Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. mąż się zgadza, tylko dajcie mi znac czy ona zgadza się z suczkami
  2. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199011-potrzebny-transport-Przemyśl-Kraków-dla-bezdomnej-zmarzniętej-suni-do-DT!!!!!!?p=16017048#post16017048[/URL] oto wątek pieska, który był wczoraj wieziony w pociągu
  3. dobry pomysł-wczoraj piesek jechał z Przemysla do Krakowa pociągiem
  4. Alu ale tego zdjecia mojego męża nie mam..... Sylwester w domu z Iwonka- Wazki sie bawia Alu Perełka jeszcze do mnie nie dojechała a juz ma domek Chce wziąć z tego schronu inną malenką sunie- zobacz na watku Perełki
  5. tylko ja wtedy planuje wyjazd do mamy 7, 8 I . Nie mogłam byc w swieta , więc teraz bym chciała
  6. muszę wyczekac moment i pogadać z mężem . On sie juz w tych psach gubi. Tu Przemyśl , a tu Czestochowa.
  7. a gdzie Ty mieszkasz, koleżanka przy Saskiej
  8. Kenny , czyli nie próbujemy pieska dac do koleżanki. Ona chciałaby spróbowac z pieskiem
  9. truskawa a jak sunia do innych piesków, ona tez jest malutka? Napisz co wiesz o niej jeszcze
  10. [quote name='truskawa144']Właśnie, może DS Perełki mógłby po nią wjechać na trasę bo to rzeczywiście bez sensu. Fiziu masz namiar na ten DS, może mogłabyś zapytać?[/QUOTE] DS to siostra Javeny ale ona nie ma samochodu. Musiałaby jechac Javena ale to już musicie rozmawiać z nią i z P. mariuszem a ja musze rozmawiać z mężem o innej suni. Jeszcze mu nie wspominałam.
  11. jutro napiszę zyczenia noworoczne i zapytam
  12. jak cały czas mówie abyscie ja zabierały
  13. mogłabym wziąć na DT Tulę ale nie wezmę dwie, bo w tym samym dniu Perełki nie zawiozę
  14. [quote name='truskawa144']Czyli Perełka jedzie do DS do Jaworzna? A jak z transportem? Bo rozumiem że Rubin i Mea nadal jadą 1.01.11 do Krakowa?[/QUOTE] Pan Mariusz zdecydował ze Perełka przyjeżdża do mnie a potem my bedziemy wracac ta sama droga do Jaworzna z sunia. Troche to bez sensu ale ja na to nic nie poradze . Tłumaczy to tym ze facet ma 3 psy i trudno mu bedzie tak jeździc
  15. jak zwierzęta sie kochaja, jak przywiazuja do siebie, a ludzie tak czesto sie krzywdzą. Tak sie ciesze ze przynajmniej jeden bezpieczny
  16. jesli piesek koleżanki przyjmie go poszedłby do niej , ale co wtedy z sunią. Chyba że któres z nich umieścimy w hoteliku za 300 zł miesiecznie
  17. [quote name='animalon']wspieram akcję :thumbs: ..... rozsyłam wątek - chociaż tyle[/QUOTE] a to juz duzo-dzieki
  18. idzie do mojej znajomej tez z Krakowa.W piatek bym chciała aby ja zobaczył wet. Chyba ze jutro przyjada wczesnie. Muszę ją przenocowac bo ta osoba wyjeżdza na 1 dzień. Dobrze ze Perełka jeszcze nie przyjechała bo bym ja nie wzięła. Moje psy to chyba juz nic nie zrozumieją
  19. jest sliczny, moze stres spowodował to wszystko. Moze sie kogos poradzic. Ja miałam gdzieś telefon
  20. a ja Alu oprócz Perełki będe miec jeszcze sunię na płatnym DT w Krakowie , która spi w sniegu gdzies koło Przemysla. Jutro bedzie u mnie spac a potem juz w DT [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199011-potrzebny-transport-Przemyśl-Kraków-dla-bezdomnej-zmarzniętej-suni-do-DT[/URL]!!!!!! ona ma coś z łapkami biedna. Zobacz
×
×
  • Create New...