-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Matusz replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Kinia']Ja bym brała Canona;)[/quote] ja również:diabloti: -
[COLOR=Navy][B]Wiedziałem, że dasz radę !! :loveu: Gratulacje :multi: [/B][/COLOR]
-
bo nasza dumisiowa to laska jest :loveu::loveu: jak i Gosia i Kasia i cała reszta :diabloti:
-
nieźle kręci Porciak :loveu: Tobiasz podobnie potrafi :eviltong: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7569/23516681.jpg[/IMG]
-
:kciuki::kciuki::kciuki:
-
[COLOR=Navy][B]hej Alicjo :loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5970.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5969.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5968.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5967.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5964.jpg[/IMG] pozdr. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Cześć wszystkim! [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5980.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5978.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5977.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5972.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] -
[quote name='Goshka'] [SIZE=1][COLOR=#f5deb3][SIZE=2][COLOR=black][B]Mateusz,[/B] ja[/COLOR] [/SIZE][COLOR=black][SIZE=2]cały przyszły tydzień rezerwuje na trzymanie kciuków[/SIZE].:cool3: i[/COLOR][COLOR=wheat] jak?Czujesz się na siłach?[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [/quote] [COLOR=Navy][B]przydadzą się na pewno ;) oczywiście dam znać jak poszło [/B][/COLOR]:)
-
[quote name='Czoko'] Czy wiemy coś więcej w jakim zespole grają Matusz i Zmysl - Krzyś mi wymienił jakąś nazwę zespołu ze słowami że jeśli to właśnie Oni to fajnie grają... [/quote] Czyżbyście byli organizatorami Dorożkarni ? :razz:;) coś się nie udało Asiaczku ;-) więc i ja wkleję [url]www.zmysl.zabart.com[/url]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Isadora7']Łaskawie masz zezwolenie, bo dałeś pare fotek :)[/quote] [COLOR=Navy][B] miałem/mam to dałem:p [/B][/COLOR] [quote name='Asiaczek']Może zdążysz napisać, jaka jest nazwa Twojego Zespołu? pzdr.[/quote] [url]www.zmysl.zabart.com[/url] -
[COLOR=Navy][B]Tiaaa, uszy bowskie :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Tatkooo :buzi:[/quote] :buzi::multi: [quote name='jamnicze']O Tobiaszek wrócił :multi: [URL]http://img14.imageshack.us/img14/6826/img5902m.jpg[/URL][/quote] ;) [quote name='Asiaczek']... przyleciał i poleciał...:lol: Pzdr.[/quote] :lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5993.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5986.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5985.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5984.jpg[/IMG] [COLOR=Navy][B] Znikam na prawie 2 tygodnie więc musi Wam wystarczyć, jest więcej, ale muszę mieć też co wstawić po powrocie :eviltong::diabloti:[/B][/COLOR] :hand: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]W takim razie czekamy na resztę zdjęć ;) no i byś się do ojczulka na gg kiedyś odezwała :eviltong: [/B][/COLOR] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)wybaczamy nieobecność ważne ze już jesteś :multi::loveu:...usprawiedliwiona :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nic dodać nic ująć :diabloti::loveu::loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]no!! w końcu się żeś odezwała córuś, córka marnotrawna :loveu::diabloti:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck']w koncu Tobi:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]o Ewka :) Kupe lat :diabloti:[/B][/COLOR] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5983.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]z dzisiaj, z cyklu: "Już pędzę do Ciebie" :diabloti: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6826/img5902m.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] koniecznie ....babcia pomoże ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no ja mam nadzieję ;), że uda nam się ją sprowadzić na dobrą drogę:cool1: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Moderator :p coś cie córcia nie słucha :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] no właśnie nie wiem, żeby ojca nie słuchać? :mad: chyba wychowawczy będę musiał wziąć :diabloti: [/B][/COLOR] -
[quote name='ewatr'] [B][COLOR=darkorchid]OOOO bo znowu bede pisac ze "wszelki duch" .....:eviltong: juz myślałam ze o nas zapomiałeś ;)[/COLOR][/B] [/quote] [COLOR=Navy][B]nie zapomniałem, nie zapomniałem... ;) tylko cierpię na chroniczny brak czasu akurat na dogo przez ostatni okres, ale ten gorący okres za niedługo się skończy więc się znajdzie czas na chwilę relaksu ;)[/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek'] Będzie Dżezik, Maśka,Erka, Żelka. Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]mhm, to niezły skład ;-) pamiętaj, że jakbyś potrzebowała pomocy to służę nią...;) miłego dnia! [/B][/COLOR]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Fotki !!!! :mad: -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Matusz replied to bigos's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]no właśnie... co tam u Was bigosiki ? ! :p [/B][/COLOR]