Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]oj ma, ma... :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  2. [quote name='Tengusia']no i zaczal grzmocic ... jak zaczal o 14:00 tak grzmoci do teraz :evilbat:[/quote] [COLOR=Navy][B] No za karę ! :evilbat::evilbat::evilbat: :grins:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Navy][B]aha, ja tam bym się cieszył ze stania na kasie :) nic lepszego nie ma :diabloti: mam nadzieję, że tak będzie bo już mają dużo pracowników wyszkolonych na kuchnię. [/B][/COLOR]
  4. I jak tam ? :razz:
  5. [quote name='Rinuś'][I][B]heloł:loveu: i jak film?[/B][/I][/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) Film - w miarę, ale myślałem jednak, że będzie trochę lepszy:diabloti: zaczęły się wyprzedaże, więc wróciłem ze spodenkami i bluzką:loveu: a i trampki przyszły:p [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5894.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad: co w tym komicznego :razz::razz::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Navy][B] no to jak te dziecioki stoją i czekają :evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=Navy][B]piękne motyle ! :mdleje::mdleje:[/B][/COLOR]:loveu::loveu:
  8. [quote name='Goshka']No pewnie, ale pewnie i tak trezba bedzie zaparkowac poza terenem wystawy. A o ktorej bedziesz w Ol.?[/quote] Ja będę chwilę po 9 ;-)
  9. [quote name='Goshka']Mati, wiesz ciężko mi powiedziec, ale pewnie jakos przed 10-tą. A przy Dworcu przejezdac bede na pewno:)[/quote] [COLOR=Navy][B]mhm, a powiedz mi, czy mógłbym się z Tobą zabrać od Dworca? Bo wiesz, chodzi mi, o to, żeby za wejście nie płacić, bo wolę już te pieniądze wydać na smakołyki:eviltong:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Asiaczek']Ciekawy ten zdrój... [URL]http://img197.imageshack.us/img197/1885/img6053o.jpg[/URL] Czyżby to był koniec fotek z Łodzi? Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]Ja nie widzę w nich nic szczególnego :eviltong: no ale powtarzać się nie będę o p.prezydencie... Tak, to koniec, pisałem pod ostatnią fotką, że to koniec;) Jadę na Epokę Lodowcową 3 - 3D. Miłego dnia. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5901.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Navy][B]Gosiaku, powiedz Ty mi, o której będziesz w niedzielę w Olsztynie i czy przejeżdżasz przy Dworcu Głównym?:razz:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='Vectra']w Wawie będę :diabloti: [/quote] [COLOR=Navy][B] W Wawie to mnie nie [/B][B]będzie, bo pracuję:razz:o i tak to żeśmy się spotkali :eviltong:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='Vectra']za późno na zgłoszenia :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]do 19 był czas ! :mad: Ja Cię uduszę, do DM miałaś przyjechać - nie przyjechałaś, do Olsztyna też - i też Cię nie [/B][B]będzie ! Boże, widzisz a nie grzmocisz:diabloti: [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Navy][B]Egon figurą nie grzeszy :loveu::loveu: Mother, przyjeżdżacie do Olsztyna?:razz: [/B][/COLOR]
  15. [quote name='Rinuś'][I][B]Intensywnie nad tym myślę :diabloti:[/B][/I][/quote] to będzie jedyne i słuszne wyjście chyba co ?:diabloti:
  16. [quote name='Rinuś'][I][B]Dobrze dobrze :loveu: Eeee a już myslałam, że to niedługo :eviltong:[/B][/I][/quote] [COLOR=Navy][B]no chłopak trzyma kondychę i formę:razz: no niestety, tak to w życiu bywa, że nie można mieć wszystkiego, najzwyczajniej w świecie, no ale perspektywa drugiego psa jest bliższa niż dalsza;)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] Dobranoc[/B][/COLOR] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5893.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad: nie śmiać sie z dziecków .... ja tam być musze o tej porze ...ale dzieci po co :hmmmm::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo tego... sobie wyobraziłem jak to komicznie musi wyglądać :evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Rinuś'][I][B]Nie wierzę :crazyeye::crazyeye::crazyeye: są zdjęcia Tobiasza :loveu::loveu::loveu: Ale chłopak nic się nie zmienia :diabloti: Matusz a jak Twój drugi pies?:cool3:[/B][/I][/quote] [COLOR=Navy][B] To chyba dobrze, że się nie zmienia co? :loveu: a mój drugi pies, na razie w planach i marzeniach...[/B][/COLOR]:p
  19. [quote name='Rinuś'][I][B] moje biuro liczy 25 osób...wyobraźcie sobie jak siedzimy wszyscy na ok 40 metrach kwadratowych,każda osoba rozmawia przez telefon i na dodatek telefon nawala-infolinia....przecież to idzie zwariować po 8 godzinach...:shake:[/B][/I] [I][B] Potem moja mama się dziwi czemu ja chodzę taka nerwowa:angryy:[/B][/I][/quote] czas zmienić pracę ? :diabloti:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ....dziecka od 6 stoją pod przedszkolem :diabloti:...normalnie aż zal :shake: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahaha:evil_lol: Branocka :)
  21. u nas to samo, sauna za darmochę :diabloti: na szczęście okno całe otwarte:p
  22. [COLOR=Navy][B]Teraz to już może być tylko coraz lepiej :kciuki: a z tą pracą to nie jest tak z tego co pamiętam że 24h odstępu ale 12h, bo pamiętam np, jak pracowałem w MC, to miałem na 15 do 24, a następnego dnia to samo... więc wychodzi, że minimum 12h. [/B][/COLOR]
  23. No i my się pojawimy ;)
  24. [quote name='Justa']na 9 :placz:[/quote] dasz radę ! ja 10 mam na 7 :diabloti::cool1:
  25. a na którą masz? :razz:
×
×
  • Create New...