-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[quote name='Rinuś'][I][B]Indywidualista? chyba idiota za przeproszeniem :evil_lol::eviltong:[/B][/I][/quote] nie wiem o kim mówisz, więc nie wiem :evil_lol:
-
[quote name='Rinuś'][I][B] [COLOR=Red]Matusz[/COLOR], ta zawsze się mówi, że to nie moja wina :eviltong: Powiedzcie mi...dlaczego faceci są tacy uparci ?:roll:[/B][/I][/quote] [COLOR=Navy][B]tak się zawsze mówi, ale na prawdę to nie była moja wina, kiedyś jak będzie okazja to pogadamy :diabloti: nie wiesz czemu? bo każdy facet to indywidualista :eviltong: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Tinka:)'][URL]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5208629.jpg[/URL] szczurzy W ŻYCIU by nie usiadł w takiej trawie, przecież to mokre, zimne i kłuje![/quote] [COLOR=Navy][B] tak samo hrabia pan T. a w życiu na takie cuś mokre :diabloti: Eria, zdjęcia z rana obłędne i te makro ! :loveu: wymiatasz ! :loveu:[/B][/COLOR]
-
historia przednia ! :diabloti::loveu:
-
mnie też nie działa... :angryy: hej Aliszjo :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Rinuś'][I][B]A gdzie oblałes pierwsze dwa? :cool3::cool3::cool3::cool3:[/B][/I] [I][B]Karty rowerowej nie mam i się z tego cieszkam :evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]Ale ze złości zjadłam mentosy i skittlesy i wypiłam red bulla...i jeszcze bym coś zjadła...:diabloti:[/B][/I] [/quote] [B][COLOR=navy] [/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]w Olsztynie, pierwszy raz to nie moja wina, drugi zresztą też, ale dużo by o tym pisac :diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]i wcale nie wyglądam jak nie ja, bo to właśnie JA:lol::razz:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Vectra']13 egzamin jest gratis :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] daja rower za 13 :diabloti::diabloti: to już widzę po kim ja też za 3 razem zdałem :eviltong:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
piękna jest ! :loveu::loveu::loveu::loveu:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] -
[quote name='Goshka'][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Verdana]Wczoraj dotarła do nas bardzo przykra wiadomość. [B][FONT=Verdana]ALBA- [/FONT][/B][B][FONT=Verdana][B]suczka z naszej hodowli n[/B][/FONT][/B]ie żyje. Zginęła w sposób bezmyślny... Nie potrafię się z tym pogodzić....[/FONT][/COLOR] [SIZE=1]Sylwia, szcerze mówiąc daruje sobie. Nie mam ochoty, nie mam juz cierpliwości, nie ma to sensu...[/SIZE] [/SIZE][/quote] :-(:-(:-( Przykro mi Gosiu :calus::calus:
-
mnie Alutka też nie będzie w lipcu, bo w lipcu to już raczej będę pracował. a będę pod koniec czerwca, szkoda, bo znów się nie spotkamy:diabloti: no ale może w sierpniu nawiedzę samą babi na ślunsku?:diabloti:
- 78403 replies
-
20 to ja też nie mogę :diabloti: toć napisałem, że gramy spektakl ze Zmysłem 20 :eviltong: no ale potem zostaje na 2-3 dni w Wawie jeszcze :eviltong:
-
cudny aport ! :loveu: biedna kaczuszka :diabloti::shake:
-
[quote name='sylrwia']U Gosi, to dzięki niej udało mi się z rudym skończyć championat litwy bo nas przygarnęła do domku i do autka:loveu:[/quote] aaaa:eviltong: ja jeszcze nie miałem okazji słyszeć tego kumania żab.:eviltong:
-
[quote name='sylrwia']W takim miejscu gdzie żaby strasznie donośnie rechotały - poezja:loveu:[/quote] tzn?:eviltong:
-
[quote name='sylrwia']Olaboga:crazyeye: Mateusz ja od powiedzmy 7 godzin w domu jestem z Mazur właśnie wróciłam:evil_lol: [B]Goshka[/B] poszczułaś kilkoma fotkami u znowu na spacer z psami powędrowałaś czy jak?:roll:[/quote] aha, a gdzie byłaś ?:eviltong:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Gratulacje ! :multi::multi::multi: "Każdy jest kimś" :lol::lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='anetta'] Oj nie wiem :shake: Praktycznie nie oglądam teraz Tv :shake: A w jakie dni to jest? Taaak? :cool3: Hmmm, a kiedy dokładnie? Można by było :cool3: [/quote] [COLOR=Navy][B] hmm.... jakby to napisać, ja będę jakoś od 19/20 czerwca w Wawie, bo 20 gramy ze Zmysłem na Dorożkarni ;) a potem zostaje na 2-3 dni w Wawie jeszcze :)[/B][/COLOR]
-
[quote name='sylrwia']Dziękujemy za gratki od Ciotek i Wujka ;) Gosiu aleś Ty piekny kolorek z Fortka wyciągnełaś na tych zdjęciach:loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] cieszę się, że ktoś tu o mnie jeszcze pamięta :eviltong: Sylwia ty kiedyś wpadaj na Mazury na jakąś wystawę a przy okazji jakiś spaceros ;);)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Green][B]zdjęcie jest za duże, ile razy można powtarzać? doskonale wiesz small jakiej wielkości max powinny być zdjęcia:razz:[/B][/COLOR]
-
no właśnie coś tego dalszego ciągu nie widać :diabloti::eviltong:
-
[quote name='Justa']Zawsze można wystemplować ;)[/quote] też prawda, zapomniałem o tym ;)
-
[quote name='Justa']I konwersja fajniejsza już, jeszcze tylko kadr :eviltong:[/quote] i tak trochę zostanie tych białych plam jak trochę utnę górę, bo więcej nie bo głowa też się utnie:eviltong:
-
[COLOR=Navy][B]Dumisiowa, dawaj te zdjęcia :diabloti::diabloti::diabloti: Rude solo i czekoladowe piękne, nie wspomnę już o dereszu :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Justa'][B]Mateusz[/B], mnie się to BW nie podoba - jest szaro buro, wolałabym bardziej świetliście i kontrastowo i mniej góry (bo te przejarane plamy odwracają uwagę od dziewczyny) a więcej dołu.[/quote] proszę ;) konwersja do B&W dzięki pomocy polnej ;) [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4404/20090509img5729edit2.jpg[/IMG]
-
[COLOR=Navy][B]Bry wieczór ! :loveu:;) [/B][/COLOR]
- 78403 replies