przepraszał za te 20 zł A nasza pięknisia trzyma w domu porządek. Syn zostawił skarpety to od razu je przyniosła pokazać. Moje pantofle tez leżały w nieodpowiednim miejscu. To jeszcze taki kochany szczeniak
×
×
  • Create New...