Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5933.jpg[/URL] Widze, ze sobie troche pogadaliscie:evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] Tia, Tobiasz to wybitny krasomówca :diabloti:[/B][/COLOR] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5917.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5915.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5914.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5913.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5911.jpg[/IMG] [COLOR=Navy][B]A tak w ogóle to się troszkę spaliłem na tej plaży:razz::p[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p Tobiasz ;)....nareszcie sie doczekał :evil_lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5931.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]:diabloti: jest i na wcześniejszej stronie :p[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]A co do tych butów, to rzeczywiście nic przyjemnego jechać w takim tramwaju... :razz:[/B][/COLOR] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5933.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5932.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5928.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5927.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5922.jpg[/IMG]
  3. [COLOR=Navy][B]Gratulacje sukcesów ! :multi: a obroża, naprawdę bardzo ładna :lol:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Navy][B]taaa,niezły z niej paker :p[/B][/COLOR]
  5. [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://img188.imageshack.us/img188/3012/img6060x.jpg[/URL] To troche zolwia przypomina... No prosze jaki zdolniacha na AM poszedl:eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]to takie kule są ;) [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];) fajna ta Uć Wnuś :razz: czy ja mam jeszcze trzymać te :kciuki: bo mnie palcy zdrętwieli :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]no fajna, fajna :loveu: zaje2bista:loveu: już nie trzeba, jak widać przydały się, dziękować:buzi:[/B][/COLOR] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5931.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Justa']Hej chłopaku, co tak wcześnie na nogach? :cool3: Mnie obudził jakiś debil co od 3 dni wierci za ścianą :placz: A jutro do roboty.. Wyobrażasz sobie, że musiałam obskoczyć 2 centra handlowe w poszukiwaniu czarnych tanich butów do MC? :mdleje: Kupiłam - 55zł, raczej brzydkie i śmierdzą sztuczną skórą :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej dziewczyno :diabloti: no jakoś tak wyszło, że wcześnie bo idę na plażę;) ja też obskoczyłem ostatnio całe miasto, ale dałem 35zł u Chińczyka :p też raczej ze sztucznej skóry ale nie śmierdzą:eviltong:[/B][/COLOR] lecę:bye:
  7. [quote name='Finetta'][SIZE=1]Czyżby PWST ???[/SIZE][/quote] AM - Wydział Wokalno-Aktorski ;-) i sama AM :) [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2355/img6066h.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6095/img6068b.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6233/img6070t.jpg[/IMG] łódzkie Łagiewniki [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7815/img6080.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1554/img6104m.jpg[/IMG] Koniec:p
  8. [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3012/img6060x.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2637/img6059f.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3741/img6055q.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8863/img6057w.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5940/img6058d.jpg[/IMG] cdn.
  9. [quote name='Agappe']a ja naiwna myślałam, ze się uczysz i dlatego fotek nie wstawiasz :cool3: moja sesja kończy sie jutro.. a we wrześniu druga tura :shake:[/quote] [COLOR=Navy][B]no uczyłem się i przygotowywałem do egzaminów w Łodzi.[/B][/COLOR] [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://img43.imageshack.us/img43/4762/img6036c.jpg[/URL] Fajny budyneczek [URL]http://img524.imageshack.us/img524/41/img6052e.jpg[/URL] Pusciutko cos ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]bo to taka pora była, no i początek tygodnia, w niedzielę, np nie ma gdzie tam palca wsadzić:diabloti:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='ewelinabuck']a tam Radek powiedzial ze jak chce to moge jechac :) a tak wogole to ja od jakiegos przeszlo tygodnia mieszkam sobie u niego:P:P tak z hania ustalone:)[/quote] no to w czym problem? na 2/3 dni możesz wpaść ;)
  11. [quote name='Asiaczek']Ty juz nic nie mów o prezydencie Łodzi...:diabloti: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] no właśnie już nic nie mówię, bo szkoda słów... :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']czesc MAtik :) ale fajne nowe zdjecia. cieszymy sie ze juz wrociles do swoich :diabloti: bo znikles na tyyle czasu ... ;P[/quote] [COLOR=Navy][B]hej niedobroto ! :mad::eviltong:[/B][/COLOR] cd. [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/8995/img6054v.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1885/img6053o.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/6527/img6051f.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/41/img6052e.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/8755/img6049r.jpg[/IMG] cdn.
