nie znam nikogo z tamtych okolic. Cieszę sie ze piesek bedzie miał domek.
Teraz też spotkałam Rubinka. Bardzo piszczał do Figuni. Jednak moja Tabi szczekała na niego, a dziewczynka będąca z Rubinkiem tez sie bała o Rubinka , wie nie chciałam aby sie przywitały.
Z dziewczynka był jej młodszy brat.Figusia bardzo szczekała na tego brata , czyli nie moze ona byc z dziecmi