-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[COLOR=Navy][B]cudowne widoki ! :loveu::mdleje: [/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']No i co dalej z tymi fotkami z Łodzi? Ja tam czekam na dalsze... Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]mówisz i masz [/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]:diabloti:[/B][/COLOR] Fortepia Rubinsteina [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3160/img6016c.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1840/img6007k.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2272/img6008s.jpg[/IMG] Minizdroje [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2977/img6012.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5812/img6013x.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Navy]to może na dzisiaj pierwszych pięć ;-) Pietryka - Piotrkowska [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4038/img6005o.jpg[/IMG] [/COLOR][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6163/img5996.jpg[/IMG] [/B][B][COLOR=Navy] [/COLOR][/B][COLOR=Navy][B][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6740/img5998c.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] [B][COLOR=Navy] [/COLOR][/B][COLOR=Navy][B][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/1473/img5999g.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][B][COLOR=Navy][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7436/img6002.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][B][COLOR=Navy][/COLOR][/B] -
[COLOR=Navy][B]GRATULACJE ! :multi:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Cześć! Wróciłeś!!! :multi: I od razu fotki daleś, super!!!:lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] hej :) a no tak można powiedzieć, że wróciłem ;-) Trochę mnie nie było, najpierw egzaminy w Łodzi, potem Wawa... ;-)[/B][/COLOR] [quote name='hovomaniaczka']Witam! Ja u was pierwszy raz! :p [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5980.jpg[/URL] Sliczny psiak!:loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]Witaj :) Tobiasz dziękuje ;)[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']Zielono tam u Ciebie ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]a no ;-)[/B][/COLOR] [quote name='Agappe']i co jak tam sesja? (to chyba pierwsza Twoja?) wszystko do przodu?[/quote] [COLOR=Navy][B] Sesja? Ja już nie pamiętam kiedy się ona skończyła :diabloti: Jakoś pod koniec maja się dla mnie skończyła, wszystko do przodu :) pierwsza ale letnia, nie licząc zimowej:p Chcecie trochę miasta Łodzi ? Co prawda nie są to fotki rewelacja ale coś tam jest;) [/B][/COLOR] -
Solberg wymiata!:razz:
-
[quote name='Goshka']Mati, dostałam:cool3: Mam nadzieję, że będziesz w Olsztynie;) Oj, będzie się działo w Wawce:eviltong: Wzięłabym i Arsiaka, ale nie wiem czy dam sama radę z trzema psami się przemieszczać. Ach, i Arubka będzie:loveu: [/quote] [COLOR=Navy][B]będę, będę ;-) a w ogóle to w jakim miejscu to będzie ? :P bo na stronie ZKWP nic nie ma ;][/B] [B] Jakby co to mogę pomóc w Wawce :diabloti: Edit: oj chyba nie dam rady pomóc, bo od 10 to pracę zaczynam, bo dopiero spojrzałem kiedy jest ta Wawa... [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]byłem wczoraj wieczorem to nie było :eviltong::diabloti: ale teraz też jestem ;) [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/297707/00000009.JPG[/url] jęzoolek:loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Navy][B]a no to zaciskam kciuki za Łotwę ! :kciuki: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Hej Sarcie ;) trochę fotek nadrobiłem, ale nie wszystkie... :eviltong: z Sarci piękne dziewczę wyrosło :loveu: [/B][/COLOR]
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Ty to masz wesoło tam u siebie Kasiu :diabloti: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]oj wiem... takie piwo posesyjne smakuje jak żadne inne :diabloti::lol::lol: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Nawet nie wiem które zdjęcie zacytować... :loveu::loveu: jest ich mnóstwo, które można wywołać w dużym formacie i powiesić na ścianie:lol::lol: [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]psy brodzące w zbożach masz mother :diabloti: brry wieczór :loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]hej młoda, zmieniona :diabloti::loveu: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]hej stara :diabloti: kciuki trzymam za tatę i ciepłe myśli przesyłam :loveu: byś się odezwała od czasu do czasu na gg:razz: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Dobry wieczór :p ja poproszę o fotiszony Ozzulca:lol::lol: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Navy][B][url]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7305.jpg[/url][/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]rozpływam się ! zdjęcia cudne !! :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[QUOTE]Może wymiary nie są takie, jak być powinny, ale jak zmniejszam fotę to sie jakość psuje, a tutaj widzę że zostaje przeskalowane, to można tak zostawić czy nie?[/QUOTE] punkt 6 regulaminu: [B]6. ZDJĘCIA[/B] a) Maksymalny rozmiar zdjęcia/grafiki to 640x640 pikseli. Większe wstawiamy w formie linka. Mimo zainstalowanego skryptu zmniejszającego zdjęcia moderatorzy będą zamieniać na linki te, które przekraczają regulaminowy rozmiar.
-
[quote name='Asiaczek'] Czyli mamy takie same zdanie o Niej.:lol: [/quote] Na to wychodzi ;) Jak tam przygotowania na Olsztyn?:cool1:
-
[quote name='Asiaczek'] Sprawna na ringu, w baskach dobrze sędziuje. Powie, co jej się nie podoba w psie... Nie wiem, jak w innych rasach...;) [/quote] dokładnie.;)
-
[COLOR=Navy][B]piękna psica :loveu::loveu: zdrówka! [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Gosia, dostałaś sms-a?:razz: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]fotki wszystkie obejrzane te wystawowe i nie tylko :loveu: a i pani sędzina Natalija bardzo sympatyczna i znająca się na swoich fachu kobietka ;) Miałem przyjemność z nią współpracować na ringu chartów w Białymstoku. [/B][/COLOR]
-
:drinking: :drinking: :drinking: