wiek starszej Pani to minus tego domku. Spanie w łóżku to tez nastepny punkt. Ja mam 2 psy i wiem jak sie spi w łózku. Figa tez troche spi. Dzisiaj spała cała noc bo było otwarte okno i chłodniej w pokoju. Nie moge jej zabronic jak moje spią. A tam absoludnie Figusia nie mogłaby wskoczyc do łózka i znowu stres zanim by sie nauczyła ze nie wolno.
Ona jest bardzo wrazliwa. Wczoraj była wnuczka, zamknełam ja w pokoju to po jakims czasie sie jej znudziło i mąż musiał ja zabrac. Tak boi sie dziecka, jak trzymał ja na kolanach to serduszko tak jej waliło.
Domek w Jaworznie bardziej mi sie podoba juz z rozmowy.Tu jeszcze Pani chciała brac ja na próbę.