-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[quote name='Asiaczek']Cześć, chłopaku!:lol: Pzdr.[/quote] z kim będziesz Asiaczku w Olsztynie ? :)
-
[COLOR=Navy][B]Dzień dobry, witam się! :) :) [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]dien doberek :loveu: ładne fotysze :loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][COLOR=Black][quote name='Vectra'] dziękuje małolat :diabloti:[/quote][/COLOR][B] żebyś widziała, ostatnio w mieście Łódź, chciała pani przemiła w Realu dowód:diabloti: i się pyta czy 18 lat już skończone, a ja do niej: prze pani, już dawno:diabloti::loveu: [/B][/COLOR][B][COLOR=Navy]widocznie tak młodo wyglądam, och [/COLOR][/B][COLOR=Navy][B]to po mamie mowię :diabloti::loveu: [/B] [/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Gratulacje Stara ! :diabloti::loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]Zdrówka ! :loveu::loveu: i co najmniej jeszcze 16 kolejnych lat! [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Olga, Cudna jest mała, napatrzeć się nie mogę :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3818.jpg[/IMG] Trufla :loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3813.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3799.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3798.jpg[/IMG] :turn-l: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3797.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']A jak tam domek i trasy spacerkowe? Nie podmyło/wymyło Was? W TVP mówili, że u Was strrraszliwe opady deszczowe... Prawda to? pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]tak, tydzień temu zalało, ale nie moją ulicę na szczęście bo ja mieszkam na górce :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Czekam z utęsknieniem na odkurzanie galerii :lol: Wymiziaj ode mnie Tobiaszka [COLOR=Navy][B]:loveu:[/quote] wymiziany ;)[/B][/COLOR] [quote name='Isadora7']Nareszcie właściwa sygnatura:evil_lol:[/quote] :diabloti: [quote name='betty_labrador']cześć Matiik :multi::multi::multi: to czekamy na [COLOR=Navy][B]gruntowne odkurzanie jak przyjdzie na to pora :multi: :mad: :diabloti:[/quote] hej Beti ;) Wyciągnięte z szuflady: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3836.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3827.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3825.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3823.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3821.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='agaciaaa']Stanowczo domagam się fotek :diabloti:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad: Wnuś......fotki :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]musicie trochę jeszcze poczekać na te fotki....;)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Wnusiek ;) życzenia i słodycze na Dzień Dziecka były u Mnie w blogasku ;) kiedy mam zaciskać :kciuki:??[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki, przeczytane życzenia i słodycze też zjedzone :diabloti: już wiesz kiedy bo na gg Ci napisałem ;)[/B][/COLOR] [quote name='Asiaczek']U nas dyskutuje, a u siebie nie ma czasu poodkurzać... Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] tak to jest Asiaczku, jak już wrócę z Łodzi, Wawy, postaram się nieco tutaj odkurzyć ;)[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B][url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz071-2.jpg[/url] :loveu::loveu: miodzio :loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Justa'][B]Mateusz[/B], no jak nie ma? A miłość? :loveu: [/quote] mhm. ;););)
-
[quote name='Justa'] [B]Matusz[/B], pieniądze to nie wszystko ! :eviltong:[/quote] ale bez nich nie ma nic:eviltong:
-
[quote name='Justa']A mówiłeś, że nie wrócisz :diabloti:[/quote] :diabloti: siła wyższa i żądza pieniądza :evil_lol:
-
[quote name='Justa']a chciałeś do MC?[/quote] tia...:roll::roll:
-
[quote name='Justa']Nie ma czym się chwalić - wracam do MC. Tylko bałam się, że nie zatrudnią mnie tylko na miesiąc, ale mam fajnego kierownika, który pamięta mnie z zeszłego roku i dzięki temu się udało. Trzeba troszkę zarobić, rodziców odciążyć, na wakacje odłożyć.. Choć przyznam, że już jestem potwornie zmęczona, więc nie wiem co to bedzie jak od razu po sesji do pracy pójdę :shake:[/quote] dobrze, że Tobie się udało tele na miesiąc, mnie się nie udało...:-(
-
[quote name='Asiaczek']Oj, juz z tyloma osobami mam się spotkać w Olsztynie, że - jak nic! - trzeba piec ciasto! Będziemilej pogadać, prawda?:lol: [/quote] prawda ! :lol::lol:
-
[COLOR=Navy][B]Powiem krótko ! - słodkości :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']Tak, w Olsztynie będziemy, zgłoszenia juz wysłane.:lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] to tam pewnie się zobaczymy :) o ile nic nie wyskoczy nagle... ;-) a, są pary hodowlane? ;) Miłego dnia ;-) [/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek'] Będę wypatrywała Cię na wystawach,... A 20 czerwca, to ja raczej nie pojawię się, bo następnego dnia mam wystawe w Szczecinie i trzeba się przygotowac do wyjazdu... szkoda... Ale wakacje to masz, prawda?:lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]pewnie spotkamy się w Olsztynie o ile dalej macie go w planach :)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] wakacje.... hmmm... jeszcze nie, pewnie gdzieś od lipca tak naprawdę się na spokojnie zaczną ;-) [/B][/COLOR]
-
[quote name='Honey']Ech...gdyby wszystko bylo proste... Ale ponoc 'chciec to moc' ! :p[/quote] tiaaa... pod warunkiem, że jest się na swoim...:p
-
[quote name='Asiaczek']Oj, to mnie rozczarowałeś, naprawdę mnie rozczarowałeś...;) (Shrek). Nic to. Będziemy czekac, ewent. będziemy widywać się na wystawach, prawda? Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] przykro mi :eviltong:;) na wystawach... pewnie na którejś się uda nam zobaczyć jeszcze ;)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]ale myślę, że bardziej końcówka czerwca to mogą się jakieś zdjęcia pojawić, zobaczymy ;) wcześniej nie dam rady, bo teraz końcówka sesji, a potem egzamin w Łodzi.... a i 20 czerwca gramy na Dorożkarni ze ZMYSŁEM także zapraszam z góry, wiem, że gramy o godz. 19. miejsca dokładnie jeszcze nie znam ale dowiedzieć się mogę :) [/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']Zaglądając od czasu do czasu do Twojej Galerii widzę ten brak czasu; Twoja Galeria troche zamiera... Na kiedy planujesz reaktywację?:lol: Pzdr.[/quote] szczerze mówiąc to nie wiem, naprawdę nie wiem...
-
[quote name='Honey']Matusz, ale dlaczego ma to byc jedynie platoniczne uczucie?.. Szykuj dom na nowego domownika ! :cool3:[/quote] ech.. Honeym gdyby to takie proste było...
-
[COLOR=Navy][B]Witamy się Asiaczki :) my tak częściej czytamy niż piszemy, powód trywialny - brak czasu... ale miło popatrzeć na fotki z przed lat, kilkunastu. :lol:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]a i gratulacje sukcesów hodowlanych/wystawowych ! [/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] pozdrawiamy![/B][/COLOR]:loveu: