-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Pamiętacie Amelkę :loveu:? za nieco ponad miesiąc skończy roczek! :) Dzisiaj nas odwiedziła :) Bardzo zainteresowana Tobiaszem, zresztą ze wzajemnością :p [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3639/img6976r.jpg[/IMG] -
no właśnie, ostatnio wchodziłem na Twoją stronę to wyskoczył komunikat z wirusem :crazyeye:
-
fotki tak piękne, że można patrzeć i patrzeć :loveu::loveu::loveu: a stójka rewelacyjna !:loveu::-o [COLOR=Black][B] Honey[/B][/COLOR], też zauważyłem, że u czarownicy stronka nieaktualna:diabloti:
-
[quote name='Goshka']A czy Maśka mieszka w towarzystwie podhalanów może?;):cool3:[/quote] tak, dokładnie ;)
-
[quote name='Honey']Matusz, rob w domu miejsce na srajtka, ze wzgledu na "kleske urodzaju" beda w promocji! :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]miejsca jest, tylko byś musiała jeszcze urobić "meine Eltern":diabloti:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]wszystko cudo:loveu::loveu:a te ciężarówki...mmmm :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]cześć :loveu::diabloti: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Goshka']No dziewczyny, przyjezdzajcie na Warmię ( i Mazury, bo sama Warmia brzmi tak skromnie:eviltong:) odchowywac szceniaki, na pepkowe, na kajaki, na grzyby, na urlop, na zawsze? :evil_lol: w KUPIE RAZNIEJ:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[COLOR=Navy][B]Witaj w klubie, ja też dzisiaj do północy:razz: tak samo jutro, pojutrze do 1.10 i niedziela też do północy:diabloti: żyć, nie umierać:p [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Witaj koleżanko mła tele z branży tej samej:diabloti: Mnie też wczoraj manager zmiany chciał na przerwę po dwóch godzinach pracy puścić, a ja twardo nie, i mówię, że pójde po 10 dopiero, i tak poszedłem, o!:p Ja jednym uchem wpuszczam,drugim wypuszczam, bo nie warto się tym przejmować;)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]o Dumisiowa ! cóż na maleństwo piękne :loveu::loveu: a skąd Ty je wzięłaś? :diabloti: [/B][/COLOR]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Matusz replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ty się powinnaś cieszyć, że to słońce zaszło :diabloti: -
[COLOR=Navy][B]Piękna Maśka :loveu::loveu: Ale ja i tak jestem zakochany w Erce :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[SIZE=4][COLOR=Navy][B]Gratulacje !! :multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Nie mów tak, że u Ciebie w Galerii jest cisza, bo tak nie jest. Wiele osób zagląda licząc na fotki Tobiaszka lub z wyjazdów. Przyzwyczaiłeś nas do tego. A że teraz cisza, to raczej w Twojego powodu...:cool1: Wiadomo, szkoła, praca, egzaminy... brak czasu na DGM... Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]prawda to, dlatego trzeba będzie chyba na jakiś czas zamknąć FB:p[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cze Wnusiu Pracusiu :grins:[/B][/COLOR][/FONT] :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] cze Babciu przedszkolanko :loveu:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']JA:crazyeye: SIĘ:crazyeye: CZEPIAM...?!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [B]Matusz[/B], Koffany, ja tylko zwróciłam uwagę na bardzo istotny szczegół naszych kontaktów bilateralnych...:diabloti: Pzdr.[/quote] aha... :diabloti:rozumiem :diabloti: Ale jakoś tutaj u nas cisza więc pojawiam się raz na jakiś czas;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Nie może być! [B]Matusz[/B] zawitał do SWOJEJ Galerii...:crazyeye::evil_lol: Pzdr.[/quote] Czepiasz się [B]Asiu[/B] :mad::diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5961.jpg[/IMG] [/CENTER] -
dzięki [COLOR=Black]Goshka,[/COLOR] doszło ! Trzymam kciuki za jutro ! :kciuki: [COLOR=Black][B] Honey[/B][/COLOR], zdrówka!:calus:
-
cóż ja widzę, gromadę tureckich wojowników:diabloti::loveu:
-
[quote name='Agappe'] a Violetty Mateuszu, bardzo mi przykro, nie było ;) a sama scena, którą kręcili przy nas trwała kilka sekund i polegała na tym, że Ula leży na tej trawce, czyta gazetkę i sie nie odzywa..[/quote] szkoda:eviltong: "Bo dobro firmy leży mi na wątrobie":evil_lol:
-
Ja również nic nie wiem :siara::siara::siara:
-
[quote name='Goshka']Wyślę Ci na maila :cool3:[/quote] wysłałaś ale link do samej pisacy a nie do Twojej :diabloti:
-
[quote name='Judit'][B]Matusz [/B]- a więcej zdjęć seterków nie masz? :cool3:[/quote] Nie mam więcej. Ale widziałem Was na ringu z czerwono-białym seterem, gdybym wiedział, że to Wy to bym zrobił pare zdjęć:eviltong: pozdr.
-
[quote name='Goshka']Mati, 25 mozet byc:p A foty sa na mojej Picasie, nie jest ich dużo , bo padła mi bateria. Nie tak źle nie będzie, Dumisową niełatwo wykończyć. Jest twarda jak trzydniowy chleb:evil_lol::evil_lol: [I]I za to ją lubię :cool3:[/I][/quote] podaj mnie linka do picassy :eviltong: ja ją kocham :loveu::diabloti: