Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]Do zobaczenia Asiaczki jutro w Olku :bye::loveu:[/B][B] pogoda zamówiona:diabloti:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='zaba14']zdjęcie zostało przekierowane z 650 do 640 nawet w właściwościach pisze mi 640 .. ;][/quote] żaba....:roll: pkt 6 regulaminu: podpunkt A: a) Maksymalny rozmiar zdjęcia/grafiki to 640x640 pikseli. Większe wstawiamy w formie linka. Mimo zainstalowanego skryptu zmniejszającego zdjęcia moderatorzy będą zamieniać na linki te, które przekraczają regulaminowy rozmiar.
  3. [COLOR=Navy][B]Zdjęcia naprawdę co raz to piękniejsze! :loveu: [/B][/COLOR]
  4. a ja widzę za duże zdjęcia:razz::diabloti:
  5. [quote name='deer_1987']W miare? Bylam z Tz tez wczoraj na 3d i uwazam ze swietnie zrobiony. nie zaluje ze poszlismy na 3d choc drozsze bilety :P[/quote] [COLOR=Navy][B]Tak, w miarę:p też byłem na 3D i mnie tylko oczy bolały:diabloti::razz:[/B][/COLOR] [quote name='Justa']To się spiesz, bo JUŻ wszystko jest mocno przebrane :diabloti: Jakie wylansowane :razz:[/quote] [COLOR=Navy][B]u nas jeszcze nie jest wszystko przebrane :diabloti: a poza tym wczoraj moje super okulary zostawiłem w pociągu:placz:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]wylansowane? normalne są:lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=Navy]Waszeczka [/COLOR][/B] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2261/img6397s.jpg[/IMG]
  6. [quote name='eria']ważka jaka jest każdy widzi :loveu: pięknie wyszła ! ale gatunku Ci nie podam bo nie rozróżniam większości ważek ;) [/quote] aha:p Twojego makro i tak nic nie przebije :loveu::loveu::loveu: te czarne oczy ! :crazyeye::loveu:
  7. [B]Eria[/B], co to ? :eviltong: udało mi się ufocić moim 50mm, ale to trudne zadanie, czemu ja nie mam makro?:placz: [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4270/img6394.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2261/img6397s.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3342/img639[/IMG]
  8. [quote name='Goshka'][/color] no pewnie :evil_lol: [/color] [color=navy][color=#000000] Niestety, przez moje gapiostwo tylko Portek :( Zresztą w stawce są same chłopaki i same znajome:evil_lol:[/quote] no niestety, za gapowe się płaci :diabloti: Waszeczka dla Was ;) [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2261/img6397s.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Goshka'][B]Noooooo, to REWELACJA !!! GRATULACJE!!![/B]:multi::multi:Cieszę się bardzo!!! Zabieram Jazrikę, Portka i Arsika.:p[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :lol: teraz mieszkania szukać trzeba :diabloti: oczywiście wpadniesz kiedyś na parapetówkę no nie ?:razz: mhm, wystawiany będzie tylko Portek?[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Goshka']Tak, zdzwonimy sie ejscze konkretnie. [SIZE=1][COLOR=wheat]Czy coś juz wiadomo....wiesz o co mi chodzi..[/COLOR]:cool3:[/SIZE] Niemożliwe. :evil_lol:Są wszystkie :eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]ok, zdzwonimy się, jak będę już w Olsztynie to się odezwę do Ciebie:lol: hmm.... na razie wiadomo tyle, że się dostałem, tylko jeszcze nie wiadomo czy na dzienne czy zaoczne(zaoczne wyglądają jak dzienne z tym, że się płaci), a to będzie wiadomo 9 lipca, wiadomo, że wolę dzienne;) możliwe, możliwe :diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]Kogo zabierasz do Olka?:razz:[/B][/COLOR]
  11. To gdzie Gosiu mam czekać?:eviltong: tam na parkingu przy dworcu PKS? a na stronce masz nieaktualne nasze wyżły, brakuje jednego :diabloti::eviltong:
  12. [quote name='weszka'][B]Matusz [/B]ostatnio w Krakowie pojawiło się mnóstwo małych i niedrogich hosteli - głównie w okolicach Kazimierza i Rynku. Możesz poszukać takiego miejsca w necie, a jak coś bedziesz miał konkretnego to możesz podesłać i powiem czy kojarzę. A tak w ogóle to dobra decyzja z przyjazdem do naszego grodu :) [/quote] ok, dzięki, poszukam i zobaczę ;) Na południu byłem kiedyś we Wrocławiu, więc teraz czas na Kraków i okolice;)
  13. [quote name='Agappe']wczoraj miałam ostatnie zaliczenie, ale jeszcze czekam mocno przerażona na wyniki i jeszcze musze się jutro zjawić na uczelni, aby coś załatwić, więc moje wakacje się dopiero rozpoczynają.. a dla Anatki już szykuje spotkania towarzyskie i to nad wodą co by nam się futrzaki nie ugotowały w taką pogodę.. więc w następnym tygodniu powinny być w końcu nowe zdjęcia :multi: a tymczasem śmigamy na rolki ;)[/quote] to trzymam kciuki, za dobre wyniki i nie pozostaje nic innego jak czekać na zdjęcia;)
  14. [quote name='Agappe']haha a wlaśnie się zastanawiałam co to za gwiazdka :cool3: nauka wypacza mózg:cool3: oj bardzo, ale to bardzo potrzebne mi wakacje :cool3:[/quote] A to u Ciebie jeszcze sesja?:razz: dawno tutaj Anatki nie było :eviltong:
  15. [COLOR=Navy][B]Weszko kochana, powiedz Ty mi, czy znasz może jakieś tanie miejsca gdzie można przenocować w Krakau? jakieś akademiki, schroniska młodzieżowe, bo planuję wpaść na parę dni do Krakowa we wrześniu, bo jeszcze nigdy nie byłem, to wypada zwiedzić trochę :loveu: [/B][/COLOR]
  16. [quote name='Vectra']śmiejcie się , w 6 klasie miałam na 8 rano do 11:30 , raz byłam , to było w środę - raz mi sie udało pójść do szkoły na 8 rano :evil_lol: przez cały rok kurde :evil_lol:[/quote] zdolną mam matkę:evil_lol::evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='Agappe']podpis zmniejszony.. swoją drogą musze chyba pomyślec o nowym :cool3: tak z ciekawości :loveu: = anonimowy podpis? :roll:[/quote] Regulamin Dogomanii, pkt 7. [B]7. PODPISY[/B] a) Maksymalne 500x100 pikseli (w skład podpisu wchodzą banery wraz z tekstem) b) Zakazane są podpisy ruchome/animowane * [U]* PODPISY ANIMOWANE[/U] - Pod pojęciem podpisów animowanych rozumiane są te zawierające animowane gif'y lub pliki flash, których animacja trwa dłużej niż 3 sekundy lub/i jest zapętlona.
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale smesne :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Navy][B] no nawet nie wiesz jak mnie to śmieszy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:co ja na to poradzę:eviltong: a ja chodziłem do psedskola:loveu: fajnie powspominać jak się było takim kurdupelkiem :diabloti: a w LO to ja zasypiałem zawsze na pierwsze 2 j.polskie i na WF często:evil_lol: Ale mój pan Wuefista bardzo fajny był:p[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Agappe']jakoś dziwnie.. oba są tą samą czcinka tylko kolor się różni:shake: no nic zaraz zmniejsze baner.[/quote] na dole masz podkreślony dodatkowo ten tekst, tak mierzy specjalna linijka(taki dodatek do firefoxa) i tyle wychodzi tych pix;)
  20. [quote name='Agappe']no to mam 2 linijki tekstu po 10px i banner w wysokości 80px.. czyli równo 100px.. to jaka część podpisu jest nieregulaminowa?:roll:[/quote] u mnie wychodzi razem wysokość 110pix. jeden tekst ma 16pix,a drugi 14.
  21. [quote name='Agappe']wiedziałam, że to nie będzie łatwe :shake: podpis był najpierw poprawiany, a potem zaakceptowany jakiś rok temu przez moderatora:roll: ile px w takim razie to jest jedna linijka tekstu rozmiaru "1"??[/quote] np ten tekst na zielono ma 10pix wysokości.
  22. [quote name='ariss'][URL]http://i42.tinypic.com/ev16v4.jpg[/URL] co Ty jej taką dziwną grzywe zrobiłaś?:lying::niewiem::hmmmm: no chyba,że to nie Ty;)[/quote] [QUOTE]Wczoraj odwiedziła mnie Figusia (skubanko) to byłam w swoim żywiole mając olbrzymka na 2,5 godziny dla siebie :smile:[/QUOTE] :diabloti::diabloti::diabloti:
  23. [COLOR=Navy][B]Bardzo inteligenty język :loveu::loveu::diabloti:[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Navy][B]Witaj Tekla ;-) Justa, no na razie tylko:eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]a buty takie,do biegania po mieście :p[/B][/COLOR] [url]http://img135.imageshack.us/img135/5784/61681358.jpg[/url]
×
×
  • Create New...