Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. jak domek dla Figuni wypali to pod koniec tygodnia będe ja zawozic do Jaworzna to bym Was podrzuciła z Poldkiem do Krzeszowic
  2. [quote name='__Lara']Rozumiem, że wizyta w następnym tygodniu :cool3:[/QUOTE] proszę umów się
  3. [quote name='coronaaj']Swieta racja , Janek Pakusia nie chcial oddac....no znowu jak go zobaczy to bedzie problem....[/QUOTE] no tylko kiedy go zobaczy
  4. byłoby super- wtatara bardzo ją lubi ale Jan Tatara to raczej tak. Tak jest z kazdym pieskiem,który mam n a tymczasie. To jest tak ja biore psa a one kochają mojego męża
  5. [quote name='Javena']Ja też się zalogowałam na fb i ni hu,hu z tego nie pojmuje....:)[/QUOTE] ja też nie ogarniam. Fizia ale Figusię to Ty tam dajesz?-dzięki
  6. to przynajmniej dzwonią a u mnie własciwie cisza.Jedna wiadomość na poczcie i wczoraj telefon- prosze przeczytaj jaki domek się odezwał dla FIgi. Ja też chwilami mam problem z trzema psami. Pixi jest bez smyczy, a te dwie prowadzę. Wieczór na spacerze Figa złapała jakąś kość, jak ją pociągnęłam wyszła z szelek a ja zamarłam.Sama, trzy psy i Figa na wolności , nawet bez adresówki, która została z szelkami. Jednak Figusia nie próbowała uciekać, mądra sunia
  7. [quote name='__Lara']Chciałam tylko zauważyć cioteczki, że to, że psiak nie śpi z kimś w łóżku to nie jest żadna zbrodnia :) więcej, niejeden behawiorysta by to pochwalił, bo pies wie jakie jest jego miejsce w stadzie. Nie piszę tego dlatego, że ten domek mi się fajny wydaje czy coś tylko tak ogólnie :)[/QUOTE] ja Cię rozumiem- spanie w łózku to nie powód aby odrzucać domek. Figusia jednak raz śpi a raz nie w łóżku. Jak bedzie chcieć spac to ją bez przerwy będzie wyrzucać i stresować.Ona powoli dochodzi do siebie, robi się otwarta , fajna a tu znów sters. Jednak dla mnie najwazniejsza ta mama , która ma 82 lata i to ona chce psa.Pani doktor to włascie powiedziała że ona nie ma dla psa czadu
  8. [quote name='fizia']No to faktycznie nie jest to miejsce dla Figusi, a swoją drogą nie wiem czy dla jakiejkolwiek innej bidy, bo 82 letnia mama nie będzie coraz młodsza, pies może żyć kilkanaście lat i co wtedy[/QUOTE] no właśnie i to jest wajważniejszy powód
  9. jak przemyslałam to nie jest dom Figusi a właściwie Pani dla Figusi. Raz łóżko, dwa ona jeszcze potrafo zrobić w domu chociac dzisiaj tak piszczała ze męża obudziła , wyszedł z nią i zrobiła, trzy tych pyta było mnóstwo, czy zachowuje czystość, czy szczeka, czy nie jest gruba, czy trzeba pielęgnować jej sierść, czy może jeść tylko suchą karmę, czy boi się balkonu i jeszcze nie pamiętam. Sprawa najważniejsza- doktor mówi ze ona nie ma czasu dla psa, mama ma 82 lata - a jak mama nie bedzie się mogła sama nią zaopiekować to co znowu schron. Tego sobie znów nie wybrazam- nie mogę Figusie na to narażac
  10. powodzenia Żabciu - taki domek musi mieć Figusia
  11. Poldek na pewno jest szczęśliwy
  12. [quote name='coronaaj']Chyba racja nie powinno byc niespodzianek....poczekamy na zdjecia ale ostatnio cos mam reke...co wplace na pudla to ma zaraz domek....oby taki byl caly 2011r...czy cos zostalo Vanilkowi na jego koncie?[/QUOTE] tak Alu są jeszcze pieniążki. Na początku jest rozliczenie- z tego chce wziąć na szczepienie- wirusówki dla Figusi a reszta na inne pieski. Na razie reszty nie chcę wydawac dopóki nie bedzie wizyty poadopcyjnej Jutro napiszę do Lary z prosbą o wizytę
  13. no własnie odezwała się Pani z Debnik.Niedawno zmarł jej jamnik. Pytań było wiele. Jej piesek nie moze spac w łóżku. Figusia troche spi, jak jej goraco to spi na kocyku przy balkonie. No ale jak moje pieski spią to ona tez. W przyszłym tygodniu ma sie odezwac. ma dom, mały ogródek. Jednak mój mąż powiedział że jak nie moze spac w łózku to nie domek dla Figusi. Jest to doktor, jest jeszcze mama ale ona ma 82 lata.
  14. jeszcze w nocy zrobiła w domu i od tego czasu dobrze.Dostaje jednak Nifuroksazyd. Tak ze z szczepieniem musimy poczekać. Jest juz wesoła, pilnuje kuchni.Wczoraj jak wróciłam to tylko jej sie w brzuszku przelewało. Domku nadal nie widać a malutka coraz bardziej nas kocha i nasze pieski. Bawi sie tez z Pixi. Zdjęcia wkleję jak znajde trochę czasu
  15. mój mąż po tym co usłyszał od Was tez powiedział ze Figi tez by nie oddał chocby nie było dzieci
  16. nie tez nie przejmuje sie sasiadami. Mówia ze psiarnie zakładam i tak dalej, a niech mówią
  17. choćby popiskiwał w domu to nie wierze aby sąsiedzi słyszeli. Co teraz dalej
  18. Figusia ma biegunkę.Nic takiego nie jadła.Wczoraj dałam jej chrząstkę z udka kurczaka. Czyżby po tym. Ona to połknęła , to taki łakomczuch , nie gryzie tylko połyka
  19. Poldek jest w DT w Krakowie . To super piesek- szuka DS
  20. [quote name='figa33']jasne:lol: , proszę o link do wątku[/QUOTE] bardzo się cieszę. Jutro podam, bo chciałabym wkleic jeszcze troche zdjęć
×
×
  • Create New...