-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
dziewczyny zabierajcie go proszę do hoteliku- pieniążki sie powoli znajdą. Ja daje na początek jako wpłata jednorazowa 50 zł z pieniązków , które pozostały po hoteliku na Vanilka. Wybierzcie kogos , kto bedzie zbierał pieniązki i przelewał na hotelik. Jesli juz nikogo nie znajdziecie moge byc ja. Po drugie dajcie mu imię. [B]Prosze podejmijcie decyzje o hoteliku jak najszybciej[/B]
-
dziewczyny rozsyłajcie do jak najwiecej osób wątek i napiszcie w tytule nie dokładnie ale w przyblizeniu jakie to rejony Polski
-
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
daje swój tel.694 48 15 20.Jesli pieski trafią jutro to do piątku sunia jest u mnie bo ta znajoma jedzie na jeden dzień do mamy. Ale to dobrze.Jedynie moje psy to chyba całkiem zametu dostana bo w Nowy Rok ma byc juz Perełka na DT u mnie. -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']No właśnie, tego staruszka też... Ja też mogę coś podesłać na bazarek, tylko dajcie znać, do kogo..[/QUOTE] dzięki-będe pamietac -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lolalola']kurcze:(.............padne trupem przez te psiatka:( bede podsylac na nia 10 zl miesiecznie,jak juz znajdzie sie w hoteliku i bedzie konto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! blagam zabierajcie ja i tego dziadunia,wlasnie wrocilam z pl i nie moglam tam spac!!!!!!!!!!!!!!!!bo nie moge przestac myslec o tych biedakach wszystkich na mrozie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bede zagladac do niej,mam nadzieje ze sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] bardzo dziękuję Ela 40 tez pisała o stałych deklaracjach na watku Vanilka. musimy uzbierać [B]damy rady jak przy Vanilku-prawda[/B] -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='animalon']dziewczyny trzymam kciuki za akcję ratowania .... nie wiem jak pomóc :niewiem: gdyby było bliżej, rzuciłabym wszystko i sama pojechała , ale Szczecin .... to koniec świata[/QUOTE] no w transporcie nie dasz rady pomóc, ale szukamy deklaracji na DT,weta, karmę, prawdopodobnie leczenie Prosimy tez o rozsyłanie watku -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
DT byłby jutro, a malenki staruszek poszedłby do Ciebie -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']Moge podarowac drobiazgi ,jakies figurki czy kubki na bazarek[/QUOTE] dzięki i juz jest cos na poczatek, ja tez mam rzeczy na bazarek -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kenny']ja jej na żywo nie widziałam, ale podobno ma ok. 40 cm wysokości. takie jakieś 15 kg będzie moim zdaniem, nie jest duża, taka średnia. cena jest bardzo dobra. ale skąd weźmiemy kasę? trzeba by zbierać już deklaracje. DT sprawdzony ? dadzą sobie radę ? jeśli stwierdzicie że to dobre wyjście to zabieram małą jutro z tego piekła.[/QUOTE] jest to moja koleżanka. Co do pieniedzy-od IX miałam psa w hoteliku.Oddając go miałam 0 na koncie.Hotelik kosztował 300zł , karma, kastracja, szczepienie, leczenie. Dziewczyny sa wspaniałe- deklaracje były i bazarki -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
jaka sunia jest duża. TO MOJE PIERWSZE PYTANIE Jesli by ważyła tak do 20 kg mam dla niej DT za 120 zł m. + karma i leczenie. Myslę że to dobra cena. Osoba ,która by sie nia zajęła ma wykastrowanego pieska, mieszka w bloku, dlatego piesek nie może być duzy. Potrzebuje szybka odpowiedz. Domek byłby w Krakowie -
bardzo mi smutno Jak czytam takie wieści od razu biore swoje sunie i tule do siebie. Nie są juz młode. Pixi ma jedenasty rok,Tabi będzie miec 8.Nie wyobrazam sobie takiego momentu. Leksuniu od poczatku czytałam Twój watek, brak mi będzie wiadomości od Ciebie.Przyniosłas swoim opiekunom smutek w te swieta.Jednak tak musiało byc, może Twoje miejsce zajmie inny porzucony piesek. Kochałam Cie choc byłas daleko
-
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
a jakby znalazła jakis DS lub DT w okolicach Krakowa to miałby ja kto przewieź. -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
prosze zabierzcie ja gdzieś , chocby do jakiejś szopy -
jestem, musimy pisać do ciotek, na hotelik bysmy na pewno uzbierały
-
Znalazł swojego człowieka i zamienił ulicę na domek!
wtatara replied to Marz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kenny']racja, racja w ostateczności tak właśnie zrobię. a może ten DT który miał być dla tego psiaka przyjąłby sunię>?[/QUOTE] jest to hotelik w Żarkach koło Częstochowy. Gdybysmy sunie am dawały musi miec szczepienia- wirusówki tez. Tylko kto ja przwiezie. Hotelik 300 zł m, 10 zł doba to nie duzo - zbieralibyśmy deklaracje. -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
zapisuje wątek -
Znalazł swojego człowieka i zamienił ulicę na domek!
wtatara replied to Marz's topic in Już w nowym domu
tak sie ciesze................. -
tak , ja pisałam ostatnio o rozliczeniu i o przeznaczeniu pieniążków , które zostały. Jesli piesek sie nie znajdzie na którego chciałabym przeznaczyc pieniązki na pewno znajde jakąś bide , któremu przydadza sie pieniązki. Nie chcę jeszcze zmieniac tytułu aby nie zapeszyc. Obecna Pani vanilka miała pieska ze schroniska z Zabrza i po miesiącu go oodała bo niszczył w domu wszystko. Wydając Vanilka pod ten adres bałysmy sie ale postanowiłysmy dac Vanilkowi szansa i mam nadzieje ze nasza decyzja była słuszna. Panstwo sa nim zachwyceni a Lara zrobi znów wizyte poadopcyjna
-
no widzisz a widziałas zdjecie z nową Panią- jest wczesniej
-
no to co jedzie do Stanów
-
ciociu Vanilek juz swieta spędził w nowym domu