[quote name='truskawa144']Właśnie, może DS Perełki mógłby po nią wjechać na trasę bo to rzeczywiście bez sensu. Fiziu masz namiar na ten DS, może mogłabyś zapytać?[/QUOTE]
DS to siostra Javeny ale ona nie ma samochodu. Musiałaby jechac Javena ale to już musicie rozmawiać z nią i z P. mariuszem a ja musze rozmawiać z mężem o innej suni. Jeszcze mu nie wspominałam.