Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [URL]http://images43.fotosik.pl/500/c96a63009742ea5egen.jpg[/URL] to zdjęcie za duze, jest sliczne, więc podaje link Sunia tak prosi o jedzenie, wyskakuje na krzesło a potem na stół. Troche czeka nas pracy nad nią.Wyciąga rzeczy np. z łazienki, była za to bita bo potem ucieka. Ona rozumie ze robi źle, jest bardzo mądra
  2. [IMG]http://images43.fotosik.pl/500/681b7872aa6bb3d8gen.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://images39.fotosik.pl/495/ecc808c3b6cb7ac2gen.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://images35.fotosik.pl/335/0d7298124c2c4445gen.jpg[/IMG]
  5. dzięki fizia- sunia ma szeleczki od fizi. Juz bezpieczna na spacerkach, ale nie chce sikać a cos wiecej nie zrobiła od wczoraj. Wczesniej siku robiła , nie wiem czy ta sytuacja z a mstafką to zrobiła czy szeleczki sie jej nie podobaja
  6. no nareszcie wątek sie rozkręca- dziekuje cioteczki
  7. otwiera się tylko link Tulinki
  8. [B][COLOR=darkred]Fizia dziekujemy za piękne kwiaty[/COLOR][/B]
  9. [INDENT]Tula tez jest biednym pieskiem, bardzo wystraszona, upatrzyła sobie pokój syna, czy Michał jest w nim czy nie ma lezy tam na wersalce. Przychodzi tylko wtedy gdy sie chodzi po kuchni. Przed chwilą mąż zabrał Tuli na spacer, pobiegła tez moja Tabi. Nagle wyskoczyła amstafka i zaatakowała Tabi. Złapała ja za gardło, zewnętrznie nie ma obrazeń. Będziemy obserwować czy nie uszkodziła jej coś w srodku.Tula tez sie przeraziła , dobrze ze w ym wszystkim mężowi nie uciekła . Amstafka oczywiście bez smyczy , bez kagańca [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT]to był koszmar, teraz to już nie wiem jak bedzie ze spacerami. Syn mówi ze jeszcze raz zobaczy tak biegająca te amstafkę i dzwoni na Straz Miejską. Mąż zaczął bronić Tabi , dla niego tez sie mogło źle skonczyc Dzisiaj będzieby sie kąpać, a jutro idziemy po szeleczki,bo w domu nie mam nic takiego. Ona musi mieć szelki przy jej przerazeniu. Staram sie ograniczyc spacery do minimum dopóki nie bedzie szelek. Wybieram sie do weta , tylko p. Mariusz mi sprawdzi czy ona miała wscieklizne. [/INDENT] [/INDENT]
  10. to był koszmar, teraz to już nie wiem jak bedzie ze spacerami. Syn mówi ze jeszcze raz zobaczy tak biegająca te amstafkę i dzwoni na Straz Miejską. Mąż zaczął bronić Tabi , dla niego tez sie mogło źle skonczyc Dzisiaj będzieby sie kąpać, a jutro idziemy po szeleczki,bo w domu nie mam nic takiego. Ona musi mieć szelki przy jej przerazeniu. Staram sie ograniczyc spacery do minimum dopóki nie bedzie szelek. Wybieram sie do weta , tylko p. Mariusz mi sprawdzi czy ona miała wscieklizne.
  11. Tula tez jest biednym pieskiem, bardzo wystraszona, upatrzyła sobie pokój syna, czy Michał jest w nim czy nie ma lezy tam na wersalce. Przychodzi tylko wtedy gdy sie chodzi po kuchni. Przed chwilą mąż zabrał Tuli na spacer, pobiegła tez moja Tabi. Nagle wyskoczyła amstafka i zaatakowała Tabi. Złapała ja za gardło, zewnętrznie nie ma obrazeń. Będziemy obserwować czy nie uszkodziła jej coś w srodku.Tula tez sie przeraziła , dobrze ze w ym wszystkim mężowi nie uciekła . Amstafka oczywiście bez smyczy , bez kagańca
  12. my sie kąpiemy jutro, zobaczymy jak to bedzie wygladać. Wet tez w poniedziałek
  13. jutro ja zważę, dzisiaj już nie chce ja stresować. W domku jest OK, ogonek w górze , spacerek to ogromny stres, bardzo tez boi sie windy. Pewien czas trzeba bedzie wychodzic z nimi w 2 osoby albo jedna osoba musi iśc 2 razy ale to nic
  14. jestem, zmartwiło mnie to co napisałas na temat tamtych piesków. Może ta dziewczyna co je karmi znajdzie wczesniej zanim pojedziesz. A jak piesek ze spacerkami bo moja nowa tymczasowiczka to nie chce wychodzic, najlepiej sie jej sika na panele. Nie chce schodzic z łózka, tak jakby ktos ją przykleił.
  15. Diamencik jest cenniejszy Truskawa a wieszmoże jak sunia znalazła się w schronie
  16. zakończmy te niemiłą sytuację- nie znam Twojej sytuacji to prawda, ale niezbyt miła była ta rozmowa z Olga na GG. Prosze Cię postaraj sie jutro zobaczć czy pies nadal jest
  17. pierwsze fotki suni. Sunia nie schodzi w kanapy, aby zeszła trzeba pokazac jej cos do jedzenia.
  18. [IMG]http://images39.fotosik.pl/493/67e2e1fa181567a1gen.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images37.fotosik.pl/473/530a6cab846a5416gen.jpg[/IMG]
  20. znika to mało i do tego sie obraża
  21. a my mamy już Tulinkę ze schroniska spod Czestochowy- Alu Ty chyba tam byłas. Sunia super, taka jamnikowata, długowłosa.Upodobała sobie Michała pokój, najpierw siedziała z nim a teraz sama.Nie chce wychodzic na spacerek- boi sie pewnie ze juz nie wróci, jest bardzo radosna, przytulaska . Moje pieski ja zaakceptowały
  22. acha , widziałam jescze Diamencika jak Pani zabierała, tego wiekszego też . Pan mówił ze Tulinka była najgrzeczniejsza w samochodzie
×
×
  • Create New...