[quote name='karusiap']O to byloby super! w domu szybciej doszlaby do siebie....[/QUOTE]
trzeba by było rozmawiać z p. Celinką ale trochę się tego boję.Lepsza by była mniejsza sunia i bordziej oswojona. Figusia choć jest oswojonym pieskiem a na poczatku był koszmar. Nie wiadomo jak by było z Dropsem. Koleżanka teraz będzie mniej pracować, w okresie ferii to by byłby najlepszy okres dla sunię dla niej ale myslę że nie dziką. Ona nie ma za bardzo doswiadczenia oprócz Dropsa a do tego będzie wszystko bardzo przeżywac , jak przezyła reakcję Dropsa na Poldka.