Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [IMG]http://images41.fotosik.pl/563/27f22bcfe1529230gen.jpg[/IMG] tak sie bawia piłeczką
  2. Kraków wita. Niestety nie. Zapraszam na zdjecia z Pixi
  3. Bardzo dziękuje za wizyte dziękuje jeszcze Truskawie , Ulce i Wam wszystkim za pomoc finansową i wsparcie duchowe.Zostało jeszcze 433 zł.Chcę z tego wziąć jeszcze na szczepienie wirusówek Figusi a macie pomysł co z resztą. ja chcę załozyc skarbonkę na Kastrację Psów tak jak jest na sterylizację. Mam juz poparcie kilku osób. Co Wy na to Chyba ze macie jakiegos pieska w wielkiej potrzebie
  4. a jak sie pieski dogadują
  5. oj jestescie niecierpliwe . Iwonka dopiero pojechała a fotki sa i póxniej wkleje
  6. trzymam kciuki
  7. otrzymałam od Avilii 385 zł 108 zł nowym wpłat nie ma Przypomnę stałym deklarowiczom o wpłatach
  8. czekamy z niecierpliwością
  9. jak ma biegunkę to pewnie boli go brzuszek i dlatego tak płacze
  10. [quote name='karusiap']O to byloby super! w domu szybciej doszlaby do siebie....[/QUOTE] trzeba by było rozmawiać z p. Celinką ale trochę się tego boję.Lepsza by była mniejsza sunia i bordziej oswojona. Figusia choć jest oswojonym pieskiem a na poczatku był koszmar. Nie wiadomo jak by było z Dropsem. Koleżanka teraz będzie mniej pracować, w okresie ferii to by byłby najlepszy okres dla sunię dla niej ale myslę że nie dziką. Ona nie ma za bardzo doswiadczenia oprócz Dropsa a do tego będzie wszystko bardzo przeżywac , jak przezyła reakcję Dropsa na Poldka.
  11. [quote name='fizia']aha przed momentem wysłałam 20 zł - to część pieniążków, które przekazała mi na psiaki ze schroniska As Coronaaj [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/milosne/milosc25_(www.e-gify.pl).gif[/IMG] Może przyda sie na jakieś jedzonko czy smakołyki dla Figi[/QUOTE] dzięki fizia Muszę iść do weta i chyba coś organizm potrzebuje bo chce zjadac kupki na spacerkach. Będzie pewnie na witaminki śliczne kwiatuszki- tak wiosna zapachniało
  12. [quote name='fizia']Iwonka to prawdziwy Dogomaniak :) Musi być przesłodka :)[/QUOTE] wkleję zdjęcia jak szaleje z Pixi i piłką na korytarzu
  13. własnie miałam Ci podziękować.A Iwonka lubi jak pieski szczekają. Cieszy sie az piszczy
  14. Figunia robi postepy- troszke mniej szczeka na Iwonkę
  15. [quote name='dominikabankert']wtatara sa jakies nowe wpływy na koncie Szilki????[/QUOTE] sprawdzę i napiszę
  16. [quote name='coronaaj']Jak dobrze pojdzie to pozna wiosna albo wczesnym latem...moze by Janek przyjechal to razem pojechalibysmy do Polski. Nie mam kandydata na jazde do Polski..jak narazie..[/QUOTE] Alu cały czas myślimy o tym.
  17. [IMG]http://images41.fotosik.pl/551/73cf8629a409a88cgen.jpg[/IMG] a to jeszcze Pixi na wsi koło naszego domku
  18. [IMG]http://images50.fotosik.pl/556/bdeebb19117c818agen.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images35.fotosik.pl/392/27c1bcac8b9f7faegen.jpg[/IMG] tak koniki biegały- tak je nazywam gdy wracaja ze spacerku- to było na działce
  20. [IMG]http://images39.fotosik.pl/551/822b9dfe690fef6agen.jpg[/IMG] wiosna na działce
  21. [IMG]http://images37.fotosik.pl/531/d40f8f96cea39580gen.jpg[/IMG] tak walcza z Tabi
×
×
  • Create New...