-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
[URL]http://images43.fotosik.pl/500/c96a63009742ea5egen.jpg[/URL] to zdjęcie za duze, jest sliczne, więc podaje link Sunia tak prosi o jedzenie, wyskakuje na krzesło a potem na stół. Troche czeka nas pracy nad nią.Wyciąga rzeczy np. z łazienki, była za to bita bo potem ucieka. Ona rozumie ze robi źle, jest bardzo mądra
-
PODEGRODZIE koło Nowego Sącza - Kolejna sunia koczująca pod sklepem...
wtatara replied to Kinya's topic in Już w nowym domu
podtrzymuje pytanie -
no nareszcie wątek sie rozkręca- dziekuje cioteczki
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
wtatara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
otwiera się tylko link Tulinki -
[INDENT]Tula tez jest biednym pieskiem, bardzo wystraszona, upatrzyła sobie pokój syna, czy Michał jest w nim czy nie ma lezy tam na wersalce. Przychodzi tylko wtedy gdy sie chodzi po kuchni. Przed chwilą mąż zabrał Tuli na spacer, pobiegła tez moja Tabi. Nagle wyskoczyła amstafka i zaatakowała Tabi. Złapała ja za gardło, zewnętrznie nie ma obrazeń. Będziemy obserwować czy nie uszkodziła jej coś w srodku.Tula tez sie przeraziła , dobrze ze w ym wszystkim mężowi nie uciekła . Amstafka oczywiście bez smyczy , bez kagańca [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT]to był koszmar, teraz to już nie wiem jak bedzie ze spacerami. Syn mówi ze jeszcze raz zobaczy tak biegająca te amstafkę i dzwoni na Straz Miejską. Mąż zaczął bronić Tabi , dla niego tez sie mogło źle skonczyc Dzisiaj będzieby sie kąpać, a jutro idziemy po szeleczki,bo w domu nie mam nic takiego. Ona musi mieć szelki przy jej przerazeniu. Staram sie ograniczyc spacery do minimum dopóki nie bedzie szelek. Wybieram sie do weta , tylko p. Mariusz mi sprawdzi czy ona miała wscieklizne. [/INDENT] [/INDENT]
-
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
to był koszmar, teraz to już nie wiem jak bedzie ze spacerami. Syn mówi ze jeszcze raz zobaczy tak biegająca te amstafkę i dzwoni na Straz Miejską. Mąż zaczął bronić Tabi , dla niego tez sie mogło źle skonczyc Dzisiaj będzieby sie kąpać, a jutro idziemy po szeleczki,bo w domu nie mam nic takiego. Ona musi mieć szelki przy jej przerazeniu. Staram sie ograniczyc spacery do minimum dopóki nie bedzie szelek. Wybieram sie do weta , tylko p. Mariusz mi sprawdzi czy ona miała wscieklizne. -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
Tula tez jest biednym pieskiem, bardzo wystraszona, upatrzyła sobie pokój syna, czy Michał jest w nim czy nie ma lezy tam na wersalce. Przychodzi tylko wtedy gdy sie chodzi po kuchni. Przed chwilą mąż zabrał Tuli na spacer, pobiegła tez moja Tabi. Nagle wyskoczyła amstafka i zaatakowała Tabi. Złapała ja za gardło, zewnętrznie nie ma obrazeń. Będziemy obserwować czy nie uszkodziła jej coś w srodku.Tula tez sie przeraziła , dobrze ze w ym wszystkim mężowi nie uciekła . Amstafka oczywiście bez smyczy , bez kagańca -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
my sie kąpiemy jutro, zobaczymy jak to bedzie wygladać. Wet tez w poniedziałek -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
jestem, zmartwiło mnie to co napisałas na temat tamtych piesków. Może ta dziewczyna co je karmi znajdzie wczesniej zanim pojedziesz. A jak piesek ze spacerkami bo moja nowa tymczasowiczka to nie chce wychodzic, najlepiej sie jej sika na panele. Nie chce schodzic z łózka, tak jakby ktos ją przykleił. -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
wtatara replied to Asior's topic in Już w nowym domu
zapisuje watek -
zakończmy te niemiłą sytuację- nie znam Twojej sytuacji to prawda, ale niezbyt miła była ta rozmowa z Olga na GG. Prosze Cię postaraj sie jutro zobaczć czy pies nadal jest
-
znika to mało i do tego sie obraża
-
a my mamy już Tulinkę ze schroniska spod Czestochowy- Alu Ty chyba tam byłas. Sunia super, taka jamnikowata, długowłosa.Upodobała sobie Michała pokój, najpierw siedziała z nim a teraz sama.Nie chce wychodzic na spacerek- boi sie pewnie ze juz nie wróci, jest bardzo radosna, przytulaska . Moje pieski ja zaakceptowały