[quote name='piove']Och czasami ciężko się dogadać:( Ja rozumiem, że 16-latka nie jest w stanie wiele zrobić, ale potrzeba tylko więcej chęci i zainteresowania sprawą. Jak pisałam wcześniej, pewnie ciężko do Raczej dojechać, bo śniegu po pachy. Można bez nerwów i niepotrzebnych emocji szukać rozwiązań. A też myślę, że jak zakłada się watek, to powinno się chociaż czasem zajrzeć i napisać jak się sprawy mają.[/QUOTE]
[B]popieram Cię. Trzeba byc odpowiedzialnym, my tracimy czas , Olga traci pieniądze, chcemy pomóc finansowo a założycielka watku nie bedzie ganiac po wsi za psem.[/B]