-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
mój mąż by już teraz nie chciał aby się znalazł domek dla Figusi. Zaczyna się jak z Bajeczką.Była rozpacz, płacz i żadnego już tymczasowicza. Przy nastepnym musze go bardzo prosic aby się zgodził A tak na marginesie to jeszcze nie udało mi się znależć domku z ogłoszeń- zawsze prawie zero zainteresowania.
-
na tyle ogłoszeń nie mam ani jednego telefonu. Jest taka super. Przychodzi na wersalkę gdy się siedzi i kładzie główkę do głaskania.
-
Śliczna *TOSIA* zostaje na zawsze w swoim DT u Izy w Warszawie :)
wtatara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Tosiu pokazujemy się -
Figusia do góry.
-
Niezwykły Poldek NARESZCIE W NOWYM DOMKU !!! :D
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
a jutro tez bierzesz Poldusia. Domek tej Pani byłby fajny gdyby sie sprawdził i Figusia by sie spodobała. Mogłabym z nia tam póxniej podjechac jsk domek sprawdzisz. Z moim Męzem tez jest problem. On uważa ze lepszego doku nigdzie nie bedzie miec niz u nas. -
Niezwykły Poldek NARESZCIE W NOWYM DOMKU !!! :D
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
dla Figusi odpada domek z dziecmi a kotki niesprawdzone -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
wtatara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Łatus i co dalej -
jest sliczna- trzeba robić ogłoszenia
-
ja mam na DT sunię. Na poczatku wołała na spacerek, załatwiała sie ładnie. W zeszłym tygodniu nie wiem co spowodowało że zaczeła robić kupki w domu. Wracałysmy ze spaceru i robiła w domu.Jest zdrowa, młoda , wiec nie były to problemy zdrowotne.W końcu mąż delikatnie na nia nakrzyczał i jest OK.Ale Filipek chyba nie słyszy
-
Niezwykły Poldek NARESZCIE W NOWYM DOMKU !!! :D
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
znam dziewczynę koło Krzeszowic z Dogo -
Niezwykły Poldek NARESZCIE W NOWYM DOMKU !!! :D
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
może Figusia by sie na którys załapała -
wszystkim dzięki za ogłoszenia. Ja zrobiłam Allegro a jest cisza. Na Allegro jest jeden obserwator ale pewnie sie na tym skończy. U Figi minął już chyba okres buntu.Jak została skrzyczana na kolejne załatwienie się w domu zaczęła pięknie znów wołać. Dzisiaj rano to tak ładnie prosiła, w południe tez piszczała. Jest bardzo mądra.U mamy jest piesek, który chciał sie za nią zabierać.To było tylko raz- następne zbliżenie puszka do Gigusi kończyło się warczeniem FIgi
-
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
postaram dodzwonić się do koleżanki. -
[IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] to zdjęcie najbardziej mi się podoba taki fotel upodobałam sobie u babci na wsi
-
dzięki za ogłoszenia. Skrzynka odepchana. Prosze o konto. A Figusia przeszła nastepna próbę. Byliśmy u mamy -140 km w jedna strone. Jazda samochodem wspaniale. Biegała po ogrodzie bez smyczy- przychodzi slicznie na zawołanie jak i gwizdanie. Zdjecia wkleje wieczorem
-
Niezwykły Poldek NARESZCIE W NOWYM DOMKU !!! :D
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']O rany, to z Figą trzeba wychodzić aż tyle razy? no nie wiem co mam z nią zrobic. Od dwóch dni kupy robi w domu. Jak chce to umie wołac- staje koło drzwi i piszczy. Rano zrobiła raz a teraz drugi. Byłam z nią teraz , chodziłam z pół godziny i nic a po powrocie zrobiła. -
Niezwykły Poldek NARESZCIE W NOWYM DOMKU !!! :D
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
dlaczego na wiosnę.Z doswiadczenia odpowiem- ja ze swoimi pieskami wychodzę 3 razy , z Figa trzeba wychodzic z 3 razy wiecej. A w zimie trzeba sie jeszcze ubierac grubiej a jak ciepło na dworze to lepiej -
jest śliczny. oto tekst do ogłoszeń Figusi [B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] Usmiechnięta Figusia odda swe serce człowiekowi z sercem. [/B] [INDENT]Figa to sunia , która trafiła do schroniska w XI 2010. Bardzo przeżywała pobyt w schronisku , sroga zima i samotność bardzo niegatywnie wpływały na to maleńkie stworzenie .1 I 2011 roku trafiła do domku tymczasowego.Dzięki temu wiemy o niej juz bardzo dużo.Jest bardzo łagodna, wesoła, ciągle uśmiechnięta.Kocha człowieka, ciągle chce się do niego przytulać.Boi się małych dzieci, prawdopodobnie ma niezbyt miłe spomnienia z poprzedniego domku związane z małymi dziećmi. Figusia to mix jamnika długowłosego.Ma około 1 roku , wazy 8 kg. W domku tymczasowym jest z dwoma suczkami z którymi się wspaniale bawi. Na spacerach tez zaprasza inne pieski do zabawy.Pięknie chodzi na smyczy Reaguje na swoje imię. W domu zachowuje czystość, sygnalizuje swoje potrzeby.Bardzo szybko się uczy. Sunia jest zdrowa, zaszczepiona, odpchlona i odrobaczona. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i poadopcyjna, oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Figusia nie zostanie wydana do budy lub kojca. tel Wanda 694 48 15 20 wtatara @interia.pl [/INDENT]