  12. [quote name='ewelinabuck']ojjj niestety nie wpadne Mati ,ale napewno raczej sie spotkamy w pozku na wystawie mam nadzieje ze bedziesz :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:bo wiesz z hania juz mam obgadane:P:P:diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]taa, bo Radzio byłby zazdrosny, ale naprawdę nie miałby o co:diabloti::p hmm... do listopada jeszcze trochę czasu:eviltong: mówisz, że z Hanią już ustalone?:evil_lol: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Navy][B]hej Alicjo, fajnie by było gdyby udało się odwiedzić Cię np we wrześniu i zobaczyć ten Wasz cały ślunsk :loveu:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Justa']Wczoraj jadłam sushi na obiad :diabloti: Człowiek od czasu do czasu może sobie dogodzić - a co ! :multi: Tak, na cały etat - 180 godzin do wyrobienia :loveu: Jest jeden plus takiego upału - wyprałam Galine i nie trzeba było jej suszyć ;) [/quote] [COLOR=Navy][B] aha... no można, można, przecież ja nic nie mówię :eviltong: a u nas to jest chyba ze 184h do wyrobienia, ale ja idę od 10 więc jakies 120/130 wyrobię...:loveu:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Navy][B][FONT=Arial][URL]http://img39.imageshack.us/img39/2196/img9308q.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/FONT][URL]http://img218.imageshack.us/img218/7605/img9498.jpg[/URL] rozbroiło mnie to ! genialne jest :evil_lol: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Navy][B]moje Chapsiątko jak cudnie skacze ! :loveu::loveu: biały jak śnieg:loveu: byś wpadła do Ostródy, do 10 lipca mam jeszcze wakacje :eviltong: [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Navy][B]hej Beti :) miałaś się odezwać na gg i co? nic, milczysz :diabloti::mad: [/B][/COLOR]
  18. [quote name='Justa']Ah.. wakacje to jednak piękna sprawa :loveu: Wstaje człowiek w południe.. na śniadanie je lody :loveu: Cały dzień ogląda wszystkie sezony House'a siedząc w piżamie w wygodnym bujanym fotelu :loveu: Jaszczurka jutro jedzie na wakacje. Ja w czwartek idę do pracy. Na dworze upał taki, że.. :mdleje: [/quote] [COLOR=Navy][B]dokładnie, piękna :loveu: ale na śniadanie lody? :eviltong: ja idę za tydzień w piątek, a Ty Justa na cały etat?:razz: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]a ja dzisiaj zdążyłem ze 2 godziny się poopalać na plaży, ale chyba niedługo będzie burza:diabloti:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='Goshka']Poruszyłam niebo i ziemie, ale niestety juz za późno:shake: :placz: Za roztrzepanie trzeba płacić.:roll: [/quote] :mad::mad::mad::mad::mad:
  21. [COLOR=Navy][B]100 lat dla szczurzego szczura :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  22. [quote name='Asiaczek']Taaaa, Łódź ma dużo pieknych, starychkamieniczek, pięknie odremontowanych. Ale są i takie, nieremontowane... Piękne! [URL]http://img142.imageshack.us/img142/1874/img6031.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]To prawda, jednak więcej jest chyba takich nieodremontowanych, a szkoda... Prezydent Łodzi jak widać woli wydawać pieniądze na jakieś "mini-zdroje" niczemu nie służące i nic nie dające miastu... A od roku, jak nie dłużej leży do podpisania ustawa dla właścicieli kamienic - chodzi mniej więcej o to, że jak wyremontują swoją kamienicę to będą zwolnieni z podatku. Pewnie wiele osób by z tego skorzystało, no ale ustawa leży i czeka na jeden podpis... [/B][/COLOR]
  23. [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1874/img6031.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4762/img6036c.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5565/img6037b.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6679/img6038.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5117/img6040.jpg[/IMG] cdn.
  24. [quote name='Asiaczek']O, "coś" bliskie memu sercu... (skończyłam szkołę muzyczną) [URL]http://img35.imageshack.us/img35/3160/img6016c.jpg[/URL] Super! [URL]http://img196.imageshack.us/img196/5812/img6013x.jpg[/URL] I co dalej? Będą jeszcze jakieś foteczki? pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]memu również... ;-)[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Super fotki z Łodzi :) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5964.jpg[/URL] jaka radość :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki Agacia :lol:[/B][/COLOR] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4027/img6043t.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5103/img6018z.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8305/img6019.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1161/img6021x.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2782/img6024t.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...