Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. niestety bierzemy sie za ogłoszenia.Pani Figusia sie bardzo podoba a reszta rodzinki chce innego
  2. na razie cichutko wstrzymujemy sie - czekam na pewną dezycję. Nie mam nadal szczepień p/wściekliznie
  3. no pracuję nad nią. mam trochę zdjęć jak bawią się z Tabi, jak wygląda pokój po takiej zabawie. W domu jest wesoło. Wnosi tyle radosci do domu. Moje suczki sa starsze a ona taki szczeniaczek
  4. dziewczyny Figa przeszła samą siebie. Podgrzałam sobie zupe, postawiłam w pokoju na stole, gdy wróciłam z łazienki kończyła własnie moja zupę. Figusiu obiadku już nie bedzie
  5. nie wiem czy jest sens płacić za wyróznienie. Mnie robiła dla Vanilka dziewczyna z Dogo piekne Allegro. Nie pamietam i płaciłam ale pies dzieki niemu znalazł dom
  6. Figusia to bardzo wrażliwy piesek. Wczoraj po południu pomogła mi szybciutko przeczytac książkę.Nie krzyczałam na nią tylko jej powiedziałam że tak nie wolno. Prawdopodobnie po tym 20 godzin nie sikała, juz miałam jecjać z nią do weta.
  7. mam prośbę wpisz tę kwotę na wątku Vanilka że otrzymałaś z jego pieniążków
  8. a Plamka gdzie jest? Mam trochę wejść na portale ale na razie to muszę tekst Figusi umieścić na Dogo i będziemy ogłaszać
  9. no jest dziewczyna na Dogo- podam Ci watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190282-a-podobno-człowiek...-Sunia-MA-DOM[/URL]! jest to założycielka wątku
  10. w Nowy Rok facet wiózł 4 psy z Częstochowy do Krakowa bez klatek.Ja byłam przerazona, facet sam. Pieski były małe. Ja odbierałam jednego na DT
  11. [quote name='coronaaj']Co to za Figusia?[/QUOTE] Figusia to moja tymczasowiczka
  12. tylko proszę pamiętać że na małe dzieci szczeka i nie dam jej do domu z dzieckiem tak myslę do 7-8 lat.
  13. byłoby super aby w Krakowie. W domu będzie znów załoba, bo jeszcze o domku nic nie było wiadomo a mój TZ już rozpacza jaki ten domek będzie.
  14. Figusia ma około roku i waży 8 kg.
  15. ta dziewczynka mnie pytała to wszystkie Pani psy.Ja jej tłumaczyła że 2 a Figusie zabrałam aby szukac domku>ona mi mówi że moga miec jeszcze jednego pieska.
  16. nie znam nikogo z tamtych okolic. Cieszę sie ze piesek bedzie miał domek. Teraz też spotkałam Rubinka. Bardzo piszczał do Figuni. Jednak moja Tabi szczekała na niego, a dziewczynka będąca z Rubinkiem tez sie bała o Rubinka , wie nie chciałam aby sie przywitały. Z dziewczynka był jej młodszy brat.Figusia bardzo szczekała na tego brata , czyli nie moze ona byc z dziecmi
  17. bardzo się cieszę , moja nowa tymczasowiczka tez jest troche przerażona ale mam nadzieje ze tez sie zmieni
  18. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199811-dla-Figusi-z-BDT-do-20-I-2011r-do-godz.22?p=16073486#post16073486[/URL] oto bazarek Figusi
×
×
  • Create New...